|  |  | 
 31 sierpnia 2016, 23:35:27 - Adrian10
 Lazar Marković w Sportingu
 |   Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Mistrzów - Sporting Clube de Portugal wypożyczył do końca sezonu Lazara Markovicia z Liverpool FC. 
22-letni serbski pomocnik w minionym sezonie był wypożyczony z Liverpoolu do tureckiego Fenerbahçe SK - zagrał w 14 ligowych spotkaniach.
 Sporting opuścił za to Wallyson Mallmann, który został wypożyczony do końca sezonu do belgijskiego Royal Standard de Liège.
 
 | 
 
 
 
 
 hmm - 31 sierpnia 2016, 23:43:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
 Łak straszny, nie przebił się w Liverpoolu, w Fenerbahce. Ten Sporting sprzedaje graczy za grube miliony (100 milionów przychodu będzie) a sprowadzy Basy Dostów, Markowiczy i innych dziadów
  Jedyny sensowny Joel Campbell! Jest szansa!! Mądry - 1 września 2016, 0:11:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
 Liczę że LEGIA dwa razy ich ogra,trzy pkt z BVB i jeden z Realem...
 10 pkt i jest ok !!!
 MONCHI - 1 września 2016, 0:19:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
 Dobry technicznie, szybki, ale strasznie chaotyczny. Najpierw robi, potem myśli. Saludos desde España!
 -przetłumaczono: translate.google
 Hanys - 1 września 2016, 4:51:08 - *.dynamic.chello.pl
 Mądry----albo żartujesz albo zmień nick na głupi!!
 
 
 Adas - 1 września 2016, 22:08:28 - *.146.132.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
 @hmmm jeżeli Bas Dost dla Ciebie to dziad to znaczy że jesteś totalnym lamusem
 Neutral60 - 2 września 2016, 9:13:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
 W legii przez takie transfery wzrosło zużycie pampersów dla dorosłych i węgla na powstrzymanie sraczki.Dotychczasowe transfery w legii nijak się mają do tego jednego transferu . Ziarno w Sportingu a w Warszawie plewy.Oj Mielcarz na wyciąga wielokrotnie piłki z własnej bramki .Będzie na boisku blamaż i wstyd.Ale i będą niezłe pieniądze z biletów i reklam.
 cuglach - 2 września 2016, 12:32:48 - *.centertel.pl
 moze mocny to byl Ajax w LE jak zdobyl mistrza kraju i mieli Polaka w 11.
 W champions nie wspominajac , ze tylko Legia najlepszym ligowcem to pozostalych trenerzy tez tacy , moga wygrac , a moga sie meczyc i nie .
 Szczegolnie jak zobacza co sie bedzie dzialo na Łazienkowskiej i wroca na swoje podworko .
 Borussia czasem cos tam nakręci na trybunach ,
 ale jak na taki stadion to wyglada jakby na lotnichu skakala jakas rodzinka .
 
   |  |