2 września 2016, 11:28:07 - MichalMKS
Michał Zieliński wraca do Concordii Knurów

32-letni napastnik Michał Zieliński wraca do swojego macierzystego klubu Concordii Knurów. Zawodnik został już zgłoszony do rozgrywek IV ligi.

Przez ostatnie dwa lata występował w Polonii Bytom. W minionym sezonie zagrał w 25 meczach w II lidze, w których strzelił cztery bramki.

Matt - 2 września 2016, 11:44:08 - *.76.97.82
Kiedys mial fajna runde w Koronie, pamietam.

cc - 2 września 2016, 11:46:29 - *.102.69.158.rdns.lunanode.com
ale zjazd. :]
Czy Concordia Knurów to ten słynny klub Jerzego Dudka? :]

MauroPB - 2 września 2016, 11:47:32 - *.centertel.pl
Kolejny zmarnowany talent. Zarowno pilkarski jak i sprinterski;)

Rob - 2 września 2016, 12:55:02 - *.range86-128.btcentralplus.com
Z tego co pamiętam, swego czasu interesował się nim Panathinaikos oraz kluby z Bundesligi. Sam zawodnik też otwarcie mówił, że ciągnie go do Grecji. Szkoda, że nic z tego nie wyszło.

Rob - 2 września 2016, 12:56:29 - *.range86-128.btcentralplus.com
Mała pomyłka, nie Panathinaikos, a AEK.
Co by nie było - Concordia Knurów to jednak nieco inny poziom.

ck - 2 września 2016, 13:00:05 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Dzięki za wszystko Michał Korona pamięta! Powodzenia!

pb - 2 września 2016, 21:19:26 - *.148.42.72
Dzięki Zielu za to co zrobiłeś dla Polonii. Twoje gole przyczyniły się do powrotu na salony m.in z Piastem Gliwice 3:2 ;) 3maj się, może za parę lat jako trener wprowadzisz nas ponownie do Ekstraklasy :D

MassPb - 3 września 2016, 1:02:39 - *.play-internet.pl
Zielu szacun, walką nadrabiał braki w technice.