2 września 2016, 17:49:18 - MichalMKS
eMME: Vladislavs Gutkovskis zagrał w kadrze Łotwy

Vladislavs Gutkovskis wystąpił w młodzieżowej reprezentacji Łotwy w przegranym 0-2 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Mołdawią. Napastnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza rozegrał całe spotkanie.

2 września 2016, 16:00 - Jełgawa (Zemgales Olimpiskais centrs)
Łotwa 0-2 Mołdawia
Eugeniu Rebenja 64, Dinu Graur 90

żółte kartki: Vladislavs Sorokins, Krišs Kārkliņš - Vadim Paireli.
czerwone kartki: Krišs Kārkliņš (78. minuta, Łotwa, za drugą żółtą), Dmitrijs Klimaševičs (81. minuta, Łotwa).

sędziował: Alex Troleis (Wyspy Owcze).

W 74. minucie na boisku pojawił się Kaspars Svārups (w przeszłości Nadwiślan Góra), który zmienił Jevgeņijsa Kazačoksa.

Kristof - 2 września 2016, 17:59:21 - *.internetdsl.tpnet.pl
Po tym meczu wzbudzil zainteresowanie wsrod skautow Barcelony,Realu,MU,MC i Bayernu.

Angol - 2 września 2016, 18:27:21 - *.43.188.51