3 września 2016, 17:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
Artur Lenartowski 4, Dawid Dzięgielewski 53 - Łukasz Pietroń 8, Anton Kołosow 42

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 25. Piotr Witasik, 3. Marcin Grolik, 14. Adrian Klepczyński, 2. Mateusz Szymorek - 18. Konrad Andrzejczak, 20. Patryk Rachwał, 5. Artur Lenartowski (74, 22. Robert Pisarczuk), 6. Szymon Zgarda (46, 10. Dawid Flaszka), 11. Albin Maciejewski (81, 19. Maciej Łabędzki) - 27. Dawid Dzięgielewski (76, 26. Marcin Krzywicki).

Olimpia: 1. Kacper Tułowiecki - 2. Rafał Maciążek (82, 20. Adam Wolak), 23. Dawid Kubowicz, 5. Kamil Wenger, 14. Radosław Bukacki - 6. Anton Kołosow, 8. Patryk Sokołowski, 13. Michał Ressel (69, 10. Radosław Stępień), 17. Jakub Bojas, 19. Łukasz Pietroń (80, 16. Rafał Lisiecki) - 11. Paweł Piceluk (64, 7. Damian Szuprytowski).

żółte kartki: Kubowicz, Lisiecki, Kołosow.

sędziował: Tomasz Białek (Drezdenko).
widzów: 1220.

JSrr - 3 września 2016, 18:55:18 - *.elblag.vectranet.pl
Niezły mecz ,sędzia natomiast lamus jakich mało. Dobry jeden punkt ,brawo Olimpia.

bee - 3 września 2016, 18:58:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Olimpia E. gra, to jest pewne to, że zremisuje Jak Gryf gra, to pewne że przegra lub wygra (wyjątek - dzisiejszy mecz). I jak tu stawiać u buka w takim meczu?!

Wio - 3 września 2016, 19:06:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sedzia gwizdał pod nich.Obawiałem sie że wypaczy w ostatnich minutach albo w dogrywce mecz ja z Bytomiem.

live B-tów - 3 września 2016, 20:46:08 - *.dolsat.pl
Mecz fragmentami nudny, ale momentami obfitujący w dobre akcje i interwencje bramkarzy. Szybkie 1-1 po doskonałym wolnym Bełchatowa i rogu Elbląga uśpiło emocje. Drugi gol dla gości po ewidentnym błędzie stoperów oraz bramkarza. Dobrze, że Lenarcik później (po 60 min.) przebudził się i wyciągnął dwie piłki na 3-2 dla Olimpii. Wcześniej błąd stoperów przy wyprowadzaniu piłki wykorzystali gospodarze i debiutant strzelił gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Najlepiej w GKS zagrali Andrzejewski, Dzięgielewski i Maciejewski. Lenarcik wybronił mecz, ale do 60 minuty padaczka. Olimpia zaprezentowała się nadspodziewanie dobrze i przy odrobinie szczęścia mogli spokojnie ograć górników.

Lechia - 3 września 2016, 20:47:50 - *.42.135.208