26 kwietnia 2005, 13:22:20 - Cavek
U-18: Polska 1-2 Izrael

Reprezentacja Polski do lat 18 (rocznik 1987) przegrała z Izraelem 1-2 w swoim drugim meczu podczas międzynarodowego turnieju na Słowacji.

Jedyną bramkę dla zespołu trenowanego przez Michała Globisza strzelił Dawid Jańczyk z Sandecji Nowy Sącz.

Polska: Przemysław Tytoń - Mariusz Bochenek, Arkadiusz Czarnecki, Krzysztof Król, Paweł Król, Łukasz Lebioda (41 Wojciech Jagodziński), Andrew Konopelsky, Filip Burkhardt (41 Łukasz Nadolski), Bartosz Rosłoń (41 Tomasz Ostalczyk), Dawid Jańczyk, Maciej Korzym.

W drugim wtorkowym meczu polskiej grupy Belgia wygrała ze Słowacją 2-1.

4. Słowacja   2  1  3-4

Wczoraj zespół prowadzony przez Michała Globisza bezbramkowo zremisował z Belgią, a w czwartek (28 kwietnia, 11:00) zagra ze Słowacją. Mecz finałowy oraz spotkanie o 3. miejsce zaplanowano na 29 kwietnia.

źródło: PZPN

Slowianin - 26 kwietnia 2005, 13:27:11 - *.chelm.mm.pl
Wstyd !!!

lol - 26 kwietnia 2005, 13:32:07 - *.51.250.154 (*.14.241.250)
a gral wacek lub kaziu, chodzi mi o kazimierczaka i waclawczyka z górnika polkowice

kfiat - 26 kwietnia 2005, 14:27:59 - *.echo.com.pl
oto nadchodzi przyszłość polskiej piłki. tylko jakas taka marna

kazik - 26 kwietnia 2005, 14:40:50 - *.133.60.136
okregowka to za wysoki poziom teraz prosze siegnac po graczy z A klasy no i ciekawe ile kosztuje sprowadzenie jakiegos ukrainca z usa na takie mecze

Malin - 26 kwietnia 2005, 14:56:27 - *.internetdsl.tpnet.pl
Oj chlopaki... dzieci graly, dzieci przegraly i dzieci bzdusry po meczu pisaly.. jedyny komentarz.

ICE - 26 kwietnia 2005, 15:13:55 - *.77.7.78
ma ktoś skład polski?

Woo-Cash - 26 kwietnia 2005, 15:59:54 - *.net.bialystok.pl
mnie by powołali. już ja bym pokazał tym ... jak się gra w piłkę ]:-> chociaż chyba jestem za stary rocznikiem.

vojt - 26 kwietnia 2005, 16:14:40 - *.51.251.134 (*.0.0.168)
Po prostu chlopaki dostali odgorne zarzadzenie ze tego meczu nie wolno im wygrac, bo znowu caly swiat bedzie mowil ze polacy to antysemici;-D

K'maro - 26 kwietnia 2005, 19:39:20 - *.satfilm.net.pl (*.136.223.118)
dzis w tygodniku PN, niejaki Wroblewski (prezes ŁKS) mowi- nie mam zalu ani pretensji do Kujawiaka, ani do sedziego ze dal naszym pilkarzom czerone karkti, boli mnie tylko to ze przerwal mecz .........
ps. i to moi drodzy kibice ŁKS wszystko wyjasnia !!! PZDR

zjk - 26 kwietnia 2005, 23:40:55 - *.phil.east.verizon.net
Kazik to nie Ukrainiec z USA. Wiem na 100%.ze to Polak.
A remis z Belgia to nie bagatelka. Trener ma racje ze probuje druzyne w towarzyskich turniejach