5 września 2016, 17:21:40 - MichalMKS
eMME: Tomáš Vestenický zagrał w kadrze Słowacji

Tomáš Vestenický wystąpił w młodzieżowej reprezentacji Słowacji w wygranym 3-0 (1-0) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Cyprem. Napastnik Cracovii pojawił się na boisku w 90. minucie w miejsce Pavla Šafranki.

5 września 2016, 15:30 - Larnaka (Stádio Ammóchostos Epistrofí)
Cypr 0-3 Słowacja
Martin Chrien 1, Matúš Bero 58, Albert Rusnák 72

żółte kartki: Nikólas Ioánnou, Giórgos Arésti - Róbert Mazáň.
czerwona kartka: Giórgos Arésti (87. minuta, Cypr, za drugą żółtą).

sędziował: Witalij Mieszkow (Rosja).

W drużynie słowackiej cały mecz zagrał były piłkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała Róbert Mazáň. Poza kadrą znalazł się pomocnik Lechii Gdańsk Lukáš Haraslín, który był powołany na liście rezerwowej.

Selekcjonerem Słowaków jest były trener Zagłębia Lubin Pavel Hapal.

Kawi - 5 września 2016, 17:45:49 - *.dynamic.chello.pl
Pięknie. Holandia już prawie za burtą, bo z takim dorobkiem nie mają szans na baraże.

pasiak - 6 września 2016, 6:54:53 - *.dynamic.chello.pl
Po odjęciu wyników z ostatnimi drużynami w grupach 6-zespołowych te różnice punktowe wcale nie są duże. 5 punktów straty do Austrii, ale tylko 2 do Szwecji, Belgii i Macedonii. Szwecja i Belgia będą jeszcze grały po 2 liczące się do klasyfikacji mecze, Macedonii został już tylko jeden. Do tego Szwecja będzie grała z Hiszpanią, która może ją wyprzedzić i wtedy Holandii będzie jeszcze łatwiej.

pasiak - 6 września 2016, 6:56:28 - *.dynamic.chello.pl
To wszystko może się pozmieniać jeszcze, jeśli nastąpią zmiany na ostatnich miejscach w grupach, ale na obecną chwilę szanse Holandii wcale nie są takie małe.