[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


9 września 2016, 20:52:39 - Adrian10
I liga: Katowice 2-1 Wisła Puławy

9 września 2016, 19:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 2-1 Wisła Puławy
Grzegorz Goncerz 59, 62 (k) - Dawid Pożak 11

Katowice: 82. Sebastian Nowak - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 21. Oliver Práznovský, 3. Dawid Abramowicz - 16. Paweł Mandrysz, 35. Łukasz Zejdler, 6. Bartłomiej Kalinkowski, 90. Mikołaj Lebedyński (83, 23. Łukasz Pielorz), 17. Andreja Prokić (73, 5. Damian Garbacik) - 7. Grzegorz Goncerz (90, 11. Krzysztof Wołkowicz).

Wisła: 12. Nazar Peńkoweć - 77. Łukasz Turzyniecki, 13. Michał Budzyński, 3. Klimas Gusočenko, 17. Iwan Łytwyniuk - 9. Sylwester Patejuk (74, 18. Piotr Darmochwał), 97. Adrian Popiołek, 20. Arkadiusz Maksymiuk, 25. Konrad Szczotka (64, 23. Mateusz Olszak), 8. Dawid Pożak (71, 16. Tomasz Sedlewski) - 11. Konrad Nowak.

żółte kartki: Kamiński - Szczotka, Patejuk, K.Nowak, Darmochwał.
czerwona kartka: Piotr Darmochwał (87. minuta, Wisła, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 2618.


źródło: własne / GKS Katowice / Wisła Puławy Online

REKLAMA

msx - 9 września 2016, 20:54:30 - 87-207-214-113.dynamic.chello.pl
Wymęczone 2-1 z beniaminkiem , po problematycznym karnym frekwencja dalej extraklasowa poniżej tysiąca widzów ….
Nie dla drużyn w Extraklasie co nie maja kibiców , Gieksa klub bez kibiców

Legiawwaa - 9 września 2016, 20:54:43 - user-94-254-179-226.play-internet.pl
Ekstraklasa czeka na was!

GieKSa - 9 września 2016, 20:55:11 - ip-5-172-255-106.free.aero2.net.pl
Brawo GieKSiarze wracamy na właściwe tory

GKSpaderew - 9 września 2016, 20:55:16 - p5B08929A.dip0.t-ipconnect.de
Pieknie.Dzieki GKSa za 3 punkty.Weekend zaczyna się wspaniale.

REKLAMA

jorg - 9 września 2016, 20:55:26 - 89-79-212-82.dynamic.chello.pl
Brawo G K S !!!

u7 - 9 września 2016, 20:55:26 - ip-081030139172.metro-networks.pl
jaka frekwencja ?

Siemianowi - 9 września 2016, 20:55:51 - ip-5-172-236-116.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ole super GKS!!!!

LPU - 9 września 2016, 20:56:41 - h224005.net.pulawy.pl
96 minuta gracz Wisly uderza w poprzeczke.

fano - 9 września 2016, 20:56:51 - s187pc18.mmj.pl
Na ekstraklasę jeszcze daleko, faworytami jest Zagłębie no i Podbeskidzie.

hammerblow - 9 września 2016, 20:56:52 - apn-31-0-39-8.dynamic.gprs.plus.pl
Jestem w Puławach i cieszę się ze Gks wygrał. Katowice Katowice Katowice Katowice Katowice Katowice Katowice Gks

Jaca - 9 września 2016, 20:57:22 - 31-179-37-145.dynamic.chello.pl
Najważniejsze 3 pkt

ooo - 9 września 2016, 20:59:07 - customer-ip-91-227-105-173.ipv.net.pl
W Katowicach jutro trzymcie kciuki za Kluczbork w Sosnowcu.

(L) - 9 września 2016, 20:59:17 - tor-exit.r2.apx.pub
Legia czeka na Gieksę w ekstraklasie, po co nam w niej nasz fanclub z Sosnowca.

popek - 9 września 2016, 21:00:32 - 87-207-127-208.dynamic.chello.pl
kibiców mniej niż w wyśmiewanej niecieczy.ale ich Ruch zdziesiątkował. nie dla klubów bez kibiców

REKLAMA

19Witosa64 - 9 września 2016, 21:03:19 - 89-70-192-253.dynamic.chello.pl
msx --- toś mnie rozbawił.Brawo GieKSa za 3pkt.

Kame - 9 września 2016, 21:15:01 - ip-5-172-255-201.free.aero2.net.pl
"Wymęczone" XD widać, że nie widziałeś meczu, tylko przyszedłeś się pospinać.
Przewaga przez cały mecz, jak i staty mowią wszystko
Strzały ogółem 18:9 dla GieKSy Strzały celne 8:3 dla GieKSy

Frekwencja marna, ale kto chce wydawać pieniądze na oglądanie jakiegoś beniaminka z Puław.
Ciekawe jaką wy macie frekwecje na meczach z drużynami tego pokroju...

19Witosa64 - 9 września 2016, 21:22:09 - 89-70-192-253.dynamic.chello.pl
Frekwencja 2600 jak podaje KatowickiSport.

Fan - 9 września 2016, 21:23:28 - host-94-251-135-95.dynamic.mm.pl
Jest dobrze. Ale będzie jeszcze lepiej. GKS wkrótce będzie największym klubem na Śląsku. Narazie pod względem sekcji: Piłka nożna, Ekstraklasa Siatkarska i Ekstraklasa Hokeja, a także piłka nożna kobiet. Dobra frekwencja to tez kwestia czasu. W 4 lidze chodziło po 7tyś, czego w tamtych czasach nie było nawet w ekstraklasie. Potencja jest.

Tychy Pany - 9 września 2016, 21:25:45 - politkovskaja.torservers.net
@Kame
frekwencja z "takimi" drużynami?
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz, widzów 5289
dobranoc.

lopez - 9 września 2016, 21:26:02 - host-176-221-122-28.dynamic.mm.pl
@popek
@msx
Załóżcie kabaret błazny.

Ole ole - 9 września 2016, 21:32:25 - 188.146.1.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
tychy pany-,,dobranoc'' godzina 21:25 ale nie gimbusy tu nie piszą :-)

lopez - 9 września 2016, 21:35:11 - host-176-221-122-28.dynamic.mm.pl
@Tychy
Ile w tym darmowych wejściówek?? Jakie powiaty gratis wjechały za okazaniem dowodu?

ty - 9 września 2016, 21:39:26 - 89-70-202-174.dynamic.chello.pl
@lopex
@Tychy
Pytanie ile chodziło na stary stadion, bo magia nowego zawsze chwilę działa. Z tego co pamiętam to do Jaworzna po 200-300 osób jeździło, a teraz wielcy kibice na dobre i.. zresztą troll to troll.

19Tauzen64 - 9 września 2016, 21:43:31 - 89-70-194-26.dynamic.chello.pl
Cała GieKSa Razem! Wszyscy na Miedź!

F.C.D.G. - 9 września 2016, 21:45:50 - 054715eb.skybroadband.com
Boli? Ma boleć! Pytanie do admina: chcialbym pozdrowic kumpli z wojska ale nie wiem czy nie usuniecie mojego wpisu?

Kame - 9 września 2016, 21:55:23 - ip-5-172-255-161.free.aero2.net.pl
@Tychy
Nie porównuj waszego nowego stadionu, który przyciąga pikniki na trybuny, kiedyś to się skończy i będzie niewiele więcej jak w Jaworznie.
Poza tym Olimpia już jakiś czas gra w tej lidze na poziomie, gra już od 2 sezonów o awans, a Puławy to beniaminek...

GzG - 9 września 2016, 22:06:55 - 148.252.129.194
Spadkowicz ogolony,beniaminek ogolony, kto następny? Aha miedź a potem tyskie.

Pewny - 9 września 2016, 22:22:41 - user-94-254-177-4.play-internet.pl
Czekamy na Was 1 października . Wtedy zobaczycie prawdziwie ekstraklasowy doping i atmosferę . Pozdro

Tyski - 9 września 2016, 22:25:18 - 178-37-185-146.adsl.inetia.pl
Do kibiców Gieksy. Pamiętam jak zaraz po otwarciu naszego stadionu wróżyliście spadek frekwencji po tym jak magia stadionu przestanie działać. Najpierw dawaliście nam czas na 3 mecze potem na 5 itd itd Teraz mija już ponad rok, frekwencja nigdy nie spadła poniżej 5 tyś, a wy dalej o tej magii stadionu. Już nawet śmieszni nie jesteście. Ciekawe kiedy u was zadziała magia wysokiego miejsca w tabeli i przyjdzie was na stadion aż ponad 3 tyś osób??

REKLAMA

to - 9 września 2016, 22:39:02 - n28-01-07.opera-mini.net (46.134.9.237)
poco takie cos do ekstraklasy 2500tys ludzi stolica GŚ wstyd w2 lidze wiecej chodzi ludzi

fritz - 9 września 2016, 22:40:24 - 89.204.139.55
@Tyski: wyluzuj i nie martw sie, zadziala kiedy bedzie trzeba. Na razie zbieramy punkciki. Po czterdziestu zobaczymy dalej. Na Bukowej niestety przestarzala infrastruktura i brak wolnych wejsciówek, by zapelnic objekt podobnie jak u Was Bojszowami, Imielinem, Kobiórem czy Wyrami. A ze potencjal jest, wiemy doskonale. Grajcie swoje, my gramy swoje. Ja sie do Waszych newsów nie wp.....m See you in october!

Mati - 9 września 2016, 22:43:59 - user-31-174-7-215.play-internet.pl
Cwe.. Z Tych zobaczymy jak się spotkamy w Jaworznie zawsze mieliście w piz.. Jaworzno Miasto GieKSy ;)

Gana - 9 września 2016, 22:53:27 - Host-178-218-234-236.e-sbl.net
Fritz co ty godosz Imielin cało Gieksa ale ta z Katowic! Charakter jest ,ambicja jest jeden cel jeden cel wygrac dzis ten mecz!!

GKS.T - 9 września 2016, 23:02:54 - 87-206-34-145.dynamic.chello.pl
Śląsk powinien mieć e-klasie przynajmniej cztery-pięć zespołów, cały region ma większy potencjał niż dwie drużyny w dolnej części tabeli. Piłkarsko powodzenia życze. I jak napisał fritz, see you in october !
ps. obiektywnie i bez napinki frekwencja w Katowicach lekko żenująca jak na miasto wojewódzkie.

Gks71 - 9 września 2016, 23:05:12 - user-94-254-178-116.play-internet.pl
Do mati wyluzuj kolo z tym jaworznem bo smieszny jestes cyganiku idz sobie na szczakowianke i tam poszczekaj peda.dokoncz sobie sam

Ligota - 9 września 2016, 23:13:21 - user-94-254-131-161.play-internet.pl
Katowice Katowice Zagłębie!!

zzzxc - 9 września 2016, 23:13:54 - 109.95.204.21
huehue dobre sobie, pruja sie ze do jaworzna co jest 30 km od tychow jezdzilo 300 osob, a na swoje domowe mecze, w o tyle wiekszym miescie od tychow chodzi jakies 1500 widzow to trzeba miec cyganski tupet

Dańdówka - 9 września 2016, 23:18:16 - user-94-254-131-161.play-internet.pl
Niwka Porombka Kazimjerz Górniczy Milowice zawsze z Gieksą.zagłębie tylko na ludowym i przy Brynicy.A takto sosnowiec Zawsze z GieKSą

ZagórzeGKS - 9 września 2016, 23:21:43 - user-94-254-131-161.play-internet.pl
Zagórze fans GKS.zagłembia zero na Zagórzu Maczkach i Modrzejowie.Centrum
Patelnia zawsze z Gieksą

StadionNaB - 9 września 2016, 23:22:45 - 188.146.42.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sporo osób odpuściło ostatnio szpile, przestali wierzyć w awans więc nie mają motywacji. Ja też w awans w tym sezonie nie wierzę, bo ani Wojtkowi, a znam się z nim trochę lat,ani pozostałym działaczom, awans się nie opłaca. Nawet w magistracie nie chcą awansu,extraklapa z powodu Przepisów to w dużej mierze kłopoty dla Matta

Wnc_wierny - 9 września 2016, 23:27:26 - 188.146.42.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miasta nie Matta;). Błąd popełniono w kalkulacji że jeśli pogramy dobrze w lidze, kibice nam zapomną potknięcie w pucharze. Prawdziwi kibice zdają sobie sprawę że właśnie w pucharze zawodnik pokazuje swój prawdziwi charakter,a tego w tym momencie w katowickiej drużynie zabrakło ... oby do awansu...wszystkim nam tego życzę

rafał - 10 września 2016, 0:19:13 - d81-238.icpnet.pl
Mam pytanie do kibiców w Katowicach czy Karny dla GKS to nie był z kapelusza czy pewna 11.zgóry dziekuje,bo sędzia Wajda kartkowł jak mógł piłkarzy z Puław

KATon - 10 września 2016, 0:41:39 - n07-07-08.opera-mini.net (91.201.88.141)
Jedno pytanie do tyskich dzbanów .
Ilu was jeździ na wyjazdy ?
Gdzie poza województwem Śląskim , byliście np w 500-1000 osób na wyjeździe ?
No dawać Janusze

syBEERka - 10 września 2016, 6:52:30 - user-2-112.kg.net.pl
Ważne 3 punkty po ciężkiej walce. Tak ma być. tylko frekwencję musimy zdecydowanie poprawić. Będzińska GieKSa pozdrawia fc d.g. oraz fanów z Siewierza i Wojkowic.

do katon - 10 września 2016, 8:02:35 - 91nat46.rev.ndi.net.pl
Ty się pytasz poważnie o nasze wyjazdy w liczbie 500-1000 ? jak u was w domu niekiedy nie ma tyle hmm ile Ty masz lat ? się pytam - zadbaj w swój sektor i nabij go ludzmi - u nas szczerze mowiac ,,kołowrotki nie dzialaja jak należy - i dodaj jakies 500+,, badzmy normalni i obiektywni - nie ma parcia na GKS K-ce jak na GKS TYCHY - tak już normalnie mowiac i nie ublizajac - nie lubimy się i to fest ale Katowice Gornik i Tychy w Ex jak najbardziej - pozdro.

fcDG - 10 września 2016, 8:10:36 - 5ad64168.bb.sky.com
Post o szpilu GieKSy a pełno wpisów z Sosnowca i Tych.Czyżby kompleksy? Boli ? Ma boleć !

DO FCDG - 10 września 2016, 8:36:41 - 91nat46.rev.ndi.net.pl
jakie kompleksy ? i co ma bolec ... ? wasza liczba na meczach domowych ? ktoś z nas się smial ze będzie coraz gorzej coraz mniej ludzi na trybunach .... mamy sredia ponad 5 k na mecz a Wy ? kolo tyska ? Ruch was bije na miescie a Wy skaczecie na inne ekipy ? zrobcie pozadek na swoich rewirach a się potem wypowiadajcie co i kto na Tychy jeździ - pasi ?

Fikolek - 10 września 2016, 8:46:27 - ip-2-206-1-116.web.vodafone.de
Dlaczego Tychy to dzbany a sosnowiec to gurale?

do fikolek - 10 września 2016, 8:55:29 - 91nat46.rev.ndi.net.pl
bo fiklek nie umie zrobić fikołka w tyl

S.T. - 10 września 2016, 9:08:25 - 91.150.148.83.internetia.net.pl
życzę Katowicom awansu, śmieszą mnie te wszystkie porównania na frekwencje, ekipę, stadiony, itp. Graty za 3 pkt, a w październiku będzie super meczyk.

ak - 10 września 2016, 9:37:14 - nsithb13.blokowe.pl
co sie dzieje z a. franczakiem?

sic - 10 września 2016, 10:20:34 - cpc2-ayle3-2-0-cust891.15-2.cable.virginm.net
O ile wiem grała tu GieKSa z Katowic, a najwięcej wypowiedzi leci z tyskiego śmietniska. nie pomyliliście newsów ? Brawo GieKSa ! oby tak dalej !

19Witosa64 - 10 września 2016, 11:08:46 - 89-70-192-253.dynamic.chello.pl
Franczak kontuzjowany

Środula - 10 września 2016, 12:20:05 - user-94-254-130-51.play-internet.pl
Kaźmirz Górniczy Dańdówka
Będzin Ksawera bastion Gieksy

mariano - 10 września 2016, 13:51:48 - abhn254.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co karmicie tych troli? My robimy swoje i jedziemy dalej! Patrzmy na Siebie a będzie dobrze, kto miał być na meczu to był .

LEO - 10 września 2016, 14:52:58 - eoi183.neoplus.adsl.tpnet.pl
Męczyła się Gieksa

GKS TYCHY - 10 września 2016, 18:59:04 - public-gprs681730.centertel.pl
Jeszcze się ten Wasz blaszok nie zawalił???
Już niebawem zobaczycie prawdziwy stadion buhahaha

GIEKSA - 10 września 2016, 19:30:22 - 89-70-194-26.dynamic.chello.pl
GKS Tychy fanatycy od kiedy wybudowano im stadion xD

PogSz - 10 września 2016, 21:23:55 - cpc4-lee211-2-0-cust583.7-1.cable.virginm.net
Gratulacje dla GieKSy
Jak GKS zacznie grać, a już zaczyna na miarę oczekiwań kibiców to wrócą na trybuny. W Polsce to norma, wszędzie. I na Lechu Poznań kiedyś zdarzało się po 1000 kibiców.

PogSz - 10 września 2016, 21:28:49 - cpc4-lee211-2-0-cust583.7-1.cable.virginm.net
Pewno wiele kibiców (nie tych najbardziej zagorzałych) nie chce poprostu afirmować swoją obecnością na stadionie polityki klubu i miasta, klubu który ma budżet aby coś osiągnąć, ale konotacje polityczno-personalne powodują, że w klubach pojawiają się lidzie którzy nigdy nie powinni mieć nic do czynienia ze sportem. To nie dotyczy tylko Katowic.

PogSz - 10 września 2016, 21:32:02 - cpc4-lee211-2-0-cust583.7-1.cable.virginm.net
pare błędów mi się wkradło, sorry

Kamil84IKS - 10 września 2016, 22:26:21 - agqv3.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo GKS KATOWICE tak trzymać narazie by miec kontakt z scisłą czołówką a potem awans upragniony do ekstraklasy tam wasze miejsce pozdro z IłAWY

Varadi - 11 września 2016, 9:15:54 - dynamic-78-8-61-122.ssp.dialog.net.pl
Za tydzień ciekawy mecz w Legnicy.

rafał - 11 września 2016, 16:36:51 - d80-164.icpnet.pl
Za tydzień bardzo ważny mecz ze Zniczek czy padnie nowy rekord widzów na stadionu w Puławach .ostatnio 2107 widzów czas na 2.5 tys ,ponieważ Wisła Puławy gra ambitnie i ładna techniczna pilka dla oka

okad - 12 września 2016, 8:48:20 - apn-46-215-110-212.dynamic.gprs.plus.pl
Od czasu zgody z Górnikiem frekwencja na bukowej leci na łeb na szyję. Nie ma co ukrywać, że większość z byłych tradycyjnych fc Gks-u praktycznie wymarło. Z większych, które są w stanie przekroczyć setkę zostały im Mysłowice z mniejszych Jaworzno i Małopolska. Oczywiście gdzieś tam jakiś potencjał uśpiony jest i jakby przyszły sukcesy sportowe to częściowo to wróci, ale na pozostałych terenach to albo utracili na rzecz Ruchu, ale w zdecydowanej większości przejął Górnik te młodsze pokolenie, okolice Pszczyny, Żory, ale także po mału Libiąż, Lędziny to praktycznie wybrali Górnik i rozwód na pewno w tym momencie nie jest na ręce GieKsie.

KATon - 12 września 2016, 17:43:38 - n12-07-08.opera-mini.net (85.14.96.179)
@okad
Ty co straciłeś , receptę od psychiatry czy kasę na ich wykup ?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: