9 września 2016, 22:26:39 - euzi
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił swojego czwartego ligowego gola w sezonie dla Bayernu w wygranym 2-0 (0-0) wyjazdowym meczu 2. kolejki niemieckiej Bundesligi przeciwko Schalke 04. Kapitan reprezentacji Polski, który asystował też przy drugiej bramce, rozegrał całe spotkanie.

9 września 2016, 20:30 - Gelsenkirchen (Veltins-Arena)
FC Schalke 04 0-2 FC Bayern München
Robert Lewandowski 81, Joshua Kimmich 90

żółte kartki: Benedikt Höwedes, Rahman Baba - Mats Hummels, Renato Sanches, Arturo Vidal, Thiago Alcântara.

sędziował: Manuel Gräfe (Berlin).
widzów: 62 271.

Bayern jest liderem z kompletem punktów po dwóch meczach.

FMPGW - 9 września 2016, 22:27:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
Przeciętny mecz, bramka + asysta, jedna zmarnowana setka. ;)

sdsd - 9 września 2016, 22:27:55 - *.160.169.44
Duzy plus dla Telewizji Polskiej, ze w przyszlym roku pokaze live kilkanascie spotkan Bundesligi i to nie tylko na TVP Sport ale tez na TVP 1.Duza w tym zasluga Lewego.

Przemek - 9 września 2016, 22:29:47 - *.bb.sky.com
Cały mecz oglądałem, a gola nie widziałem! Musiałem na dosłownie minutę wyjść żeby syna w piżamę ubrać...

acac - 9 września 2016, 22:29:58 - *.dynamic.chello.pl
@sdsd
Ile Kurski ci płaci za wypisywanie takich bzdur? Żałosne

zgred - 9 września 2016, 22:31:49 - *.centertel.pl
lepsza bundesliga niż spreparowana ekstraklasa.

Yaro - 9 września 2016, 22:38:07 - *.centertel.pl
Schalke nie trzymało głębi i nie antycipiren
pozdro

vcb - 9 września 2016, 22:44:16 - *.play-internet.pl
A z Danią będzie jak zwykle potrzebny przypadek w postaci karnego żeby leniwy w reprze Lewus trafił do siatki!
O co się zakładacie, bo to jest na 90% pewne!!!

Baca - 9 września 2016, 22:51:28 - *.bb.sky.com
Mam w du... ze z Schalke strzelił skoro w reprezentacji spaceruje po boisku. Chizniczenko w Koronie sie nie łapał a wtulił dwie bramy naszym a nsz Lewy z karnego wymęczył.

artuur,,, - 9 września 2016, 22:51:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@vcb.. Zakladac to sobie mozesz,,gume na malego,, brawo lewy

787 - 9 września 2016, 22:51:50 - *.play-internet.pl
Dlaczego polscy komentatorzy nazwisko Kim michal czytają jako Kimić? Przecież ten zawodnik nie jest z pochodzenia Jugosłowianinem.

artuur,,, - 9 września 2016, 22:52:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@vcb.. chyba ze guma za duza!

koles - 9 września 2016, 22:52:36 - *.centertel.pl
a powinien strzelic 3 bramki
marnuje setki

Amr - 9 września 2016, 23:11:46 - *.internetia.net.pl
Boże Wam to ciężko dogodzić. Facet jest promotorem polskiej piłki przez duże P. Na takiego Lewandowskiego będziemy czekali kolejne 100 lat. Dziękuję Panie Robercie za kolejny wieczór w którym kolejny raz jestem dumny że jestem Polakiem . Pracuje od czasu do czasu w Hanowerze i miałem okazję porozmawiać z właścicielami jednego z oficjalnych barów Hanower 96 i gdy wspomniałem o Lewym to było pelni zachwytu nad nim. Jak dla mnie najlepszy piłkarz Polski wszechczasów

xxx - 9 września 2016, 23:16:25 - *.146.0.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Amr w pelni sie zgadzam

Franz - 10 września 2016, 0:51:20 - *.adsl.inetia.pl
Amr - również zdecydowanie się zgadzam.

rozbawiony - 10 września 2016, 1:49:01 - *.centertel.pl
lepszy od Brychczego lub Deyny, o mnie nie wspominając?

rozbawiony - 10 września 2016, 2:46:07 - *.centertel.pl

Mądry - 10 września 2016, 3:38:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jacy napastnicy dali radość Polakom ostatnio ???
Juskowiak i Kowalczyk na IO 92.
Od tamtej pory NIC !!!!!!!!!!

Vfl Bochum - 10 września 2016, 6:46:44 - *.094.220.pools.vodafone-ip.de
@787 bo polscy komentatorzy probuja byc niemieckimi,w jezyku niemieckim Kimmich jest wymawiane ze zdrobnieniem koncowki -ich jak polskie-iś,dlatego slychac polskie Kimmiś

rafinia - 10 września 2016, 7:20:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Robert ma farta że już w Niemczech się tak nie trenuje jak 20 lat temu Hajto trenował u Funkela w MSV.Duisburg czy u Wolfa w Nurnberg Rano 45 minut biegu ciągłego potem śniadanie o 10-00 trening stacyjny na boisku trwający około 2 godzin na trzy grupy podzielona drużyna rywalizowała na trzech stacjach Potem obiad i o 15-00 wyjscie z hotelu i 3 kilometrowa przebieżka do lasu Krótkie rozciąganie i prawdziwa katorga interwał biegowy 900 metrów i tak 10 razy powrót rozbieganiem do hotelu No i co on by ten Robert na trenował jedząc borówki amerykańskie ? haha

xyz - 10 września 2016, 7:30:56 - *.centertel.pl
Widać dla kogo gra z zaangażowaniem, a dla kogo odwala pańszczyznę. Wystarczy porównać okazywanie radości po bramce z Kazachstanem oraz po bramce w tym meczu. Tam na zimno, jak w gierce treningowej, a tutaj pełny orgazm... Ale tyle zmarnowanych okazji Niemcy mu i tak nie przepuszczą (zwłaszcza w 74 min z 3,5 m do pustej bramki - miód malina).

bazyli - 10 września 2016, 9:22:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A kt ma mu podac zeby strzelal?Kapustka?Widziiscie asyste Martineza?U nas nikt mu tak nie poda.

rand - 10 września 2016, 9:51:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@rafinia - I tak codziennie ? Co osiągnęły drużyny Funkela ??? A 50 lat temu w Polsce 2 tygodnie biegania po śniegu po górach i nie tylko to... Tylko po co ? W ZSRR kadra hokeistów wyrąbywała siekierami drzewa na Syberii. Można różnie.

adam - 10 września 2016, 10:48:15 - *.wroclaw.mm.pl
Mecz taka chała ,że nie sposób oglądać

dr_oko - 10 września 2016, 13:06:13 - *.dynamic.chello.pl
czy ktoś prowadzi statystykę jako procent oddanych strzałów na bramkę przez Lewandowskiego to strzały celne i jako procent to bramki? Myślę, że byłaby to ciekawa statystyka skuteczności. Malkontenci powiedzą, że tytuł króla strzelców sam mówi za siebie ale zupełnie inaczej wygląda gra napastnika jak otrzymuje podania od pomocników Bayernu, a zupełnie inaczej gdy w reprezentacji może liczyć na takie podanie dwa, góra trzy w meczu i tu margines błędu jest o wiele mniejszy.

:-) - 10 września 2016, 14:21:11 - *.146.11.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak, Lewy beznadziejny, przereklamowany itp.
Co prawda chwalą go i cenią Ancelotti, Guardiola, Mourinho, no ale kim oni w ogóle są i co mogą wiedzieć o futbolu...
Co innego ci nastoletni, prawdziwi fachowcy sprzed komputera...

LEO - 10 września 2016, 16:01:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz nie zachwycił ale Robert trzyma forme Brawo

Mądry - 10 września 2016, 16:41:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale czy mamy dziwić się złości kibiców po remisie z Kazachstanem ??????????
Polacy grają w naprawdę dobrych klubach.
Milik strzelał Milanowi,Lewandowski strzela.
PSG,Monaco,BVB,OL,Napoli...
Zgrana drużyna na Euro,ten sam trener,wszyscy mówią po polsku,wszyscy zdrowi.
Prowadzimy 2:0 i NIE wygrywamy meczu !!!

rafinia - 10 września 2016, 16:51:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak Funkel jest trenerem Dusseldorfu to coś osiągną A to ze jak grają z
polakami to najmniejszym nakładem sił z nimi wygrywają A po meczu im się pić nie chce gdzie polacy ledwo co na oczy widzą