10 września 2016, 17:00 - Elbląg (Stadion Miejski)

Olimpia: 1. Kacper Tułowiecki - 21. Rafał Lisiecki (46, 2. Rafał Maciążek), 23. Dawid Kubowicz, 5. Kamil Wenger, 14. Radosław Bukacki - 7. Damian Szuprytowski (60, 11. Paweł Piceluk), 8. Patryk Sokołowski, 10. Radosław Stępień, 24. Bartosz Danowski (46, 17. Jakub Bojas), 19. Łukasz Pietroń (75, 20. Adam Wolak) - 6. Anton Kołosow.

Gryf: 1. Dawid Leleń - 20. Przemysław Mońka, 5. Adrian Bednarski, 3. Przemysław Szur (87, 7. Daniel Górski), 17. Maciej Dampc - 16. Przemysław Czerwiński, 6. Łukasz Nadolski, 15. Piotr Kołc, 8. Robert Chwastek (84, 21. Paweł Czychowski), 19. Adrian Klimczak (75, 10. Jacek Wicon) - 14. Daniel Ciechański (62, 22. Piotr Łysiak).

żółte kartki: Stępień, Pietroń, Kubowicz - Kołc, Bednarski, Czychowski.

sędziował: Szymon Lizak (Poznań).
widzów: 1082.

bee - 10 września 2016, 18:59:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szanuję, szanuję. Jeśli nie da się wygrać, warto zremisować. Szkoda, że kolejny remis pod rząd. Ale nadal liczymy się w walce o awans! Dawać Gryf!

Bar - 10 września 2016, 19:03:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
OE szkoda ze tylko remis, dobrze że bez straty bramek. Jest mur!

@małpa@ - 10 września 2016, 19:04:26 - *.elblag.vectranet.pl
Z taką:padaką"jaką gra Olimpia,nie wróżę utrzymania w II Lidze

Groch - 10 września 2016, 19:18:55 - *.nyc.res.rr.com
Kolejny mecz bez porażki. Z jednej strony jest sie czym cieszyć ze po połowie rundy jesiennej tylko jedna drużyna była lepsza od Olimpii i ja pokonała. Z drugiej strony jest nad czym pracowac zeby te remisy zamieniały sie na zwycięstwa. Może jakaś zagrywka taktyczna pod koniec meczu i zwycięstwo w ostatnich minutach? Bo jak po 34 kolejkach bedziemy mieli 34 punkty to niestety ale w zeszłym sezonie była to pozycja spadkowa.

hmm - 10 września 2016, 19:34:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widzow 1000 dopiszcie jeszcze

what? - 10 września 2016, 20:02:45 - *.42.133.56
Buahaha elbląg spadek 100 %

Gax - 10 września 2016, 20:08:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza połowa wyrównana.Badanie przeciwnika.Druga połowa lekka dominacja Olimpii Elblag.Wynik 1 ;0 byłby dla Olimpii sprawiedliwy

Ile. - 11 września 2016, 2:07:46 - *.static.chello.pl
Groch musisz doliczyć jedną wygraną czyli 2 punkty co 7 meczy. 4x2= 8 i odjąć 4 punkty za 4 porażki ( 1 na 7 kolejek) = 38 dawało utrzymanie?

xxl1921 - 11 września 2016, 14:37:53 - *.centertel.pl