10 września 2016, 21:10:19 - euzi
Ligowa wygrana Sportingu

Sporting wygrał w Lizbonie 3-0 (1-0) w meczu 4. kolejki portugalskiej ekstraklasy z Moreirense. Gospodarze 27 września rozegrają pierwszy mecz przeciwko Legii Warszawa w ramach grupy F Ligi Mistrzów.

10 września 2016, 19:15 - Lizbona (Estádio José Alvalade)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-0 Moreirense FC
Gelson Martins 27, Joel Campbell 52, Bas Dost 56

Sporting: 1. Rui Patrício - 2. Ezequiel Schelotto, 13. Sebastián Coates, 35. Rúben Semedo, 11. Bruno César - 77. Gelson Martins (60, 3. Lazar Marković), 14. William Carvalho, 23. Adrien Silva (67, 22. Elias), 99. Alan Ruiz (78, 16. André), 7. Joel Campbell - 28. Bas Dost.

żółte kartki: Rúben Semedo, Sebastián Coates, Joel Campbell - Ângelo Neto, Alan Schons, Jander.
czerwona kartka: Ângelo Neto (34. minuta, Moreirense, za drugą żółtą).

sędziował: Nuno Miguel Serrano Almeida (Algarve).
widzów: 44 393.

Na ławce rezerwowych gości znalazł się były obrońca Zawiszy Bydgoszcz André Micael. Sporting jest liderem z kompletem punktów po czterech meczach.

Pierwszy mecz z Legią Sporting rozegra w Lizbonie o godz. 20:45. Rewanż w Warszawie zaplanowano na 7 grudnia.

hmm - 10 września 2016, 21:16:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chłopaki mają formę, bedzie z nimi ciężej niż z BVB która obecnie kopie się po czole. Zobaczycie!

LEO - 11 września 2016, 23:24:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl