Wksiak - 10 września 2016, 21:40:00 - *.chello.nl

nanana - 10 września 2016, 21:40:11 - *.centertel.pl

Zibi fraje - 10 września 2016, 21:40:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ilu Polaków zagrało we miedzi 3 ?

Zibi - 10 września 2016, 21:40:42 - *.unknown.vectranet.pl
Ok aby tak dalej na wiosne wroci Lobozinski i bedzie jeszcze radocha!!! :-) :-) :-)

Varadi - 10 września 2016, 21:40:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Ważne tylko to że są 3 punkty. Bp gra słabo. Znowu meczarnie. Na usprawiedliwienie brak podstawowych obrońców Stasiaka i zBartczaka

EZO TV - 10 września 2016, 21:46:44 - *.olsztyn.mm.pl
Miedź w tym meczu wykorzystała 101% szczęścia aż do końca rundy. Stomil bombardował bramke aż miło. Słupek, poprzeczka, sytuacje sam na sam. Powinno być 4:1 dla Stomilu. Nie mam pojęcia skąd wielkie zapowiedzi przed sezonowe, że Miedź ma awansować czy tam być kandydatem do awansu, z taką grą? No ale taka jest piłka, Miedź po jednej w sumie składnej akcji strzela w pierwszych minutach bramke a potem obrona Częstochowy. Szkoda Stomil, lepiej graliście od Miedzi o niebo, 3/4 meczu przewaga ale to piłka wpadła do naszej bramki. Brawo Kujawa! Starałeś się za dwóch. SPW.

Zibi fraje - 10 września 2016, 21:48:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miedź obrona czestochowy, więcej szczęścia niż rozumu ...

WigryF - 10 września 2016, 21:51:56 - *.centertel.pl
Szkoda Stomilek, ale walczycie dalej. Powodzenia.

artuur,,, - 10 września 2016, 21:53:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Zibi fraje... Niewazne jak sie zaczyna, wazne jak sie konczy,spytaj sie swojej kobietki!

Varadi - 10 września 2016, 21:59:56 - *.ssp.dialog.net.pl
Zwracam uwagę że punkty sa za to co wpadnie do bramki S nie za wrażenia artystyczne. Miedź w poprzednim sezonie też miała mecze gdzie przewazala ale przegrywala. Taka jest nasza liga

Dante - 10 września 2016, 22:04:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trudno mieć pretensje do zespołu, który prowadzi od 9 minuty, że się potem przez 80 minut głównie broni. Jak wiadomo Stomil w każdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty atakuje, szczególnie podkręcając tempo po wyjściu na prowadzenie :D :D

sdf - 10 września 2016, 22:26:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kogo to obchodzi jak grała Miedź....,3 punkty jadą do Legnicy i to jest najważniejsze... kto z was za 3 miesiące będzie o tym pamiętał..?? Nie ważne w jakim stylu, ważne aby do przodu.

Egz - 10 września 2016, 22:39:47 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Ile to razy Miedź siedziała na przeciwniku przez 90 min i przegrywała mecze 1-0. Za wrażenia artystyczne pkt. nie przyznają.

piotr - 10 września 2016, 22:42:51 - *.ssp.dialog.net.pl
5-ciu bo Gorskie ma chyba polski paszport.

x40i4 - 10 września 2016, 23:05:15 - *.play-internet.pl
Ludzie, ale wy jesteście głupi. Trzymacie się jakiś stereotypów, że Miedź gwiazdorskie pensje; to i tamto, a później macie jakieś chore wizje. Nawet w radiu Olsztyn prezenter mówił, że Miedź władowała mnóstwo pieniędzy w ten zespół. Taaaa
*
Tak, Miedź jest kandydatem do awansu, jak klika innych zespołów. Klub raczej poukładany, bez żadnych problemów z wypłatami na czas, z budżetem, który nie uśmierci Miedzi po awansie, ze stadionem, który spełni wymogi. To jaki mają mieć cel? 10 miejsce? To, że może grą nie przypominają ewnetualnego zespołu na miejsca 1,2, jak np. Sosnowiec, to inna sprawa, ale niech z każdego wyjazdu przywożą 3 punkty z jeszcze gorszą grą. Bo Płock grał tiki take...
*
@zibi fr
Nie we Miedzi tylko w Miedzi. Polski język taki trudny? 4 Polaków. 1 pauzuje za kartki, 1 wyłączyło przeziębienie, 1 wrócił z kadry U-20. Jak Polacy nie będą robić z siebie gwiazd - bo w Miedzi nie otrzyma się gwiazdorskiej pensji (na taką trzeba zasłużyć grą i ją dostać na kontrakcie) - to będą grać i oni po przyjściu do Miedzi.

laszadwali - 10 września 2016, 23:20:18 - *.214.241.165 (*.11.156.54)
Z ploteczek to ja też coś słyszałem. Miedź w okienku transferowym była zainteresowana Surdykowskim z Bytovii, ale ten chciał tyle, że się Miedzi nogi ugięły i zrezygnowała. Miedź woli 1/3 budżetu wydać na akademię, i tak też robi (podobno coś koło 32%). Fajnie, gdyby w przyszłości się spłaciła paroma niezłymi zawodnikami.

Waldi - 11 września 2016, 0:13:03 - *.net-el.pl
Forsell-wlałeś miód na moje Olimpijskie serce

Antystomil - 11 września 2016, 2:02:24 - *.elblag.vectranet.pl
I bardzo dobrze niech gumy spadają ze swoim Estadio Da Gruz.

napięcieOl - 11 września 2016, 9:54:05 - *.net.pulawy.pl
Znowu ktoś skrzywdził Olsztyn uuu może spiker się pomylił i wynik wypaczył. Wieczny płacz. Dziewczęta ogarnijcie się.

masti - 11 września 2016, 9:58:04 - *.olsztyn.mm.pl
Wczoraj kibiców Miedzi 0 w klatce na stadionie w Olsztynie.

marcinos - 11 września 2016, 10:08:51 - *.olsztyn.vectranet.pl
A dlaczego w Miedzi grało 2 piłkarzy spoza UE? (USA, Trynidad) to tak mozna?

kibic - 11 września 2016, 14:13:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miedz cieniutka ,tylko nieskuteczność STOMILU uratowała ich od KOMPROMITACJI ,TARESIEWICZA

Mm - 11 września 2016, 14:37:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W meczu z Podbeskidziem mieliśmy dwie sytuacje bramkowe i wygraliśmy. W sobotę, zwłaszcza w drugiej połowie Stomil dominował i powinien stuknąć na luzie dwa, trzy gole. Nie padł żaden. Bywa...

- 11 września 2016, 14:44:46 - *.play-internet.pl
Strzał w słupek i poprzeczke to strzał niecelny. Nie wolno o tym zapominać.

Yyyttettii - 11 września 2016, 17:09:57 - *.centertel.pl
Nie dla nas dziś porażki smak nie dla nas forma zła

kazimierz - 11 września 2016, 20:13:37 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Miedź Legnica.

SK1964 - 12 września 2016, 2:37:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No to teraz Miedź...GieKSa!!!Zapowiada się dobre widowisko,tym bardziej,ze zawitamy do Was w dużej liczbie

Varadi - 12 września 2016, 7:39:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Do sk1964 też mam taką nadzieję na dobry mecz w sobotę. Mimo że GKS jest nam neutralny zawsze jestem pod wrażeniem waszego dopingu i kibiców. Witamy w Legnicy

miedziak - 12 września 2016, 8:46:14 - *.mf.gov.pl
pamiętam jeszcze czasy, jak między Miedzią a GKS Katowice były bardzo dobre relacje

SK1964 - 12 września 2016, 10:43:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
GieKSa ma serię zwycięstw, Miedź też punktuje...myślę,ze będzie dobre widowisko, z korzystnym rezultatem dla Nas...Mój typ 0-1 poniesiemy GieKSe dopingiem!