11 września 2016, 16:50:21 - Konrad_78
Debiut Mariusza Stępińskiego w FC Nantes

Mariusz Stępiński zadebiutował w barwach FC Nantes w przegranym 0-3 (0-2) meczu 4. kolejki francuskiej Ligue 1 z FC Metz. 21-letni napastnik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie i został zmieniony w 63. minucie przez Emiliano Salę.

11 września 2016, 15:00 - Nantes (Stade de la Beaujoire)
FC Nantes 0-3 FC Metz
Mevlüt Erdinç 18, 45, 78 (k)

żółte kartki: Oswaldo Vizcarrondo - Ismaïla Sarr, Opa Nguette, Renaud Cohade, Guido Milán.

sędziował: Jérôme Miguelgorry (Akwitania).

FC Nantes zajmuje obecnie 18. miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów.

. - 11 września 2016, 16:53:30 - *.static.ip.netia.com.pl
no to pokozoł.

r777 - 11 września 2016, 17:03:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
obrona Nantes to jest jakis dramat... 4 Rzezniczakow

oli - 11 września 2016, 17:47:38 - *.adsl.inetia.pl
Po meczu Stepień został uznany najlepszym piłkarzem Nantes no ale sam meczu nie wygra .

Irtysz_21 - 11 września 2016, 18:18:56 - *.231.2.50.koba.pl
tak, wybrany do jedenastki kolejki

KATon - 11 września 2016, 18:20:29 - *.opera-mini.net (*.201.88.141)
Stępiński związał się z najgorszym klubem jaki mu się trafił , podobnie jak podczas gry w Polsce ...
Mógł poczekać i wybrać znacznie lepszy klub i inną ligę , jednak najważniejsze że kasa się zgadza .
Pewnie za dwa lata wyląduje gdzieś w Termalice albo innym wynalazku i tak do końca kariery .

Sss - 11 września 2016, 18:21:52 - *.10.208.17
Debiut i pewna ława do końca sezonu

prus - 11 września 2016, 18:26:52 - *.166.137.88
Wynik 0:3 mówi sam za siebie co ten nieudacznik potrafi. Będzie jak z Norymbergą.

ujdasz - 11 września 2016, 18:32:55 - *.opera-mini.net (*.137.1.204)
do katon
a z kim mial sie zwiazac z spadkowiczem zabrze

Rafi - 11 września 2016, 18:56:50 - *.146.129.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nic tam stepinski nie zrobi,liga francuska nie jest dla polskich napastnikow.

szobutek - 11 września 2016, 19:22:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do rafi
no rzeczywiscie nie jest, jelen tam nic nie pokazal

oli - 11 września 2016, 19:29:53 - *.adsl.inetia.pl
Liga francuska nie jest , a która dla niego by była , angielska,niemiecka,hiszpańska czy włoska ???. Żadna tylko polska !!!.

Aro - 11 września 2016, 19:31:50 - *.136.57.71
Obrońcy Metz przewyższali Stępińskiego kulturą gry

BrigadeLoi - 11 września 2016, 19:44:50 - *.fbx.proxad.net
Mario nie dostawal dobrych podan.
Nantes strzelilo gola na poczatku ale sedzia nie uznal. Bramka byla prawidlowa. Poza tym w druzynie jest cichy konflikt w sparwie bylego trenera.