13 września 2016, 22:37:38 - bartekwr9
Debiut Pawła Wszołka w QPR

Paweł Wszołek zadebiutował w barwach Queens Park Rangers FC w przegranym 0-6 (0-2) meczu 7. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom rozgrywkowy) przeciwko Newcastle United FC. 24-letni pomocnik wszedł na boisko w 18. minucie, kiedy zastąpił kontuzjowanego Jamesa Percha.

13 września 2016, 20:45 - Londyn (Loftus Road)
Queens Park Rangers FC 0-6 Newcastle United FC
Jonjo Shelvey 12, 48, Ayoze Pérez 30, Ciarán Clark 56, Aleksandar Mitrović 63, Grant Hanley 79

sędziował: Andy Davies (Hampshire).
widzów: 17 404.

Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy spędził Ariel Borysiuk. Poza kadrą meczową QPR znalazł się Marcin Brzozowski.

QPR ma na koncie dziesięć punktów i zajmuje trzynaste miejsce w tabeli ligowej.

On - 13 września 2016, 22:42:19 - *.croy.cable.virginm.net
;-)

asd - 13 września 2016, 22:44:00 - *.derkom.net.pl
I nie lepiej było przejść do Legii panie Wszołek? przynajmniej pograłby chłop na Bernabeu a tak 6:0 dostaje jego team z Newcastle...

hggf - 13 września 2016, 22:47:09 - *.stargard.vectranet.pl