17 września 2016, 16:00 - Bełchatów (GIEKSA Arena)
GKS Bełchatów 5-1 Stal Stalowa Wola
Dawid Dzięgielewski 4, Artur Lenartowski 11, Albin Maciejewski 48, Dawid Flaszka 83, Konrad Andrzejczak 90 - Adrian Dziubiński 90

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 22. Robert Pisarczuk, 3. Marcin Grolik, 14. Adrian Klepczyński, 2. Mateusz Szymorek - 11. Albin Maciejewski (68, 6. Szymon Zgarda), 20. Patryk Rachwał, 5. Artur Lenartowski, 10. Dawid Flaszka (84, 19. Maciej Łabędzki), 7. Bartłomiej Bartosiak (56, 18. Konrad Andrzejczak) - 27. Dawid Dzięgielewski (70, 26. Marcin Krzywicki).

Stal: 12. Bartosz Koncki - 7. Konrad Korczyński (46, 5. Kacper Piechniak), 19. Szymon Jarosz, 20. Bruno Żołądź, 15. Mateusz Wójcik - 2. Michał Mistrzyk, 23. Adrian Dziubiński, 6. Bartłomiej Wasiluk (74, 13. Przemysław Stelmach), 11. Michał Dobkowski (46, 10. Kamil Bętkowski), 14. Mohamed Essam (59, 18. Kacper Siudak) - 9. Adrian Gębalski.

żółte kartki: Krzywicki - Dziubiński, Mistrzyk.

sędziował: Michał Grocki (Warszawa).
widzów: 1175.

W 90. minucie Adrian Gębalski (Stal) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

saw - 17 września 2016, 17:52:48 - *.mtm-info.pl
Wstyd ! Piłkarzyki pajacyki

Stalzks - 17 września 2016, 17:56:50 - *.146.69.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wójcik wyjdźle proszę, grzscenie mówiąc.;)

Jozefffff - 17 września 2016, 18:00:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wstyd trzy mecze 10 straconych goli!!! Tu nie ma obrony a angażuje się napastnika!!! Panie trenerze od czego zaczyna się budowanie drużyny??

kibic - 17 września 2016, 18:04:45 - *.dynamic.chello.pl
Gębalski trafił w poprzeczkę ale dobitka była skuteczna

Benek - 17 września 2016, 18:09:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dziubek ale wybrales sobie kapele.

ggg - 17 września 2016, 18:14:19 - *.opera-mini.net (*.47.32.158)
w Gks cztery zmiany?

Torfiorz - 17 września 2016, 18:20:12 - *.19.119.233.pronet.alfanet24.pl
Kiedy ogarnięcie ze w drugiej lidze mozna przeprowadzić cztery zmiany xD

dionizy79 - 17 września 2016, 18:24:00 - *.opera-mini.net (*.54.108.172)
Wójcik jeśli masz honor to odejdz!!!

Obiektywny - 17 września 2016, 18:24:04 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Wynik odzwierciedla przebieg spotkania. Gra GKS-u poukładana na wszystkich formacjach.
Zasłużone 5-1
"Kibice" przyjezdnych bez komentarza.

Pavkoxdd - 17 września 2016, 18:34:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak widać dobrze spisała sie formacja
4-4-2. Oby GKS czesciej nią grał

widzlive - 17 września 2016, 18:42:13 - *.dolsat.pl
Mecz wybitnie pod dyktando miejscowych. Od początku zdominowali gości, czego dowodem było prowadzenie 2-0 po 10 minutach i kolejne bramkowe sytuacje. Stalówka gubiła się strasznie w obronie, a GKS-owi brakowało szczęścia. Bardzo aktywny był Dzięgielewski. Pomagał mu Flaszka i Bartosiak. Fajnie pograł Maciejewski. Górnicy dwa razy trafiali w poprzeczkę i zmarnowali dwie sytuacje sam na sam z bramkarzem. Karny dla Stali naciągany, ale przy takim wyniku nikt nie płakał. Tak więc 5-1 to najniższa przegrana jaką goście mogli zapakować w torby ze sprzętem i wrócić do SW.
GKS jak utrzyma formę na mecz z Gryfem, to może wreszcie złapią wiatr w żagle i popłyną trochę w górę tabeli.

kabaret - 17 września 2016, 18:56:53 - *.mtm-info.pl
kilka miesiecy temu pseudo dzialacze w stalowej woli wpadli na genialny pomysł ,postanowili sprowadzic tanim kosztem odrzuty z 4,5 i 6 ligi i mysleli ze tanio zbuduja druzyne na miare 2 ligi ,rozsadni ludzie wiedzieli ze to nie wyjdzie ,tak sie po prostu nie da ale pseudo dzialecze w st woli byli madrzejsi i postawili na swoim , niestety mylili sie ,wyniki mowia same za siebie ,ta druzyna jest na poziomie wlasnie 4-5 ligi ,oczywiscie czasami uda sie zapunktowac ale ogolnie to jest ewidetny spadkowicz ,mysle ze ta druzyna miala by problemy z utrzymaniem nawet w 3 lidze ,szkoda ze tak sie konczy resztka tego sportu w st woli co była kiedys na dobrym poziomie

szuwar - 17 września 2016, 19:01:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKS się wreszcie obudził z letargu, bo tkwienie w strefie spadkowej było wielkim wstydem. Oby mecz ze Stalą zapoczątkował serię zwycięstw i marsz w górę tabeli! DO BOJU GKS!!!! Gratuluję świetnego meczu! Brawo chłopaki! Uciekajmy z tej II ligi jak najszybciej! Czekamy na awans w tym roku!

RT - 17 września 2016, 21:08:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz można podsumować "to jest stalowa siła". Miód na moje serce trzymajcie Wójcika on wie co robi takiego fachowca to ze świecą szukać. Na kolejnej konferencji powie, że ZKS to nie chłopcy do bicia. Przepraszam nie ZKS tylko Nadwiślan Stalowa Wola !

Bumar - 17 września 2016, 23:15:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że Warta nie ograła Stalowki!!

Bumar - 17 września 2016, 23:25:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pisze jako obiektywny Kibic Warty obie ekipy majom papiery na 1 ligę !! Walczaki i dobre ustawienia !!! A Warta no cóż zaszczyt że gramy z takimi Klubami w roku 2016/2017 !!! Dość 2 ligi !!! Warta Rodowita Wilda Zielona!!!

stalbyd - 18 września 2016, 9:24:55 - *.146.133.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W przeszłości Stal przegrywała na wyjeździe w tych rozmiarach, np. z Pelikanem 5:0, ŁKS Łomża 5:1, czy u siebie z Legionowia 0:5, ale po takich porażkach były podjęte radykalne działania. Czas więc uczynić to teraz, aby wyprowadzić drużynę w górę tabeli, chociaż ze strefy spadkowej.

fhfn - 18 września 2016, 13:16:40 - *.dynamic.chello.pl
W tej lidze jest ciekawie, nawet ostatni zespół ma jeszcze szanse na awans.

lacoste - 19 września 2016, 10:18:15 - *.play-internet.pl
Albo GKS sie obudzil i dobrze zagral albo stal taka slaba GKS powinien 5 do przerwy i drugie tyle po przerwie Dziegielewski super napastnik Krzywicki won Kibice stali ... Zenada No ale coz Najwazniejszy wynik

ksS - 19 września 2016, 17:25:55 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
W pogoni za mamoną z tytułu PJS zapomnieli zmontować drużyny która gwarantuje utrzymanie, niestety dla was Wójcik to nie Gąsior i musicie sobie jakoś z tymi spadochroniarzami z niższych lig(o zgrozo z Nadwiślanowymi na czele) poradzić, bo i jak na razie próżno szukać klubu w 1 czy 2 lidze, który by się wycofał a który dawałby choć iluzoryczne szansę na uśmiech losu z poprzednich lat.