17 września 2016, 16:30 - Legionowo (Stadion Miejski)
Marcin Wodecki 39, Arkadiusz Ciach 90 - Patryk Sokołowski 25, Paweł Piceluk 30

Legionovia: 24. Sebastian Madejski - 16. Mikołaj Grzelak, 23. Marek Krotofil, 4. Aleksandar Bajat, 3. Daniel Kutarba - 7. Paweł Garyga, 8. Sebastian Milewski (79, 9. Ivan Jovanović), 17. Patryk Koziara (58, 14. Arkadiusz Madeński), 19. Michał Płonka, 11. Marcin Wodecki - 26. Krystian Wójcik (64, 20. Arkadiusz Ciach).

Olimpia: 1. Kacper Tułowiecki - 21. Rafał Lisiecki, 23. Dawid Kubowicz, 5. Kamil Wenger, 2. Rafał Maciążek - 6. Anton Kołosow (69, 17. Jakub Bojas; 89, 14. Radosław Bukacki), 20. Adam Wolak (75, 15. Krzysztof Niburski), 8. Patryk Sokołowski, 10. Radosław Stępień, 19. Łukasz Pietroń (81, 7. Damian Szuprytowski) - 11. Paweł Piceluk.

żółte kartki: Kutarba, Bajat - Sokołowski, Wolak, Pietroń, Bojas.
czerwone kartki: Daniel Kutarba (76. minuta, Legionovia, za drugą żółtą) - Patryk Sokołowski (61. minuta, Olimpia, za drugą żółtą).

sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
widzów: 500.

red b - 17 września 2016, 18:27:31 - 082139023049.elblag.vectranet.pl
Znowu w doliczonym....masakra....z Połynia i teraz....

Smuda - 17 września 2016, 18:27:48 - 77-253-16-133.adsl.inetia.pl
Znowu frajerska strata punktow w doliczonym czasie jak z Polonia

oe - 17 września 2016, 18:28:46 - 77-253-24-148.adsl.inetia.pl
norma,znowu nie dowieżli wygranej do końca

KibicProst - 17 września 2016, 18:29:25 - 078088183230.elblag.vectranet.pl
Legionovia Legionowo - Remis Elbląg 2:2. Po prostu brak słów ...

jacOl - 17 września 2016, 18:29:45 - ip-5-172-236-73.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To już czwarty mecz zremisowany w tym sezonie na własne życzenie. Zamiast 18 pkt i spokojne 3 miejsce, jest 10 i ścisk w tabeli. O awansie nikt przed ligą nie myślał, jak widać tylko Raków i Odra są zainteresowane. Lepiej być na premiowanym i spać spokojnie niż balansować nad strefą spadkową i jednym meczem zawalić sezon.

boobo - 17 września 2016, 18:33:03 - 185-6-28-95-rev.logitus.pl
Jak można znów w 93 minucie gola stracic.... boże swiety, obserowwalem livescore, i czekalem do ostatniej minuty jak zobaczylem ze w 93 minucie gol to bardzo się zdenerwowałem... Olimpia bedzie tak ze znow bedzie miala pecha i spadnie z II ligi tak jak bylo w 2013 roku po reformacji rozgrywek ze z 18 zespołów 8 zostalo...

karas - 17 września 2016, 18:34:02 - c-a285e655.07-264-6c756e3.cust.bredbandsbolaget.se
Znowu zaczyna to być męczące. Pozdrowienia z malmo

Jak tak patrzę na terminarz, to jeszcze w tej rundzie, na 8 kolejek - 5 remisów bardzo prawdopodobnych.

groch - 17 września 2016, 18:45:12 - cpe-66-65-72-181.nyc.res.rr.com
Ja sie pytam, jak tak .... mozna ???? Swietne podsumowanie jacOl-a. To juz 4 punky stracone w doliczonym czasie... Chcecie zeby znowu wam zabraklo 1 punktu ????

Kolos - 17 września 2016, 19:22:29 - 84-10-171-30.static.chello.pl
Beznadziejna gra obronna sprowadzonych zawodnikow przez Wieczorka szkoda ze jest tak zaslepiony i nie widzi bledow jakie popelnia obrona ktora jak dotad jest najslabsza formacja od niepamietnych czasow

pynek444 - 17 września 2016, 19:27:03 - 82-132-239-26.dab.02.net (10.144.26.102)
Brawo Legionowo

JM - 17 września 2016, 20:26:02 - dcv142.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakiś jestem chyba smieszny.Bo wolę remisy od przegranych.Dziwny jest ten świat.

red b - 17 września 2016, 21:35:38 - 082139023049.elblag.vectranet.pl