17 września 2016, 17:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 0-2 Raków Częstochowa

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski - 4. Łukasz Furtak, 23. Piotr Stawarczyk, 3. Michał Czarny, 28. Michał Mikołajczyk (35, 15. Dawid Kuliga) - 10. Maciej Domański, 7. Marcel Kotwica (69, 20. Filip Wójcik), 8. Longinus Uwakwe, 18. Damian Lepiarz (46, 9. Łukasz Krzysztoń), 14. Kamil Łączek - 6. Arkadiusz Gajewski (60, 19. Marcin Orłowski).

Raków: 1. Tomasz Loska - 17. Przemysław Oziębała, 5. Tomasz Margol, 2. Tomáš Petrášek, 26. Łukasz Góra, 13. Piotr Malinowski (83, 16. Błażej Cyfert) - 6. Filip Kowalczyk (88, 25. Łukasz Siedlik), 18. Lukáš Ďuriška, 7. Rafał Figiel, 8. Peter Mazan (76, 23. Dawid Kamiński) - 10. Adam Czerkas (66, 9. Tomasz Płonka).

sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).
widzów: 407.

źródło: własne / lajfy.com

Shaam - 17 września 2016, 18:53:37 - *.96.234.83.tvksmp.pl
Brawo Raków. Trzeba sięgnąć po to, co jest na wyciągnięcie ręki, czyli awans w końcu. Za tydzień mecz z Rozwojem w tv

Kamil84IKS - 17 września 2016, 18:59:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super gratulki dla was panowie RKS Raków Częstochowa pięknie tylko nie popsujcie tego co rok temu życze wam tego w końcu awansu pozdro z Iławy WiM fan

klakier - 17 września 2016, 19:01:16 - *.play-internet.pl
Mistrzostwo.

Znafcaz - 17 września 2016, 19:16:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdzie jest ten prymityw z Radomia ??? Czekamy na Twoje wypociny jaki to jest Raków słaby spójrz w tabele...

bee - 17 września 2016, 19:21:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piękna Papszmiriado, trwaj dalej! Aż do awansu!

pynek444 - 17 września 2016, 19:23:18 - *.dab.02.net (*.144.26.102)
Brawo Raków, Gratki, życzę awansu, tylko z perspektywą na przyszłość

Olek - 17 września 2016, 19:47:57 - *.adsl.inetia.pl
dopoki sie ne oprze Pan presidento wielmozny Krzysztof M. budowy chocby Oswietlenia w rozmowach w przerwie w rundzie, dopoty bd 3 liga... taka smutna prawda .

Lch - 17 września 2016, 19:54:06 - *.dynamic.chello.pl
Ostatnio narzekałem na to, że nie gramy na 0 z tyłu. Dlatego tym bardziej mnie cieszy, że piłkarze zamknęli mi usta i 2 mecze z rzędu kończymy z czystym kontem. Oby ta seria trwała jak najdłużej. Teraz nie wolno zlekceważyć ostatniego w tabeli Rozwoju. Koniecznie trzeba zdobyć 3 punkty, a łatwo nie będzie, bo na pewno katowiczanie będą chcieli za wszelką cenę przełamać czarną serię bez zwycięstwa.

:-) - 17 września 2016, 20:22:35 - *.146.128.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dokładnie - Papszmiriado trwaj
A dzieci z Radomia kończą odrabiać lekcje na pn. i szykują się do spania.

obserwator - 17 września 2016, 20:26:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teorie wielkiego trenera Tułacza na zero z tyłu ma krótkie nogi /zresztą on ma takie same/. Puszcza nie strzela bramek. nie da się tego oglądać.9 meczy a tylko 7 strzelonych. Wywal, wybij, kopnij i biegnij to filozofia mieleckiego kurdupla

obserwator - 17 września 2016, 20:29:52 - *.fiberway.pl
Dobry mecz z obu stron.Kontuzja lewego obroncy Mikołajczyka wymusiła zmianę.Bardzo dobrze grający w pomocy Łączek przeszedł w jego miejsce.Przez tą wymuszoną zmianę ataki Puszczy z prawej strony nie istniały.Bramki Rakowa zdobyte po kontrach.Pierwsza bramka nie bez winy bramkarza Puszczy ,który odbił piłkę po strzale wprost pod nogi Kowalczyka.
Gratulacje dla Rakowa.

Maxim - 17 września 2016, 20:37:31 - *.239.spine.pl
Zgadzam się z obserwator
Co to za drużyna. Na grę Puszczy nie da się patrzyć. Wielokrotnie pisałem że w Puszczy nie ma napastnika. Szok Orłowski minimum 7 kg nadwagi. W dzisiejszym meczu potencjalnie środkowy obrońca Lepiarz oddaje najlepszy strzał w pierwszej połowie a on go zmienia po przerwie. Żelazna obrona Puszczy gra coraz gorzej, taktyka na zero z tylu nie ma przełożenia na boisku. Wszyscy wiedzą że największe zagrożenie stwarza Domański. Bardzo dobrze kryty niewiele mógł zrobić dzisiaj. Raków ma najwyższych obrońców w lidze a Puszcza z uporem maniaka grała na środek pola karnego górne piłki. Chyba czas trenera Tułacza się kończy . Oby jak najszybciej !!!

kwiatek - 17 września 2016, 21:09:35 - *.22.174.138
zgadzam się z obserwator u kurdupla w ogóle puszcza nie gra do przodu skupia uwagę tylko na defensywie a nawet jak widać tego dobrze nie umię ustawić ale czego się po karle z mielca i po jego asystencie jose łucu spodziewać Co to za gość jest w ogóle? Skandal ,gra dramat

jony - 17 września 2016, 21:24:19 - *.186.109.142
obserwator gość coś piłce ośignoł tak że niekrytykuj bezbotstawnie

Dzierzków - 17 września 2016, 21:52:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje z Radomia! To co awans wreszcie? Należy Wam się Pozdro dla normalnych i szacun za ilość głów na wyjazdach!

IQ2500plus - 17 września 2016, 21:56:36 - *.fiberway.pl
Daje się zauważyć, że wiatr nie dmie najmocniej w żagle trenejra.

MKS - 17 września 2016, 23:17:19 - *.adsl.inetia.pl
Maxim, Lepiarz był kontuzjowany

tt - 18 września 2016, 0:44:51 - *.net141.okay.pl
znow na 0 z przodu, ale niestety tak to sie konczy jak od poczatku meczu chce sie zremisowac i LEPIARZ CZYLI SRODKOWY OBRONCA WYCHODZI NA POZYCJI 8/10 przeciez to jest nieporozumienie! Niestety Tułacz nie osiagnal upragnionego remisu i w czapke 0-2.

Not4gimba - 18 września 2016, 6:47:48 - *.centertel.pl
Odra gratuluje zwycięstwa i czeka na mecz z Rakowem. Powodzenia!

swag - 18 września 2016, 8:04:15 - *.dynamic.chello.pl
Panowie, nie ma znaczenia kto jest liderem gdy trzy pierwsze druzyny awansują, Odra i Raków narazie wielkie ukłony.

wafel - 18 września 2016, 10:02:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ilu Medalikow na wyjeździe?

adam - 18 września 2016, 10:10:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo RAKÓW

u44 - 18 września 2016, 14:12:12 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Puszcza się opuszcza, a Raków nawet lepiej niż zwykle na początku sezonu...;). Ciekawe, jak dzisiaj Radomiak się pokaże. Wygrają z Polonią Bytom i są na 3 miejscu z 15 punktami, ale trzeba grać by wygrać, w ostatnim meczu Raków - Radomiak, tylko Ci z Częstochowy grali...

u44 - 18 września 2016, 14:29:04 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Raków pędzi do przodu, do 1 ligi, bardziej niż zazwyczaj. Dopiero 9 kolejka, jeszcze 25 kolejek przed Rakowem. A historia uczy pokory w tym względzie w 2 lidze? ;)

cool1921 - 19 września 2016, 14:20:40 - *.sta.tvknaszapraca.pl
Reprezentacja Polski czy Poznania i okolic?