17 września 2016, 19:52:55 - euzi
Bramka Janusza Gola

Janusz Gol strzelił bramkę dla Amkara Perm w wygranym 3-1 (1-1) wyjazdowym meczu 7. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Tieriekiem Grozny. Polski pomocnik, dla którego było to pierwsze trafienie w sezonie, rozegrał całe spotkanie. Gol zaliczył również asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu.

17 września 2016, 18:00 - Grozny (Achmat-Ariena)
Tieriek Grozny 1-3 Amkar Perm
Rodolfo 9 - Aleksandar Miljković 26, Nikołaj Zajcew 51, Janusz Gol 75 (k)

żółte kartki: Facundo Píriz, Zaur Sadajew, Rodolfo - Janusz Gol, Gieorgij Dżykija, Michaił Kostiukow, Darko Bodul.

sędziował: Aleksiej Nikołajew (Moskwa).

W Tierieku cały mecz rozegrał były napastnik Jagiellonii Białystok Bekim Balaj, a w 65. minucie na boisko za Dalera Kuziajewa wszedł grający w przeszłości w Lechii Gdańsk oraz Lechu Poznań Zaur Sadajew. W Amkarze z kolei Pawieł Komołow (w przeszłości GKS Bełchatów) w 77. minucie zmienił Branko Jovičicia, a na ławce pozostał Rołand Gigołajew (ostatnio Ruch Chorzów).

Amkar zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu punktów po siedmiu meczach.

r777 - 17 września 2016, 20:00:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Janusz Gol allez

klin - 17 września 2016, 20:08:12 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Dobrze, dobrze. Liga ogórkowa to to też nie jest więc dobrze, dobrze.

Vasyl - 18 września 2016, 9:31:31 - *.197.120.139.threembb.co.uk
Czemu nie Gol Janusza Gola? Czemu czasem piszecie gol a czasem bramka jeśli to to samo?

Ekspert - 18 września 2016, 10:10:20 - *.play-internet.pl
On tam jest gwiazdą, kibice go uwielbiają. Jest jednym z trzech piłkarzy, ktorzy graja dłużej niz 3 lata. Props Janusz.

Jużny - 18 września 2016, 11:07:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl