18 września 2016, 13:45:18 - euzi
1/8 finału Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 1/8 finału Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 20-22 września.

20 września (wtorek):

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Górnik Łęczna, godz. 14:45, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Górnik Zabrze - Wigry Suwałki, godz. 20:30, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

21 września (środa):

Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk, godz. 14:45, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Ruch Chorzów - Lech Poznań, godz. 20:45, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

22 września (czwartek):

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Arka Gdynia, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław, godz. 20:30, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).

Obsada meczów Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków oraz Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok zostanie ogłoszona w późniejszym terminie.

źródło: własne / PZPN

Lukas - 18 września 2016, 14:30:18 - *.play-internet.pl
Ten Bednarek to jest nieporozumienie zawsze sędziuje przeciwko Bytovii

Lolo - 18 września 2016, 14:32:01 - *.systel.pl
Pytanie do kibiców Górnika , czy bedzie u was ktos pauzował za kartki w meczu z GKS Jastrzębie ?
Bo rozumiem , ze na przyjazd kibiców nie ma co liczyć .
O ile wcześniej liczyłem na niespodziankę to po waszym meczu z Korona juz nie :/

Lolo - 18 września 2016, 14:33:31 - *.systel.pl
Może nie , ze nie wierze ,
Ale delikatnie spadła mi wiara na niespodziankę jak wcześniej ...
Jak bedzie zobaczymy :-)

artuur,,, - 18 września 2016, 14:54:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
do Lukas,,, Nie widze w tym zadnej sensacji, zazdrosci wam 1 ligi a tak nawiasem dlaczego? kompleks ma do was prawie jestescie sasiadami. Jako kibic Slaska pozdrawiam.

wódz - 18 września 2016, 14:56:08 - *.startechnology.pl
@Lolo Górnik ma wystawić rezerwy

sympatyk - 18 września 2016, 16:51:27 - *.as13285.net
Do redakcji: błąd w tekście brakuje meczu Legi Warszawa w 1/8 PP.
pozdrawiam

fajdak - 18 września 2016, 17:09:02 - *.146.7.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Znów Wajda mecz KSZO

Vik - 18 września 2016, 17:27:13 - *.dynamic.chello.pl
Do Lukasa: Wystarczy ze ten Bednarek ma ojca Jana Bednarka, jednego z wiceprezesów PZPN , więc sędziuje tam gdzie chce.

Ekspert - 18 września 2016, 18:19:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Lolo
za kartki nikt nie pauzuje
W tym meczu trener na pewno nie wystawi najmocniejszego składu, ale żeby wystawił tylko i wyłącznie młodych chłopaków z rezerw to wątpie będzie tak:

@Ekspert
dzięki za info - myślisz , że trener odpuści ?
To w końcu 1/8 - i jednąnogą będą w 1/4 a poźniej mecz z Gónikiem Z lub Wigry - droga do półfinału raczej prostsza być nie może ...
Jak by nie było kciuki za mój GKS = jutro urlop biorę :D

Jeremi - 19 września 2016, 18:08:03 - *.centertel.pl
Dali Lasykowi gwizdac Lechię, żeby zatarł marne wrażenie, jakie zostawił w Gdańsku, po meczu z Termalika, przegranym przez Lechie, gdzie pan sedzia Lasyk popelnil wiele błędów, w większości krzywdzacych Lechie