18 września 2016, 17:51:33 - euzi
Gol Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił swojego szóstego ligowego gola w tym sezonie, a jego Brøndby przegrało u siebie 1-2 (0-1) w meczu 9. kolejki duńskiej Superligi z Viborgiem.

18 września 2016, 16:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 1-2 Viborg FF
Kamil Wilczek 51 - Mikkel Rask 42, Johan Larsson 81 (s)

żółte kartki: Benedikt Röcker, Christian Nørgaard - George Fochive, Serges Déblé.

sędziował: Anders Poulsen.
widzów: 15 778.

Wilczek zszedł z boiska w 79. minucie, a zastąpił go Marco Ureña. Brøndby jest liderem z dorobkiem 18 punktów po dziewięciu meczach.

Tom - 18 września 2016, 18:15:24 - *.dynamic.mm.pl
Kamil strzela a i tak będzie grać drewno Milik.

Lapec - 18 września 2016, 18:21:02 - *.centertel.pl
Hejt na Milika za 3. 2. 1. :-D

Kurwa - 18 września 2016, 18:40:58 - *.opera-mini.net (*.47.3.237)
Ile Viborga w Kopenchadze?

klin - 18 września 2016, 18:42:07 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Brawo Kamil, stała forma.

@Kurwa - 18 września 2016, 20:15:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
89 głów, w tym 3 bezdomnych i 2 psy

watroba - 18 września 2016, 21:44:52 - *.tvkstella.pl
16 zakazowiczów pod stadionem , zakazy za palenie petów na sektorze gości w poprzednim meczu

joan - 18 września 2016, 21:45:01 - *.220.154.34
dobra na poważnie - Lewandowski, Milik, Teodorczyk, Wilczek - czy któraś reprezentacja świata ma lepszych napastników?

znawca - 18 września 2016, 21:50:32 - *.dynamic.mm.pl
Fracja ma - Lewy>Benzema, Lacazette Teodorczyk i Gignac>Wilczek
Anglia - Kane Sturridge Vardy tez są lepsi od naszych napastnikow oprocz Lewego

mx - 18 września 2016, 22:55:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Angielscy napastnicy są mocni w gębie. W reprezentacji są słabi

exc - 18 września 2016, 23:10:23 - *.dynamic.chello.pl
Wilczek jest lepszy od Milika, tylko jego problemem jest to że Nawałka bardziej lubi Milika, dlatego na niego zawsze stawia nawet gdy ten pudłuje i to już od trzech miesięcy.

Bartt - 19 września 2016, 4:37:53 - *.emiter.com
@exc, AŻ od trzech miesięcy? No coś podobnego...
Cristiano Ronaldo w latach 2008-2010 rozegrał dla reprezentacji Portugalii 26 spotkań i strzelił w nich raptem 5 goli
Zlatan Ibrahimović między 2005 a 2008 rokiem miał serię 15 meczów w kadrze bez gola.
Naprawdę 3 miesiące bez gola to tak dużo...

harry - 19 września 2016, 6:17:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sorry ale znawca chyba nie zna się na piłce absolutnie skoro takie bzdety pisze Benzema Lepszy od Milika śmiechu warte po pierwsze ma kontuzje i nie gra a po drugie żaden z niego napastnik , vardy nie strzela jak by by był taki dobry to by przyjął ofertę Arsenalu bo ten jego mistrz to może mieć problemy z utrzymaniem . tak więc nie bardzo znasz się na piłce wiec nie pisz takich bzdur

LEO - 19 września 2016, 16:10:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl