18 września 2016, 18:00 - Kluczbork (Stadion Miejski)
Rafał Niziołek 32 (k), Bartosz Brodziński 39, Michał Szewczyk 90 - Marcin Kaczmarek 10 (k), Karol Angielski 88

Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz, 31. Bartosz Brodziński, 20. Kamil Nitkiewicz - 39. Paweł Kubiak (80, 19. Maciej Kowalczyk), 5. Rafał Niziołek, 4. Robert Tunkiewicz, 10. Tomasz Swędrowski (46, 77. Sebastian Deja), 9. Bartłomiej Olszewski - 27. Adam Setla (65, 6. Michał Szewczyk).

Olimpia: 22. Jakub Wrąbel - 25. Damian Ciechanowski, 4. Lukas Klemenz, 19. Mariusz Malec, 26. Radosław Jasiński - 7. Patryk Skórecki (64, 96. Jakub Łukowski), 14. Dariusz Kłus (46, 8. Kamil Kurowski), 11. Marcin Smoliński, 10. Karol Angielski, 9. Marcin Kaczmarek - 5. Damian Warchoł (55, 99. Damian Michalik).

żółte kartki: Setla, Orłowicz, Nitkiewicz - Jasiński, Kłus, Klemenz.

sędziował: Artur Aluszyk (Szczecin).
widzów: 800.

W 90. minucie Kamil Nitkiewicz (Kluczbork) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Wrąbel obronił).

źródło: własne / Olimpia Grudziądz / lajfy.com

Fryzjer - 18 września 2016, 20:15:59 - *.adsl.inetia.pl
Widzę, że duch fryzjera nadal działa. Tacy kolesie jak ten Pan ze Szczecina to mogą lepiej jeździć na rowerze, pobiegać po parku, a nie sędziować mecze piłkarskie. Totalna porażka i zupełny brak umiejętności.

murek - 18 września 2016, 20:16:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo MKS.Tak trzymać.

ooo - 18 września 2016, 20:40:40 - *.ipv.net.pl
Pierwsze dwa karne bardzo kontrowersyjne,natomiast ten w 94 minucie bramkarz gości ścioł równo z trawą.

mario - 18 września 2016, 20:40:50 - *.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Gratki MKS!!! Super!!!!

obiektywny - 18 września 2016, 21:04:19 - *.29.180.78
sędzia porażka karny dla Grudiądza z kapelusza karny dla Mks z kapelusza dużo konrtowersyjnych sytuacji gościu komletnie se nie radził pogonić tego łajze pisze to jako kibic Mks wynik sprawiedliwy alewypatrzony powinno być 2;1

MKS - 18 września 2016, 21:19:45 - *.play-internet.pl
Szczęście musiało się w końcu do nas uśmiechnąć...pomimo deszczu...Poprzednie porażki bolą ale...Przegraliśmy niefortunnie z potęgami tej ligi...Będzie dobrze....Tylko MKS

kalost - 18 września 2016, 22:02:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tym razem Olimpia nie uchroni się przed spadkiem nawet gdyby Zarząd zmienił kolejnego Trenera

big - 18 września 2016, 22:08:33 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
byłem, mecz katastrofa- poziom okręgówka, sędzia okręgówka, atmosfera na meczu- okręgówka. totalny obciach jeśli to ma być pierwsza liga

Do big - 18 września 2016, 22:28:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To byliśmy chyba na innych meczach, bo chłopaki grali fajnie, jedynie sędziowie straszna lipa. Po co fra.jerze przychodzisz na 1 ligę, lepiej zostań i oglądaj swój lzs.

PanTurek - 18 września 2016, 23:44:35 - *.244.protonet.pl
Kluczbork dziś pokazał, że 40% jego kibiców to zwykli niedzielni (nomen omen) janusze. Po stracie bramki na 2-2 jakieś 30% ludzi opuściło stadion. Rzucali komentarze pod adresem drużyny i trenera Dymka. A tymczasem w 95 min. Kluczbork dostał rzut karny. Wprawdzie Wrąbel wyczuł Nitkiewicza ale już dobitka Szewczyka (syn Mieczysława, legendy Ruchu Chorzów) była skuteczna. Na konferencji pomeczowej Dymek, całkiem słusznie ukłuł tych januszy, bo im się należało. Takim tępym januszom trzeba uświadomić, że mecz trwa 90+, a nie do straty bramki. Brawo trener Dymek. Brawo MKS!!!

xyz13 - 18 września 2016, 23:48:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To drugą bramkę dla Olimpii nie strzelił Angielski? Na stronie Olimpii piszą, że on, na innych ze Kaczmarek. Musiała byc niezła kopanina

scout - 18 września 2016, 23:54:07 - *.dynamic.dsl.as9105.com