21 września 2016, 22:35:46 - Adrian10
Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

Bramkarz AS Roma Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w wygranym 4-0 (2-0) meczu 5. kolejki włoskiej Serie A z FC Crotone. Reprezentant Polski rozegrał cały mecz w stołecznej drużynie.

21 września 2016, 20:45 - Rzym (Stadio Olimpico)
AS Roma 4-0 FC Crotone
Stephan El Shaarawy 26, Mohamed Salah 37, Edin Džeko 48, 57

żółta kartka: Andrea Nalini (Crotone).

sędziował: Carmine Russo (Nola).

W 60. minucie Raffaele Palladino (Crotone) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).

Poza kadrą Crotone znalazł się były pomocnik Lecha Poznań Aleksandyr Tonew.

Roma zajmuje trzecie miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem dziesięciu punktów.

suchy - 21 września 2016, 23:00:29 - *.itvmedia.pl
Brawo Mistrzu ! oby tak dalej

Mistrzu - 21 września 2016, 23:03:08 - *.tepsanet.com
dzięki. Wiem, że jestem dobry

fox - 21 września 2016, 23:08:25 - *.dynamic.chello.pl
I Szczęsny i Boruc umieją dobrze bronić rzuty karne, ale Nawałce do głowy nie przyszło żeby w meczu z Portugalią dokonać zmiany bramkarza w 120 minucie i zaskoczyć tym Portugalczyków.

inny - 21 września 2016, 23:19:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@fox - Nawałce wiele rzeczy nie przychodzi do głowy, czego dowodem był ostatni mecz (od 38 minuty było widać, że Kazachowie przeszli do ofensywy i cudem schodziliśmy do szatni prowadząc 2:0)

Mądry - 22 września 2016, 1:19:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kazachstan to DRAMAT !!!
Zgrana drużyna,piłkarze grają w dobrych klubach.
Zespół ograny na Euro prowadzi 2:0 i gubi punkty !!!
Nie było nas w 2010 i 2014 !!!

artikks - 22 września 2016, 7:37:32 - *.piastlan.net
wlasnie...nawalka wtedy zrobil blad,mogl wpuscic boruca lub szczesnego na karne...wiedział ,ze fabian nie ciagnie karnych...

Raf - 22 września 2016, 8:11:39 - *.zicom.pl
Przecież Szczęsny na Euro nie grał bo złapał kontuzję w meczu z Irlandią. Co do meczu z Kazachstanem to pełna zgoda.

suchotnik - 22 września 2016, 15:26:51 - *.v37.interkam.pl
Matko... a wy dalej odgrzewacie kotlety!!!.. Może jak by bronił Wojtuś to byśmy przegrali juz ze Szwajcarią. Stało się jak stało. Jest dobrze !!

adam - 22 września 2016, 15:58:43 - *.play-internet.pl