21 września 2016, 22:52:02 - Adrian10
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki zdobył bramkę z rzutu karnego dla Stade Rennais FC w wygranym 3-2 (1-1) meczu 6. kolejki francuskiej Ligue 1 z Olympique de Marseille. To pierwsze trafienie 28-letniego pomocnika w tym sezonie ligowym. Polak pojawił się na boisku w 62. minucie w miejsce Pedro Henrique i zaliczył też asystę przy trzeciej bramce dla gospodarzy.

21 września 2016, 21:00 - Rennes (Roazhon Park)
Stade Rennais FC 3-2 Olympique de Marseille
Giovanni Sio 41, Kamil Grosicki 86 (k), Adrien Hunou 88 - Bafétimbi Gomis 45 (k), 50

żółte kartki: Gelson Fernandes - Zinedine Machach, Rémy Cabella.
czerwona kartka: Zinedine Machach (65. minuta, Marseille, za drugą żółtą).

sędziował: Ruddy Buquet (Pikardia).

Drużyna reprezentanta Polski plasuje się na ósmym miejscu w tabeli Ligue 1 z dziesięcioma punktami na koncie.

castel - 21 września 2016, 22:52:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil, brama + asysta. Najlepsza odpowiedź z możliwych na niewypał transferowy

Nor - 21 września 2016, 22:53:30 - *.host-nowanet.pl
Wszedł na boisko z ławy, strzelił gola, zaliczył asystę. Po prostu kozak.

rafi - 21 września 2016, 22:54:23 - *.dolsat.pl
Grosik szybko odzyskał zaufanie kibiców. Brawo!

oczy_zielo - 21 września 2016, 22:55:43 - *.swidnica.mm.pl
Kamil Grosicki przypomina mi trochę mnie sprzed 5 lat. Tylko ma słabszą technikę i jest nieco wolniejszy. Słabiej też strzela i podaje. Ale i tak uważam, że zrobił ostatnio postępy i trzymam za niego kciuki ! Powodzenia Grosicku !

Smuda - 21 września 2016, 22:56:44 - *.adsl.inetia.pl
Wejscie smoka, pozamiatał.

MauroPB - 21 września 2016, 23:04:55 - *.play-internet.pl
wyznaczony do rzutu karnego pomimo wszystkich zawirowań?:-) dobrze ze wytrzymał presję i trafił w kluczowym momencie meczu

Bart - 21 września 2016, 23:07:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dlaczego nic nie piszecie o asyście Rybusa w Lyonie?

Fdx - 21 września 2016, 23:12:13 - *.dynamic.chello.pl
Tylko wszedł i od razu odmienił losu meczu, brawo.

marco - 22 września 2016, 0:19:32 - *.dynamic.chello.pl
w Rennes muszą być jakieś lewe układy, najlepszy piłkarz w tym klubie a odkąd tam jest w większości czasu rezerwowy...

slim - 22 września 2016, 7:35:01 - *.220.154.34
Fabiański(Szczęsny) - Piszczek, Glik, Pazdan, Rybus(Jędrzejczyk) - Krychowiak, Linetty(Zieliński) - Błaszczykowski, Lewandowski, Grosicki - Milik(Teodorczyk).
My tych Duńczyków w październiku po prostu brutalnie zgwałcimy.

xyz - 22 września 2016, 8:02:44 - *.215.35.206
slim Kazachów też mieliśmy "brutalnie zgwałcić"...

pyzdra - 22 września 2016, 9:27:49 - *.play-internet.pl
świete słowa

mi(L)ik - 22 września 2016, 19:33:23 - *.bb.sky.com
Na walka tylko spróbuj nie wygrać juz taki jeden Albanczyk szuka roboty bo go z klubu zwolnili.

Janosik - 22 września 2016, 19:36:20 - *.web.vodafone.de
W końcu kogos zgwałcimy,nie traccie nadziei.

LEO - 22 września 2016, 21:49:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl