23 września 2016, 23:57:31 - bartekwr9
Sporting wygrał w lidze

Sporting Clube de Portugal, który jest rywalem Legii Warszawa w grupie F Ligi Mistrzów, wygrał 4-2 (1-0) na swoim boisku z GD Estoril-Praia. Polski zespół zagra ze Sportingiem 27 września w Lizbonie i 7 grudnia w Warszawie.

23 września 2016, 22:00 - Lizbona (Estádio José Alvalade)
Sporting Clube de Portugal 4-2 GD Estoril-Praia
Bas Dost 13, 62, Sebastián Coates 59, André 90 - Bruno Gomes 85, 90

Sporting: 1. Rui Patrício - 21. João Pereira, 13. Sebastián Coates, 35. Rúben Semedo, 4. Jefferson - 77. Gelson Martins, 14. William Carvalho, 23. Adrien Silva (76, 22. Elias), 99. Alan Ruiz (46, 16. André), 10. Bryan Ruiz - 28. Bas Dost (73, 3. Lazar Marković).

sędziował: João Carlos Santos Capela (Lizbona).
widzów: 41 994.

Sporting jest liderem tabeli z dorobkiem 15 punktów.

bee - 24 września 2016, 0:00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te 2 bramki były ewidentnie spowodowane brakiem koncentracji. Jak Sporting prowadził 1 bramką czy 2ma to Estoril nie było w stanie nawet pierdnąć. Zwłaszcza, gol na 4:2 to ewidentne rozluźnienie się obrony. Jest szansa dla Legii na bramkę, ale czy na punkty w Lizbonie? Jak dla mnie - szanse mizerne, chyba, że znowu Jorge Jesus wystawi pół-rezerwowy skład jak w ostatnim meczu ligowym.

futbolista - 24 września 2016, 1:54:32 - *.bois.qwest.net
kibolstwo,a czy nie zauwazyliscie,ze sedzia byl sedzia z Lizbony ? miasta zwycieskiej druzyny ? widac,ze tamtejsi kibice na wyzszym poziomie niz u nas w kraju. nic nie maja przeciw temu. oj bylby rwetes
posrod polskich kiboli gdyby sedzia z Legia tez bylby z Lizbony.

kj - 24 września 2016, 4:43:13 - *.dynamic.chello.pl
Widzów 41 994! To się Sporting zdziwi jak przyjedzie na nasz kurnik.

kryniek76 - 24 września 2016, 7:32:14 - *.69.189.162
Estoril to prawie przedmiescia Lizbony

Baca - 24 września 2016, 8:32:47 - *.bb.sky.com
Legie czeka bardzo ciężki mecz. Sporting jest w gazie i okazji bramkowych będzie miał sporo. Nawet występ Pazdana moze się na niewiele przydać.

ekspert - 24 września 2016, 9:33:32 - *.play-internet.pl
Legia przegra minimum 7 bramkami

haparoiden - 24 września 2016, 13:22:19 - *.dynamic.chello.pl
@futbolista - może kibic Benfiki?

legia fan - 24 września 2016, 13:56:46 - *.dip0.t-ipconnect.de
Jest nowy doswiadczony trener bedzie dobrze, zmeczenie poczatkiem sezonu juz mija. Borussia to byl wypadek przy pracy a ze sportingiem Legia ugra 6 punktow i z realem moze uda sie cos wbic w Warszawie i zremisowac a potem droga do LE otwarta, tam bedzie duzo latwiej o sukces!

LEO - 24 września 2016, 21:44:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie dobrze

MAX - 24 września 2016, 21:52:08 - *.szczecin.mm.pl
Legia fan. Nie pij tyle. Legia nie zdobędzie ze Sportingiem ani jednego punktu. Nie przegra wysoko ale jednak. A Realem remis? Drugi skład Realu jest o klasę lepszy od Legii. Więc bez szans. Fajnie, że wierzysz w cuda.