24 września 2016, 16:00 - Elbląg (Stadion Miejski)

Olimpia: 1. Kacper Tułowiecki - 14. Radosław Bukacki, 23. Dawid Kubowicz, 5. Kamil Wenger, 2. Rafał Maciążek - 17. Jakub Bojas (84, 7. Damian Szuprytowski), 4. Krzysztof Iwanowski, 13. Michał Ressel (77, 25. Filip Burkhardt), 10. Radosław Stępień, 19. Łukasz Pietroń (90, 9. Michał Bartkowski) - 11. Paweł Piceluk (72, 6. Anton Kołosow).

ROW 1964: 22. Daniel Kajzer - 2. Jan Janik (83, 18. Krzysztof Koch), 20. Witold Cichy, 5. Dawid Bober (46, 4. Paweł Jaroszewski), 21. Tomasz Balul, 11. Dawid Gojny - 10. Sebastian Siwek (65, 14. Paweł Polak), 15. Szymon Jary, 9. Mariusz Muszalik, 13. Kamil Spratek - 19. Dawid Drozdowski (46, 7. Radosław Dzierbicki).

żółte kartki: Wenger, Ressel, Stępień, Iwanowski - Muszalik.

sędziował: Marcin Liana (Bydgoszcz).
widzów: 653.

źródło: własne / lajfy.com

ZKSOE - 24 września 2016, 18:00:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zamiast spokojnej wygranej, powtórki np. 6-1 z Wartą, do końca śmierdziało remisem. Ładne uderzenie Muszalika przy drugim golu dla ROW-u. W przekroju całego meczu Olimpi lepsza, ale zmarnowała kilka setek. W dodatku sędzia nie uznał prawidłowego gola, piłka po uderzeniu odbiła się od poprzeczki, potem za linią i wyszła w pole. Błąd arbitra.

Dominik - 24 września 2016, 18:08:14 - *.lubonet.net
Ilu kibicow gosci?

bee - 24 września 2016, 18:09:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Akurat jak zdecydowałem się w końcu po tylu remisach postawić u buka na kolejny remis Elblążan, Ci musieli zrobić na złość i wygrać, ech

ZKSOE - 24 września 2016, 18:10:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Dominik na sektorze gości 0, ale może gdzieś byli, tylko się nie ujawnili.

Elo1945 - 24 września 2016, 18:13:54 - *.elblag.vectranet.pl
Co to za flaga 1924 wisiala w sektorze Olimpii?

Elb - 24 września 2016, 18:21:03 - *.elblag.vectranet.pl
Wlasnie czemu kibice z Rybnika nie dojechali? Ta flaga 1924 to byla flaga Sparty Brodnica fc Legii.

marynarz 1 - 24 września 2016, 18:22:39 - *.uznam.net.pl
Brawo Olimpia trzymam kciuki ze Świnoujścia. Pozdrawiam chłopaków z Zawady , z Nowotki.

doElo1945 - 24 września 2016, 18:22:52 - *.adsl.inetia.pl
Sparta

Sacramento - 24 września 2016, 18:35:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez napinkiROW grał przez pierwsze 15 minut w miare fajnie .No i może przez ostatnie 10 minut przy stanie 3;2 dla Olimpii.Żeby Olimpia wykporzystała 2 setki Piceluk słupek Ł Pietronia i poprzeczka Antka i nie uznana 1 bramka prawidłowa.To hanysy wyjechali by z Elblaga jak Warta minimum 6 do 1.No moze 6 do 2.Mimo wszystko Olimpii potrzebny od zaraz najpózniej nw przerwie zimowj ktos do środka kreujący i rozdajacy podania.Jeden obronca i bramkarz.Wtedy jestem spokojny o wynik Olimpii na koniec sezonu .Miejsce myśle 5 -7

Bar - 24 września 2016, 18:44:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl