[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


24 września 2016, 17:56:36 - dyrovski
II liga: Stal St. W. 3-1 Olimpia Z.

24 września 2016, 16:00 - Stalowa Wola (stadion MOSiR)
Stal Stalowa Wola 3-1 Olimpia Zambrów
Mohamed Essam 9, Adrian Gębalski 54, Adrian Dziubiński 90 - Fabian Piasecki 73

Stal: 12. Bartosz Koncki - 2. Michał Mistrzyk, 19. Szymon Jarosz, 4. Mateusz Kolbusz, 15. Mateusz Wójcik - 11. Michał Dobkowski (46, 16. Radosław Adamski), 20. Bruno Żołądź, 23. Adrian Dziubiński, 22. Bartłomiej Wasiluk (89, 13. Przemysław Stelmach), 14. Mohamed Essam (80, 10. Kamil Bętkowski) - 5. Kacper Piechniak (46, 9. Adrian Gębalski).

Olimpia: 50. Maciej Humerski - 2. Marcin Byszewski (82, 9. Przemysław Jastrzębski), 17. Artur Bogusz, 5. Mariusz Gogol, 3. Rafał Włodarczyk - 23. Jakub Bach, 21. Bartosz Osoliński, 7. Michał Kuczałek, 4. Sebastian Szerszeń (57, 8. Patryk Brzeski), 14. Bartosz Biel (57, 11. Karol Buzun) - 15. Fabian Piasecki.

żółte kartki: Piechniak, Kolbusz, Mistrzyk - Piasecki, Bogusz.
czerwona kartka: Rafał Włodarczyk (3. minuta, Olimpia, za faul taktyczny).

sędziował: Marcin Bielawski (Katowice).
widzów: 368.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

news - 24 września 2016, 18:01:09 - n12-03-04.opera-mini.net (188.146.6.134)
To juz passa pekła w Zksie taa...?

stalbyd - 24 września 2016, 18:06:15 - 188.146.68.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje za zwycięstwo. Dobrze, że znów frajersko nie oddali punktów ....

cider - 24 września 2016, 18:11:10 - host-78-147-139-188.as13285.net
Brawo STALÓWKA aby tak dalej. .

zbyszek - 24 września 2016, 18:18:41 - ip405.amb146.cust.comxnet.dk
co z Byszewskim się dzieje?

REKLAMA

Bogdan - 24 września 2016, 18:24:41 - 84.38.94.52
Zawodnikiem meczu Wasiluk. Brawo Stalówka!

kibic - 24 września 2016, 18:25:54 - 89-64-25-183.dynamic.chello.pl
Cały mecz z przewagą jednego zawodnika i tej przewagi widać nie było... Słabo to widzę

thiago - 24 września 2016, 18:26:08 - 178.252.10.150.internetia.net.pl
Brawo Stalówka !!! Każde punkty na wagę złota

Greg - 24 września 2016, 18:29:35 - 188.146.134.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czerwień w 3 minucie. Za co to brawo dla SW?!
Walka trwa dalej ZKS!

xyz - 24 września 2016, 18:45:52 - 178-214-29-46.mtm-info.pl
kopanina niemiłosierna ,kolejny juz mecz w ktorym stalowa prowadzi 2:0 i przestaje grac lub nie maja siły ,tym razem sie udało wygrac tylko ze wzgledu na słabosc przeciwnika ktory grał przez cały mecz ,powtorze przez cały mecz w osłabieniu !!! gdyby siły były rowne moim zdaniem zambrow by wygrał bez problemow ,stal jest naprawde słabiutka o czym swiadczy na przyklad wyniki bełchatowa ,dzis przegrał u siebie 2:3 a bylo juz 0:3 z gryfem a tydzien temu rozbił w proch i pył Stal 5:0

kibic - 24 września 2016, 18:47:16 - 78.10.205.28
brawo Stalowka, trzymajcie i utrzymajcie sie! Pozdro z Radomia.

jo - 24 września 2016, 19:09:13 - user-94-254-144-179.play-internet.pl
Tylko 6 pkt nam brakuje do miejsca premiowanego awansem! Gramy Stalówka!

vsd - 24 września 2016, 19:15:17 - 188.146.66.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
cala Lomza sie cieszy, gdy Zambrow przegrywa

Gravesande - 24 września 2016, 19:51:50 - edf9.neoplus.adsl.tpnet.pl
I 1 pkt wam brakuje do spadku , tam bardziej się skupcie

kibic Olim - 24 września 2016, 20:08:02 - 26-2.tepsanet.com
Bardzo nas to cieszy ze kibice lomzyniaki sledza nasza Olimpie. Zainteresowanie macie spore naszym klubem. Obserwujcie dalej

REKLAMA

fxvxc - 24 września 2016, 21:31:31 - host-185-63-109-232.tvkstella.pl
wkoncu!!! te 3pkt bardzo potrzebne wrecz na wage zlota! druzyna jest slaba ale nie jedyna slaba w tej lidze;; takie mecze sa za 6pkt i bardzo sie przydadza! brawo walczymy na ile nas stac!

Rafcio - 24 września 2016, 22:22:25 - user-94-254-163-49.play-internet.pl
Jeszcze 6 pkt i walczymy o awans !!! Brawo chłopaki

Maksio - 24 września 2016, 22:26:55 - 172.56.37.37
Stalowka walczy ale przed spadkiem tak jak I olimpia

kibic - 24 września 2016, 22:45:09 - 78.10.205.28
zdecydowanie wole Stalówke w tej II lidze z kibicami niż jakies Zambrów.

Komaty - 24 września 2016, 23:59:13 - apn-31-0-42-34.dynamic.gprs.plus.pl
Ale dramat! Kopacze fuksem wygrywają,na trybunach co raz mniej chłopaków z miasta a i z wiosek w chu*a walą (nawet Krzeszów niedopisuje) widać u Nas równie pochyłą.
Niestety czuję derby przyjaciółmi z Gorzyc.

Karamba - 25 września 2016, 3:31:48 - pool-72-76-220-18.nwrknj.fios.verizon.net
Derby New Jersey dla Stalówki

miete@op.p - 25 września 2016, 6:59:37 - 72.143.224.155
Tak to prwda ze dwlerby USA

B&B - 25 września 2016, 9:45:33 - ip-188-127-21-15.ennet.pl
do Redakcji: jeszcze Michał Mistrzyk w SSW dostał żółtą kartkę w drugiej połowie;
Najważniejsze, że drugie zwycięstwo Stalówki i 3 bardzo ważne punkty z bezpośrednim rywalem do utrzymania, opuszczenie strefy spadkowej. Teraz Gryf, a potem Kotwica - niech powalczą.
Czerwień ewidentna, Dobkowski po asyście Piechniaka się urwał obronie Olimpii.
Do końca będzie trudna walka Stalówki o pozostanie w 2 lidze. Za mało wykorzystują Essama, za mało podań do niego kierują, zwłaszcza w drugich połówkach, to rzuca się w oczy. Indywidualnie Essam robi różnicę, kolejna piękna bramka po indywidualnej akcji.
Walczą piłkarze, to cieszy. W każdym meczu się "dużo dzieje" Jest młodość, świeżość, kilku fajnych i perspektywicznych chłopaków (Jarosz, Dziubiński, Wasiluk, z Konckiego będzie dobry bramkarz jak okrzepnie). Doświadczenia brak - to największy minus, błędy techniczne, niedokładności irytujące - ale mimo wszystko jest ambicja, czego na wiosnę w ogóle nie było.
Szkoda, że co niektórzy 'kibice' Stalówki przestali walczyć o klub i tylko potrafią wybrzydzać, zamiast pojawić się na meczu u siebie - to naprawdę tak wiele wysiłku kosztuje?

RST1938 - 25 września 2016, 15:56:32 - apn-31-0-47-86.dynamic.gprs.plus.pl
Z Końskiego dobry bramkarz? Chyba sobie żarty robisz?Ten gość w ogóle nie ma pojęcia jak zachować się na bramce, kiedy przytrzymać piłkę a kiedy szybko podać że już nie wspomnę o tym że w sytuacji sam na sam rzuca się "na pałe" bez jakichkolwiek szans na skuteczną interwencję. Brak mu ambicji i takiej piłkarskiej złości która dała by mu wiarę że może coś więcej osiągnąć w sporcie niż gra w drugoligowej drużynie. Podsumowując popełnia zbyt wiele "głupich" i niewymuszonych błędów które puki co nie przekonuje mnie zmienić swoje zdanie.

Bolo - 25 września 2016, 16:32:38 - user-94-254-146-48.play-internet.pl
Koncki jest dobrym materiałem na bramkarza, jednak powinien pracować z jakimś dobrym trenerem bramkarzy lub byłym dobrym bramkarzem. Musi nabrać doświadczenia i pewności siebie. W Bełchatowie ze dwa gole powinien wyciągnąć!

B&B - 25 września 2016, 20:03:48 - ip-188-127-21-15.ennet.pl
więcej optymizmu RST1938! poza tym nie napisałem, że dobry, tylko że może być dobry - a to różnica; podobnie Jarosz, Dziubiński, Wasiluk...
trzeba dać chłopakowi szansę - niech zgra się z obroną, choć może niech obrona najpierw zgra się sama ze sobą potem surowo oceniajmy...
w porównaniu do początku sezonu, a to co jest teraz, to chłopak wygląda lepiej, jakiś progres widzę u niego; warunki na bramkarza ma ok;
wystawianie takich skreślających opinii o zawodniku po kilku meczach w nowym klubie dla mnie mija się z celem, zwłaszcza przy takim "eksperymentalnym nowotworze łapankowym" w każdej formacji jak u nas w tym sezonie, tym bardziej że to młody chłopak i różnie może być - większość zależy od niego, ale też od prowadzących go w klubie - szkoda, że Balona tak potraktowali, przy nim byłoby mu łatwiej, więcej i szybciej by się uczył - oczywiście zakładając, że Balon by focha nie strzelał siedząc na ławie;
Koncki kilka sam na sam już wybronił i strzałów z dystansu - wydaje mi się, że tylko będzie lepiej;
lekko nie ma, bo baboli w obronie, zostawiania bez krycia, luźnych pozycji do strzału przeciwnikom w każdym meczu dajemy niestety po kilka...
ja tam wierzę w tych chłopaków, w progres w ich grze! z pewnością byłoby im łatwiej, gdyby mieli więcej wsparcia od nas kibiców; a tak, z meczu na mecz, zamiast więcej kibiców na trybunach, to więcej olewa temat...

ksS - 26 września 2016, 15:54:29 - 178-159-168-4.tsm.tarnobrzeg.pl
Ładny wał z tą czerwoną kartką.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: