24 września 2016, 18:00 - Głogów (stadion GOS)

Chrobry: 12. Sławomir Janicki - 18. Michał Ilków-Gołąb, 42. Seweryn Michalski, 99. Bartosz Kwiecień, 26. Kamil Szubertowski (66, 96. Maciej Kona) - 89. Mateusz Machaj, 10. Marcel Gąsior (66, 8. Karol Danielak), 7. Sebastian Bonecki, 2. Łukasz Szczepaniak (70, 30. Damian Kowalczyk), 23. Dominik Kościelniak - 11. Paweł Wojciechowski.

Sandecja: 16. Łukasz Radliński - 3. Lukáš Kubáň, 7. Grzegorz Baran, 28. Michal Piter-Bučko, 24. Kamil Słaby - 37. Bartłomiej Dudzic, 18. Michał Gałecki (46, 98. Kacper Smoleń), 33. Bartłomiej Kasprzak, 10. Wojciech Trochim (28, 22. Mateusz Bartków), 8. Maciej Małkowski - 26. Filip Piszczek (61, 21. Sebastian Leszczak).

żółte kartki: Wojciechowski, Ilków-Gołąb, Michalski, Kwiecień - Słaby, Bartków, Smoleń, Małkowski.

widzów: 720.

źródło: własne / gol24.pl

.. - 24 września 2016, 19:54:37 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
buhahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha
ehhh Sandecjo łądnie tak punkty w końcówce oddać słabemu Chrobremu ? w dodatku Zagłębie przegrywa dość solidnie więc nie można mieć z byt dużo punktów co ? robicie sobie jaja z kibiców !!!!
szkoda słów sprzedawczyki !!!!!!!!!

SandecjaIN - 24 września 2016, 19:55:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest dramat k. To samo spotkało 2 lata temu Chrobrego,gdy w ostatnich minutach przegrali z Sandecją.

lopik - 24 września 2016, 19:56:06 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
Brawo Chrobry!!!!!!!

Paweł - 24 września 2016, 19:56:08 - *.plk.prest.pl
Ale końcówka. BRAWO CHROBRY !!!

Tiku1 - 24 września 2016, 19:57:22 - *.218.110.156
Jak to 2bramki w 90min?????????? Niezły przekręt!!! ¡!!

SandecjaIN - 24 września 2016, 19:58:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może ktoś z Głogowa napisać jak to się stało, że Chrobry cały mecz atakował i dopiero w 90 strzelił 2 gole? Jak ten karny padł?

.. - 24 września 2016, 19:58:48 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
jaki dramat ? było do przewidzenia ze ten mecz przegraja ta liga to jest dramat i robienie jaja z kibiców ,po co zbierac punkty jak jest możliwosc jak mozna oddadz mecze aby przypadkiem nie awansować.

Sandecja - 24 września 2016, 20:00:59 - *.51-175-79.customer.lyse.net
2 lata temu podobna sytuacja w NS.Do 90 min to Chrobry prowadzil 1-0 i przegral w Saczu. Banda drewnianych AMATOROW do Sacza powinna wraac z buta !

bociek - 24 września 2016, 20:02:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Uznanie dla Chrobrego ! ! !

.. - 24 września 2016, 20:03:08 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
tu nie chodzi i piłkarzy bo ci akurat sportowa na awans zasługują ale o zarząd z kakrociem i łysym pijakiem na czele.Szkoda sie denerwowac

Wy serio myślicie o awansie? :-D
Chrobry bardzo często w 1. lidze ma szczęście. Chyba najwięcej razy zdarzały im się jakieś anornalne sytuacje i bramki.

mat - 24 września 2016, 20:06:23 - *.ssp.dialog.net.pl
Cały mecz przewaga Chrobrego. W końcówce bramka z głowy, potem kontra i karny.

kks - 24 września 2016, 20:08:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sledzilem transmisje bet365 - 90minuta - kurs 501 do 1 na Chrobry - ale jakiś ryzykant mogl się wzbogacić
to jest niewiarygodne - totalne frajerstwo i amatorka.

Baca - 24 września 2016, 20:11:48 - *.bb.sky.com
Sandecja nie chce awansu.Licencji nie dostaną z powodu fatalnego stadionu więc po co się będą wychylać. Spokojnie sobie grają byle sie utrzymać a czasem się jakiś meczyk ,,odpuści" i kasa wpadnie dyskretnie 😉

maro - 24 września 2016, 20:12:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chrobry na wielkim farcie ale mimo wszystko jakby to przegral byliby najwiekszymi frajerami. Sandecja przez cały mecz moze ze 3 razy w polu karnym rywali i mieliby to wygrac??

autobus - 24 września 2016, 20:12:48 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
Karny słuszny?

Led - 24 września 2016, 20:13:05 - *.174.119.21
Brawooo CHROBASY w koncu WYGRANA ! Do pkt 1 Slaby to Ty Jestes

BartekNS - 24 września 2016, 20:15:52 - *.218.116.208
Hahaha w życiu nie uwierzę, że to wszystko przez zwykły pech :D Po co robić nadzieję kibicom jak się ma tak olewać mecze, lepiej od razu otwarcie powiedzieć, że się nie chce awansować tylko chce się zająć miejsce w górnej połówce tabeli...

Marco - 24 września 2016, 20:22:07 - *.146.74.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O jakim awansie wy piszecie po 10 kolejce? ???Amatorzy kwaśnych jabłek, do tarcia chrzanu a nie udawać, że macie aspiracje na extraklase. Piszecie Chrobry słaby. ..to gdzie wy jesteście? ??
Pokazali waszym nasi młodzi chłopcy jak się gra,gra do końca.Nie spinajcie się tak bardzo bo wam żyłka pęknie

Marco - 24 września 2016, 20:24:05 - *.146.74.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

paulianer - 24 września 2016, 20:28:58 - *.ssp.dialog.net.pl
Sączersi nie byliście na meczu a macie najwięcej do powiedzenia. Ja byłem i widziałem, więc cały mecz to kolosalna przewaga Chrobrego która została nagrodzona w końcówce. Swoją drogą to dziwię się, jak taka słaba drużyna uzbierała już tyle punktów? A Chrobry brawa za walkę do końca, poprawcie jeszcze skuteczność i wyniki przyjdą

fritz - 24 września 2016, 20:29:15 - *.centertel.pl
Gratki Chrobry.

obiektywny - 24 września 2016, 20:36:46 - *.ssp.dialog.net.pl
W pierwszej polowie jedna akcja Sandencji i bramka,Chrobry 4-5 które wybronił swietnie bramkarz gości,druga połowa to totalna dominacja Chrobrego,goście nie potrafili wyjść ze swojej połowy i dzięki bramkarzowi który bronił jak w transie wynik utrzymywał sie do 91min,rzut rożny dla miejscowych i bramka po główce.Przyjezdni po stracie bramki ruszyli do przodu ic hcieli utrzymac wynik będac w posiadaniu na połówce Chrobrego lecz jedna strata i szybka kontra gospodarzy,napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem Sandencji któremu zostało tylko faulować-karny dla Chrobrego w 93min!Koniec meczu.Obiektywnie Sandencja przegrała przez swój minimalizm a Chrobry WYGRAŁ dzięki determinacji i walce przez caly mecz.

tito - 24 września 2016, 20:39:20 - *.adsl.inetia.pl
Sprzedawczyki j.... z SANDECJI macie dożywotni zakaz wejścia do bohemy żelowe panienki nie wspomnę już o teamie łysych żenada nie zaslugujecie do noszenia barw klubowych!

lolo44 - 24 września 2016, 20:48:29 - *.systel.pl
Wszyscy grają dla GKS KATOWICE

vader - 24 września 2016, 20:51:47 - *.ssp.dialog.net.pl
lolo44 tak sobie to tłumacz, ekstraklasa albo śmierć :D

ZKS Wisla - 24 września 2016, 21:05:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Graty Chrobry z Plocka,niesamowite Zwyciestwo w ciagu 1 min ,pozdro.

R - 24 września 2016, 21:14:23 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Byłem na meczu i nie został sprzedany tylko Sandecja fuksem strzeliła gola a później się tylko broniła wyprowadzając kontry. Co do goli dla Chrobrego to pierwszy piękna główka z 5 metra, a karny ewidentny w ostatniej akcji meczu Zachowawcza gra Sandecji zostala ukarana Brawo CHROBRY za walkę do końca !!!

kl - 24 września 2016, 21:18:41 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Śmiać mi się chce z kibiców z Sandecji. Mam do was pytanie.jak uzbieraliscie tyle punktów. Sorry ale jakbyście jakimś faktem wygrali to pech Chrobrego potworny. A wy od razu ze sprzedali. Wielka Sandecja hahajha.zycie przewrotne jest.uwierzcie mi wy nie gracie odwaga z taką grą.

R - 24 września 2016, 21:45:21 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Faktycznie to prawda jest taka że Sandecja w meczu z Chrobrym po prostu nie istniała Nie wiem jak nałapali tyle punktów bo gra bardzo słaba Chrobry z drugiej strony lepiej gra niż punktuje

maro - 24 września 2016, 22:00:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Indolencja strzelecka Chrobrego porażała w dzisiejszym meczu. Powinni to wygrywać kilkoma bramkami, ale oliwa jednak sprawiedliwa

SandecjaIN - 24 września 2016, 22:21:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O
To dziwne, kibice Chrobrego piszą że Sandecja nie istniała. U siebie gra zupełnie co innego. Inne drużyny nie istnieją, możecie zobaczyć skróty. W Bytowie mimo porażki Sandecja była chwalona. Tu nie chodzi o porażkę, bo przegrać można ale nie w takich warunkach. A powiedzcie mi jak padł gol z różnego, błąd w kryciu? Czy bardzo dobre dośrodkowanie, zawodnik Chrobrego wyskoczył wyżej? Podejrzane jest to tym bardziej że działacze Sandecji prawdopodobnie nie chcą Ekstraklasy, a piłkarze prezentują się nadspodziewanie dobrze. Najbardziej charakterni zawodnicy, którzy mają Sandecje w sercu czyli Szufryn, Korzym i Trochim nie grali. Trochim grał pierwsze 20 minut. Wszyscy z nich zgłosili"drobne urazy". Tak czy inaczej warto wybrać się na jutrzejszy mecz rezerw.

RTS Widzew - 24 września 2016, 22:29:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Chrobry z Lodzi

Bartek - 24 września 2016, 23:03:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bylem na meczu chrobry dominowal i to bardzo sandecja slabiutko karny sprawiedliwy, mimo to dalej wierze w awans co do naszych grajkow to z taka gra sxybko z czuba trafimy na koniec tabeli

Misiek - 24 września 2016, 23:06:33 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl
Wybierajcie dalej łysego prezydenta to na pewno awansujemy do ekstraklasy Za trzy lata może kolejny kawałek wiaty przystankowej nad sektorami A i C - krok do awansu

Bru - 25 września 2016, 3:36:55 - *.110.10.60
Chrobry niczym król Bolesław,zajęli grody sądeckie brawo brawo

Maxiu - 25 września 2016, 6:58:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ChG & Stilon &Unia. L

paulianer - 25 września 2016, 7:20:22 - *.ssp.dialog.net.pl
do Bartek Byłeś na meczu?! Ja też byłem i żadnego kibica z Nowego Sącza nie widziałem! Musiałeś się dobrze zakamuflować :D

Bartek - 25 września 2016, 7:28:14 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
paulianer byłem obecnie pracuję w firmie na hucie w delegacji i siedziałem po waszej stronie na basenie zadnego problemu mi nie robili tylko fotke trzasneli

paulianer - 25 września 2016, 9:25:17 - *.ssp.dialog.net.pl
do Bartek No ok. A nie wiesz czemu kibice Sandecji nieobecni?

wkurzony - 25 września 2016, 11:43:39 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
bojkot meczów w NS olać mają w d... kibiców więc kibice bedą mieć w d.... ich !!!!! przegrać mecz w ponad minute to potrafi tylko Sandecja,w dodatku dobry był kurs na to że Chrobry strzeli w końcówce bramki.Zbyt dużo wczoraj było przypadku aby myśleć że
Sandecja mecz przegrała uczciwie i nie piszcie mi tutaj o jakim farcie
trzeba było oddac mecz walkowerem a nie jechać i się ośmieszyć długo przed meczem było wiadomo że ten mecz przegrają wstyd i tyle !!!! szkoda nerwów sobie psuć na sprzedawczyków

Led - 25 września 2016, 12:26:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do wkurzony. Kolego jak nie Byles na tym meczu to nie Pisz tak o Swojej Druzynie. Chrobry Mial Przewage przez prawie 2 polowe,i Gral do konca z Impetem,pozdr z Glogowa.

kopernik - 25 września 2016, 13:13:07 - *.ssp.dialog.net.pl
do wszystkich z Sandecji :pamietacie sezon bodajże2014/15 gdy Chrobry grał u Was?do przerwy Chrobry prowadził 1:0,wyrównaliście 90minucie i chyba 92min sędzia Jarzębak podyktował dla Was karnego(którego nie było,po meczu sam sędzia przyznał sie do błędu) i wygraliscie mecz 2:1 w ciągu dwóch minut-wtedy nikt z Głogowa nie pisał o swoich piłkarzach sprzedawczyki jak Wy teraz piszecie o swoich.Wyluzujcie troche,nie jestescie Barceloną czy Realem że macie wygrywac wszystkie mecze:-) jeszcze nie jedną porażkę zaliczycie taka ta nasza pierwsza lig gdzie trzeba zwycięstwo wybiegać,wczoraj Chrobry dominował cały mecz ale że bramkarz Wasz bronił na farcie to inna sprawa lecz w koncu i szczeście uśmiechneło sie do nas a to że w samej końcówce to świadczy o tym że warto grać do końca!ps.karma wraca sączersi ;-)

kolo - 25 września 2016, 13:34:53 - *.play-internet.pl
Do Kopernik. Chłopie napisałeś to co ja chciałem. Wyprzedziles mnie dokładnie nikt dwa lata temu nie zarzucał ze Chrobry sprzedał mecz.to jest sport czego niektórzy z Sącza nie rozumia. Wlasnie dla takich widowisk warto chodzic na mecze.gdyby byl zakaz strzelania w koncowkach to ludzie nie czekali by do końca meczu. zgłoscie swoje obawy do prokuratury ze Was oszukują swoi piłkarze. Mnie osobiście mecze z Wami zawsze się podobały bo zawsze się coś ciekawego w nich działo. Pozdrawiam i kubeł zimnej wwody na głowy.

paulianer - 25 września 2016, 13:38:17 - *.ssp.dialog.net.pl
do wkurzony Nie byłeś na meczu, to się nie wypowiadaj. Po prostu czasami takie mecze się zdarzają a Sandecja to nie jest jakaś drużyna na awans, jeszcze nie jeden mecz przegra. Ta liga jest nieobliczalna i padnie jeszcze sporo ciekawych rozstrzygnięć.

SandecjaIN - 25 września 2016, 13:42:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taaa, pisaliście, przez miesiąc pod każdym newsem o Sandecji, że Chrobry przekręcony i Sandecja to złodzieje
Dowód:
Sandecja-2-1-Chrobry.html
Poza tym u nas było parę dziwnych biegów okoliczności- piłkarze za ktorych kibice daliby sobie ręce uciąć- Korzym,Szufryn i Trochim przypadkowo doznali "drobnych urazów"
Czekam na skrót meczu, chce zobaczyć jak padły bramki potem będę wyrokować, ale dziwnie to wyglądało.

do Sandecj - 25 września 2016, 13:57:03 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Tak przekroczony przez sędziego który przyznał się do błędu. To cchyba różnica. Nikt nie oskarża tam swojej drużyny.

obiektywny - 25 września 2016, 14:46:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Trener gości po meczu powiedział że przed spotkaniem paru jego zawodników dopadła epidemia-teraz juz będziecie pewni że sie podłożyli hehe,taaaa całe 90minut była obrona Częstochowy i na koniec gdy kurs na Chrobrego w necie sięgnął 500 to w koncu pozwolili strzelić Chrobremu bramkę i za chwile sprokurowali karnego ;-)buahahahahahaha.ps.do SandecjiN:wtedy kibice Chrobrego pisali że kupiliscie sędziego

kopernik - 25 września 2016, 14:50:46 - *.ssp.dialog.net.pl
A tu wpis kibica z Sącza po wygranym 2 sezony temu z Chrobrym 2:1 w ostatnich minutach meczu: Lucas_Barr - 18 października 2014, 18:54:56 - alk5.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobrze, zawsze trzeba grać do ostatniego gwizdka. Ale że Chrobry czekał już na koniec meczu, to jego pech. Bardzo dobrze może się wreszcie CHG nauczy grać do końca meczu. Brawo Sandecja. TO SAMO MOGĘ POWTÓRZYĆ PO WCZORAJSZYM MECZU.BRAWO CHROBRY!

Led - 25 września 2016, 14:59:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Kopernik Popieram Ciebie powodzonka.

kopernik - 25 września 2016, 15:02:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Tu macie wypowiedz Waszego trenera po meczu:Trener Sandecji Radosław Mroczkowski podsumował mecz z Chrobrym.
- Gratuluję zwycięstwa, determinacji i skuteczności. Przeżywamy bardzo trudny moment, bo wszystko nam się posypało od rozgrzewki do kolejnej fazy meczu. Nie chcę tego tłumaczyć. Musimy szybko się pozbierać i szybko stanąć na nogi, bo okazuje się, że mamy poważną epidemię. Przed spotkaniem padł nam jeden zawodnik, w trakcie trzech... Musieliśmy robić niespodziewane zmiany, co wywołało zamieszanie. Było widać, że długo gubiliśmy się w grze. Mimo tego problemu chcieliśmy mieć prowadzenie i je utrzymać, ale wszystko zemściło się w końcówce. Nie potrafiliśmy zachować spokoju. czasu było tak niewiele, że można było mieć przynajmniej punkt. A straciliśmy wszystkie. Pracujemy jednak dale

ChG - 25 września 2016, 18:38:02 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Kolego gdy w doliczonym czasie gdzie kurs w takim przypadku wynosi 500 przy próbie postawienia np. 1000 zł pewnie zablokuje cię algorytm u bukmachera, inaczej takich ustawianych mecz z odwróceniem wyniku po 90 minucie byłoby cała masa.

Mix - 25 września 2016, 19:26:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Pawel.W cenne 3 pkt .

? - 26 września 2016, 8:30:43 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
moze pechowo naprawdę przegrali w koncówce tak jak kiedys Chrobry co nie zmienia fakty ze z taka słaba druzyna powinni gładko wygrać jak się chca liczyc w tym sezonie.

Mix - 26 września 2016, 12:17:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do ?. Kolego Slaby to Ty Jestes ?

keisyr - 26 września 2016, 18:56:53 - *.218.117.147
Mecz został prawdopodobnie ustawiony.
Sandecja nie chce wejść do Ekstraklasy bo nie ma stadionu, a ten na którym grają jest jednym z najgorszych w 1 Lidze
Kibice z Nowego Sącza - robimy bojkot meczów Sandecji !!! Nie przychodzimy na mecze

DGL - 26 września 2016, 20:21:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do keisyr. Koles Uwazaj co Piszesz ? Ty Jestes ,a 2 lata temu jak ChG gral w NS to tez taki wynik u Was byl w ostatnich minutach dla Sandecji !

kopernik - 26 września 2016, 22:53:13 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie przekonacie kibiców z Sącza,oni są pewni że mecz ustawiony i nie dopuszczają mysli że po prostu ich zespół przegrał frajersko mecz w ciągu 3 minut

paulianer - 27 września 2016, 10:09:28 - *.ssp.dialog.net.pl
Ale tych nowosądecczan boli kaka, nie potrafią pogodzić się z porażką i jeszcze do tego jakiś awans im się marzy :D

keisyr - 27 września 2016, 19:21:12 - *.218.117.147
Tacy piłkarze Sandecji jak Szufryn, Korzym i Trochim sa w porządku. Nie grali w Glogowie bo nie chcieli uczestniczyć w takim cyrku

Znafca - 30 września 2016, 11:47:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do SandecjaIN
szanowny internauto przystopuj, bo oskarżenia, które rzucasz (całkiem bezpodstawnie)mogły już zostać skopiowane i zabezpieczone jako dowód o zniesławienie
zapisz sie na jakieś sporty walki to się wyżyjesz a nie wypisywanie jakichś bzdur, które przykro czytać kiedy się zna prawdę.

keisyr - 4 października 2016, 16:58:05 - *.218.117.147
Do Znafca
Szanowny internauto nie strasz ludzi. Portal 90minut.pl jest to forum wymiany wolnych swobodnych wypowiedzi