Zagłębie: 1. Martin Polaček - 24. Jakub Tosik, 33. Ľubomír Guldan, 5. Jarosław Jach, 3. Đorđe Čotra - 7. Krzysztof Janus (82, 21. Adam Buksa), 28. Łukasz Piątek, 20. Jarosław Kubicki, 14. Łukasz Janoszka - 13. Martin Nešpor (70, 19. Filip Jagiełło), 27. Michal Papadopulos (62, 9. Arkadiusz Woźniak).

Cracovia: 29. Grzegorz Sandomierski - 7. Jakub Wójcicki, 22. Piotr Malarczyk, 24. Piotr Polczak, 2. Tomasz Brzyski - 20. Mateusz Szczepaniak (66, 62. Erik Jendrišek), 14. Damian Dąbrowski, 5. Miroslav Čovilo, 27. Marcin Budziński, 99. Krzysztof Piątek (87, 9. Tomáš Vestenický) - 10. Mateusz Cetnarski (82, 11. Mateusz Wdowiak).

kibic - 24 września 2016, 22:21:16 - *.22.161.3
ile craxy?

cracfan - 24 września 2016, 22:22:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ufff remis bo to wstyd być za legią

SLH - 24 września 2016, 22:25:24 - *.centertel.pl
Pod względem taktyki, zaangażowania, determinacji mecz na poziomie najlepszych lig europejskich. Gdyby piłkarze byli ciut (ale nie aż tak bardzo) lepsi technicznie to by się skończyło 2-3. Bo brakowało zawsze coś (znakomita obrona), żeby dotknąć piłę i akcja bramkowa wyszła. Tak czy inaczej Jaga, Zagłębie, Craxa i rozpędzony Lech. Jeżeli się Legia się obudzi bardzo szybko to zapomnijcie o mistrzostwie, a może i pucharach.

Pasiaq - 24 września 2016, 22:29:59 - *.adsl.net.t-com.hr
Brawo Pasy! Dalej walczyć o Puchary!

Nikos - 24 września 2016, 22:38:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
fajnie, szkoda ze zabraklo sil na pelne 90 minut. DO BOJU CRACOVIAAAA

SLH - 24 września 2016, 22:39:19 - *.centertel.pl
Niezależnie komu kibicujemy, trzeba przyznać, że Cracovia gra najlepszą piłkę w lidze, ofensywnie. Kropką nad i był Rakels, który ni w pięć ni w dziesięć zaczął być nieprawdopodobnie skuteczny (bo grał piach i w Zagłębiu i na początku w Craxsie). Teraz brakuje go bardzo, gdyby był to by Cracovia była liderem. Szczepaniak powinien bramkę strzelić.

cc - 24 września 2016, 22:41:17 - *.101.79.148
Bekoklasa przynosi kolejną bekę. :D Tej ligi nikt nie zdominuje, NIGDY.

morbus5 - 24 września 2016, 22:47:07 - *.bb.sky.com
Bardzo dobry mecz!Walka oko za oko,záb za záb!Sprawiedliwy remis!Wiecej takich meczow poprosimy!Bravo

tomekk - 24 września 2016, 23:11:01 - *.237.91-rev.victor.pl
Mozna spokojnie dać tytuł kolejka remisów
taka jest prawda w tej kolejce przeważaja remisy i nic nie zmienia jutrzejsze spotkania i Poniedziałowe

ali - 24 września 2016, 23:14:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trener Zagłębia zmianami w II połowie osłabił drużynę. Co miało dać ściągnięcie z boiska dwóch napastników i najlepszego Janusa a wprowadzenie młodego Jagiełły i Buksy którzy się spalili. Jagiełło same straty ani jednej dobrej wrzutki oraz dogrania a na należało wprowadzić doświadczonego Vlasko który chociaż indywidualnie coś by zrobił. Trener za dużo kombinuje należy wprowadzać młodych ale umiejętnie. Mecz można było wygrać. Widać, że transfery Zagłębia beznadziejne. Jedynie Nespor. Oddanie do Arki Zbozienia i Błąda jest niewybaczalne. Teraz nie mamy wartościowych zmieników.

or - 25 września 2016, 6:23:36 - *.rev.pro-internet.pl
Przecież Błąd teraz gra piach w Arce że trudno powiedzieć skąd on się wziął i po co go Arka ściągnęła ??.W Zagłębiu też nie grał bo był bardzo słaby !!.

Rafi - 25 września 2016, 8:00:39 - *.146.6.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz tragiczny graly zespoly ktore skomromitowaly sie w pucharach.w tym sezonie nie ma ani jednej godnej druzyny na puchary poziom ligi dramatyczny im wiecej obcokrajowcow tym nizszy poziom.dramat polskiej pilki trwa.

dobranasza - 25 września 2016, 9:16:19 - *.centertel.pl
Pierwsza połowa na bardzo wysokim poziomie, druga nikoniecznie. Gdy Cracovia poprawi skuteczność, a poprawi, bójcie się chamy...............

@Rafi - 25 września 2016, 9:59:30 - *.snydernet.net
Pochwal się swoim poziomem.
Co osiągnąłeś i w jakiej dziedzinie

fritz - 25 września 2016, 10:11:04 - *.centertel.pl
Najlepszy na boisku Tomek Brzyski..

matizen1 - 25 września 2016, 10:11:35 - *.jawor.vectranet.pl
Mecz mógł się podobać, wiele okazji bramkowych, walka. Piękne bramki choć 1:1 to sprawiedliwy wynik to można czuć niedosyt po obu stronach.

Arnie.1 - 25 września 2016, 10:24:06 - *.90.160.136
Rafi błaźnie dobre dowcipy opowiadasz z rana hahaha
Zobacz sobie na pierwszą 10 strzelców Extraklasy. Ilu tam Polaków a ilu zagranicznych ? hahahaha
Polacy nawet do bramki pocelować nie potrafią, ale według twojego ksenofobicznego mniemania to pewnie zagraniczni im odbierają taką możliwość hahaha

... - 25 września 2016, 13:39:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I kupon do kosza

erick - 25 września 2016, 13:41:43 - *.ssp.dialog.net.pl
W Zagłębiu brakuje napistnika, widać że potrafią grać, są akcje ale kto ma strzelać te bramki, bo młodych w ataku mamy słabych, potrzeba kasy na wzmocnienia!!!!

Sheva - 25 września 2016, 14:49:01 - *.centertel.pl
Kolejny dobry mecz mojej Cracovii. Calkiem fajnie się to ogląda co nie zmienia faktu ze w ostatnich meczach nie byliśmy słabsza ekipa ani od Lechii ani od Arki ani od Zagłębia a mamy jeden punkt. Szkoda można było więcej uciulac tych punktów bo Lech dziś wygrywa i pierwsza 8 powoli odjezdza

wacnik - 25 września 2016, 16:51:39 - *.7.82.26