25 września 2016, 17:21:58 - dyrovski
"Jaga" nie runie, bo ma Runje

Jagiellonia Białystok wygrała na wyjeździe z Koroną Kielce 2-1 (0-1) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy. Prowadzenie gospodarzom dał Miguel Palanca. Goście zdobyli dwie bramki w odstępie zaledwie trzech minut. Najpierw wyrównał Przemysław Frankowski, a następnie gola strzelił Ivan Runje. Zawodnicy Michała Probierza, który wczoraj obchodził 44. urodziny, zachowali pierwsze miejsce w tabeli.

Początek meczu był wyrównany i nie obfitował w sytuacje bramkowe. Obie drużyny szukały odpowiedniego momentu do zaatakowania i taki przydarzył się Koronie w 16. minucie, kiedy strzeliła gola. Serhij Pyłypczuk zacentrował z prawej strony w pole karne, a strzał głową oddał Miguel Palanca. Źle interweniował w tej sytuacji Marián Kelemen. Słowacki bramkarz najpierw odbił piłkę przed siebie, a następnie próbował ją złapać, jednak ubiegł go Palanca, który umieścił futbolówkę w pustej bramce. W 28. minucie ponownie groźnie zaatakowali gospodarze. Ken Kallaste zagrał na lewej stronie boiska do Palanki. Hiszpan podał do będącego przed polem karnym Mateusza Możdżenia, a ten zdecydował się na bardzo mocny strzał, lecz piłka odbiła się jedynie od poprzeczki. Na zagrożenie ze strony Jagiellonii trzeba było czekać prawie do końca pierwszej połowy. W 43. minucie Konstantin Vassiljev dośrodkował z rzutu rożnego, a głową uderzył Ivan Runje, ale futbolówka po strzale Chorwata trafiła w poprzeczkę.

Druga część gry rozpoczęła się od dwóch strzałów gości. Najpierw w 48. minucie Piotr Tomasik próbował zaskoczyć Macieja Gostomskiego z lewej strony, ale ten zachował czujność. Dwie minuty później z dalszej odległości kopnął Jacek Góralski, lecz piłka poleciała nad bramką. W 63. minucie Taras Romanczuk zagrał do Góralskiego, a ten oddał strzał bez przyjęcia, ale dobrą interwencją wykazał się Gostomski. Głową próbował jeszcze uderzyć Karol Świderski, lecz ponownie górą był bramkarz Korony. Pięć minut później gościom udało się doprowadzić do remisu. Tomasik zagrał w szesnastkę, a Gostomskiego z bliska pokonał Przemysław Frankowski. W 71. minucie Jagiellonia już prowadziła, a drugą asystę w tym spotkaniu zanotował Tomasik. Obrońca gości zacentrował w pole karne z rzutu rożnego, a bramkę uderzeniem bez przyjęcia zdobył Runje.

25 września 2016, 15:30 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Korona Kielce 1-2 Jagiellonia Białystok
Miguel Palanca 16 - Przemysław Frankowski 68, Ivan Runje 71

Korona: 33. Maciej Gostomski - 26. Bartosz Rymaniak, 32. Radek Dejmek, 23. Elhadji Pape Diaw, 19. Ken Kallaste - 5. Serhij Pyłypczuk (77, 6. Vanja Marković), 8. Mateusz Możdżeń, 27. Rafał Grzelak, 10. Nabil Aankour (46, 7. Marcin Cebula), 15. Jacek Kiełb (71, 9. Dani Abalo) - 17. Miguel Palanca.

Jagiellonia: 25. Marián Kelemen - 22. Rafał Grzyb, 17. Ivan Runje, 16. Guti, 77. Piotr Tomasik - 21. Przemysław Frankowski (90, 27. Patryk Klimala), 4. Jacek Góralski, 6. Taras Romanczuk, 5. Konstantin Vassiljev, 11. Karol Mackiewicz (56, 8. Łukasz Burliga) - 28. Karol Świderski (81, 23. Damian Szymański).

żółta kartka: Romanczuk.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 6979.

mixu - 25 września 2016, 17:22:23 - *.play-internet.pl
Brawo Jaga!

CK - 25 września 2016, 17:22:46 - *.adsl.inetia.pl
No niestety, 3 punkty jadą na Białoruś. Korona dobrze grała w pierwszej połowie i na tym się skończyło. Celem jest walka o pierwszą ósemkę i z taką grą jak na początku spotkania, jestem przekonany że damy rade. Żółto-Czerwona jest tylko Kielecka Korona

spec - 25 września 2016, 17:22:56 - *.koba.pl
w drugiej połowie pełna dominacja jagi

lider4 - 25 września 2016, 17:23:29 - *.dynamic.chello.pl
Jagiellonia w drodze po mistrzowski tytuł.

Irtysz - 25 września 2016, 17:23:37 - *.play-internet.pl
Dlaczego zespół z Białorustoku gra w polskiej lidze? Przecież oni mentalnie i geograficznie pasują do Łukaszenki😁

Jaga - 25 września 2016, 17:23:38 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
CK noo

Zes - 25 września 2016, 17:24:02 - *.77.111.62
Tylko Jaga i Wigry!!!!

judasz - 25 września 2016, 17:24:36 - *.bb.online.no
Drukarzyna robiła co mogła żeby Jagiellonia wygrała, te 2 faule wydrukowane w końcówce pokazują obraz jego sędziowania. Jakakolwiek przepychanka to faul dla Jagiellonii a łokieć w głowę Pilipczuka w polu karnym to czyste zagranie.

hjsh@wp.pl - 25 września 2016, 17:24:40 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Irtyszku napisz gdzie twój "korzen" ?

Matt - 25 września 2016, 17:25:55 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Rozpracowali nas, skubani. Nigdy nie bylem zwolennikiem taktyki defensywnej po prowadzeniu jedna bramka. Trudno.

Jaga - 25 września 2016, 17:26:12 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Judaszku - drukarzyna? Brameczka dla CK ze spalonego

Kosa - 25 września 2016, 17:26:35 - *.tel.tkb.net.pl
Korona słaba kondycyjnie, 2 połowa dominacja Jagi!

sdl - 25 września 2016, 17:27:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Jaga!

Jigit - 25 września 2016, 17:27:14 - *.adsl.cybercity.dk
Debi ile z Kielc waszym zachowaniem wam blizej do Lukaszenki. Wysmiewacie sie z rdzennego polskiego miasta ktore zawsze dawalo opor najezdzcom? To znaczy ze wysmiewacie sie z Rzeczypospolitej.

Jaga - 25 września 2016, 17:28:05 - *.dyn.as47377.net
Boli scyzoryki???😃 Ma boleć !!!!Jaga Jaga Jaga !!!!!

mm - 25 września 2016, 17:28:08 - *.48.235.50
Jaki ból d*py mają biedacy z Kielc, że wygrywa Jaga. Prawdziwi faceci przyjmują porażki z pokorą.
;)

Moryc - 25 września 2016, 17:28:38 - *.play-internet.pl
Jagiellonia Białystok -DUMA WSZYSTKICH PODLASIAN !!!

2aW - 25 września 2016, 17:29:08 - *.96.130.160.ipv4.supernova.orange.pl
Sędzia Raczkowski bardzo się starał żeby 3 punkty zostały w Kielcach, ale na szczęście się nie udało.

wertyl - 25 września 2016, 17:29:17 - *.euro-net.pl
@CK hahaha aż tak bolą 4 litery? I dobrze, ma boleć

MC - 25 września 2016, 17:29:17 - *.244.214.150
Brawo Jagiellonia! Należała się bramka dla Runje, bo miał w tym i poprzednich meczach kilka okazji. Były słupki i poprzeczki, a wreszcie wpadło. Brawo!

slazak - 25 września 2016, 17:29:20 - *.adsl.inetia.pl
To będzie masakra polskiej piłki nożnej jak za rok w Lidze Mistrzów zagra Jagiellonia, Lechia, lub Termalica. Trochę to wszystko bez sensu. Niby człowiek się cieszy, ze jest coraz więcej zespołów, które mogą sięgnąć po mistrzostwo Polski, jest szansa na przełamanie dominacji kilku zgranych klubów, ale z drugiej strony te występy na europejskich stadionach

Wacek - 25 września 2016, 17:29:58 - *.access.telenet.be
Kiedy Jagiellonia przeszła badania antydopingowe ?

CK - 25 września 2016, 17:30:28 - *.77.117.140
Jak zwykle to samo: Korona wychodzi na prowadzenie i przestaje grać: ani nie broni, ani nie atakuje, ani nie kontruje, no nic. Patrzy się jak rywal gra. Raz się uda, jak z Arką, raz nie, jak dzisiaj. To jest tak absurdalne, że aż brak słów: graliśmy normalnie, to wyglądaliśmy dobrze. Najgorsze co nas mogło spotkać, to wczesna bramka Palanki, bo po niej już było wiadome, że skończymy grać i będziemy patrzeć na to, co Jaga robi. Tak jest zawsze i tak będzie dalej, bo to już drużyna piłkarskich analfabetów.

ja - 25 września 2016, 17:31:03 - *.internetia.net.pl
Brawo Jaga. Powodzenia w pucharze. Życzę dużo szczęścia bo sędzia którego przyznali ma niedowład mózgu i pod czapą mu się gotuje. wczoraj pokazał swoje możliwości. Pozdro z Suwałk

adamz - 25 września 2016, 17:31:27 - *.dynamic.chello.pl
Jaga w dobrym Runje, do przodu, czwarta wygrana z rzędu

BKS JAGA - 25 września 2016, 17:32:08 - *.bialystok.vectranet.pl
Jagiellonia lepsza w każdym elemencie gry. Wróci Cernych za świderskie i Khomchenowsky to z Pogonią będą dwie wygrane w pucharze i u siebie w niedziele z 3:0

artuur,,, - 25 września 2016, 17:32:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Co niektorzy tutaj chyba maja muzgi zlasowane jaka bialorus? kibic z Wroclawia.Zaraz bedzie ze z Breslau. Ps. Bialystok bardziej 100% Polacy niz ci co tutaj furcza.

SLH - 25 września 2016, 17:32:45 - *.play-internet.pl
Nie wiem z czego to wynika, ale niezależnie kto prowadzi Koronę zawsze ten zespół gra prymitywną piłkę, cały czas grając albo na pograniczu faulu, albo wręcz brutalnie. Dzisiaj w prostacki sposób próbowali wyłączyć z gry Vassiliewa, niestety skutecznie. Mecz wygrał Probierz zmieniając ustawienie, w II połowie Korona nie istniała. Zabawne, że grupa kibiców Jagi (ilu było, 100 ?) przekrzyczała piknikowy stadion 6 tys. mieszkańców Kielc.

kibic333 - 25 września 2016, 17:33:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
-- do Judasz...
Ty oglądałeś inny mecz czy jak?
Korona faulowała ponad dwa razy więcej razy niż Jaga, a to Jaga dostała jedyną w meczu kartkę, której też byc nie powinno. Dodatkowo bramka dla Korony ze spalonego...

zico - 25 września 2016, 17:34:08 - *.dynamic.chello.pl
Zadziwiająca metamorfoza. Korona gra w pierwszej połowie 2 razy lepiej od Jagi strzela gola a po przerwie cofa się pod pole karne. O co tu chodzi?

marczycho - 25 września 2016, 17:34:50 - *.lodz.mm.pl
Brawo Jadzka...pozdrowionka z Czerwonej widzewskiej Łodzi,tak gra przyszly Mistrz!!!

Irtysz - 25 września 2016, 17:36:26 - *.play-internet.pl
Jak ktoś chce się przenieść w czasy Kargula i Pawlaka to polecam przejazd przez Białorustok i zapytanie się na cbradiu o drogę na Augustów

@CK - 25 września 2016, 17:36:49 - *.141.153.101
To jaka w końcu jest ta Wasza Korona?,żółto czerwona czy złocisto krwista(hahaha).Zdecydujcie sie w końcu.
Pierwsza ósemka dla Korony?Od 55 minuty brak sił i autobus.

hmm - 25 września 2016, 17:37:29 - *.euro-net.pl
60 minuta meczu i zespol przychamowuje to oznacza jedno, zle przygotowany fizycznie do sezonu. Brawo Bialystok w gazie!!

judasz - 25 września 2016, 17:38:50 - *.bb.online.no
@kibic333 - tak Korona faulowała bo sędzia drukarz tak to widział. W 45min. Rymaniak przepychał sie leżąc na ziemi i oczywiście jak wygarną piłkę to faul.I tak za każdym razem. Za to zagrania piłki ręka zawodnika Jagiellonii przed polem karnym nie widział bo było by groźnie.

Saniol - 25 września 2016, 17:39:56 - *.ten.net.pl
Brawo wierzyłem i wierzyć będę w Jagę zbieramy punkty obliczyłem że potrzebne jest tylko 42 aby znalezć się w pierwszej ósemce jest szansa że w grudniu to już będzie spełnione.Jaga Jaga Jagiellonia!

spyrka27 - 25 września 2016, 17:39:57 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Żółto - czerwona jest Jagiellonia.
Złocisto - krwista jest Korona.
Kibice z Kielc proponuję sprawdzić historię klubu, jakie ma barwy.

@judasz - 25 września 2016, 17:43:14 - *.96.130.160.ipv4.supernova.orange.pl
92 minuta meczu - któryś obrońca Korony wjeżdża w Vassiljeva nawet nie szukając piłki, powinien żółtą dostać, a o faul się kłóci.
A pajac Mielcarski w C+ mówi, że czysty odbiór.

spyrka27 - 25 września 2016, 17:45:12 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Fans - 25 września 2016, 17:46:27 - *.elpos.net
Żółto - czerwona jest tylko Jagiellonia!
Korona to bardziej pomarańczowa-czerwona ;)
Jaga znowu liderem!
W środę awans w PP!
Jaga na Mistrza.

WigryF - 25 września 2016, 17:46:31 - *.centertel.pl
Brawo Jaga!
Meczu nie widziałem w tv, tylko sledzilem w necie.
Do dżentelmenow, którzy narzekali, że sędzia gwizdal dla Jagi : sprawdźcie obojętnie który portal z wynikami na żywo i zobaczcie statystyki. Posiadanie, sytuacje strzały dla Jagi.
Ale i tak Was nie przekonam, więc po prostu życzę miłego dnia ☺.
Pytanie do Białostoczan: czy Vassiliev został mocniej kontuzjowany?

Jaga - 25 września 2016, 17:47:14 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Bedzie dobrze Koroniarze, jeszcze zdobedziecie mnóstwo pkt lecz z Jagą dały znać braki kondycyjne i taktyczne.Od tej pory wszystko u siebie wygrywajcie.Zycze wam tego z calego serca

Obiektywny - 25 września 2016, 17:48:35 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Pozdro z Łomży i gratulacje!

adamz - 25 września 2016, 17:49:57 - *.dynamic.chello.pl
koroniarze nie istnieją, dla nich winny tylko sędzia, a grupka kibiców Jagi glośniej dopinguje niż ich caly stadion, nie mają już żadnej sily, tylko placze i zawiść

Jaga - 25 września 2016, 17:50:00 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Łomża zawsze z Jagusią.

ja - 25 września 2016, 17:52:43 - *.as13285.net
Irtysz to, że ludzie na Podlasiu mówią innym akcentem, czy są innego wyznania nie oznacza, że to nie są Polacy!!! Około 95% mieszkańców woj. podlaskiego czuje się Polakami!!! Na Podhalu jest inny akcent, na Śląsku, Wielkopolska. I właśnie to jest piękne, że jesteśmy dużym narodem z wieloma regionami, tradycjami. A tak poza tym to czym może poszczycić się "zamożna" Kielecczyzna??? hihi Chyba tym, że macie tzw. czysty akcent, bo jeżeli chodzi o ludzi, a poznałem z całej Polski, to z Kieleckiego, sorki ale największe wśioki!!

Jaga - 25 września 2016, 17:55:07 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Panowie po co dajecie się wkręcać w tak destruktywną konwersację.Ich elokwencja jest nieadekwatna do naszej erudycji.Więc pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców.

JERRY - 25 września 2016, 17:56:35 - *.dynamic.mm.pl
Panowie piszący w stylu,że Białoruś,że Lukaszenka,idżcie się leczyć do psychiatry na mózg i do urologa,bo wam żal dupska porozrywa tępe scyzory!

ok - 25 września 2016, 17:56:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kielecka bieda ma boleć

theman - 25 września 2016, 17:57:23 - *.hsd1.il.comcast.net
Bramka dla Korony z bledu Kelemana wynikla ,no i w 1 polowie Korona dotrzymywala kroku ,potem to juz dominacja Jagi ,brawo dla Probierza ,ze wpuscil mlodego chlopaka ,ogolnie Jaga duzo lepsza i co najazniejsze potrafila wygrac ,powodzonka

BadBoy - 25 września 2016, 17:58:18 - *.hsd1.il.comcast.net
Brawo Jagusia!
Zolto-czerwona Krolowa Polski!
BKS!

opium - 25 września 2016, 18:01:26 - *.cm-7-2a.dynamic.ziggo.nl
Niekumaty jestem, o co ten najazd na Białystok? Przecież to miasto w 100% polskie, czyzby kibice Jagi sie wykazali bardziej podążając w strone słowiańskich korzeni? Dzieki za odpowiedź.
I gratuluje, widze w tym sezonie trzy drużyny które kroczek po kroczku stają się coraz silniejsze, bez wielkich pieniędzy i zaraz kończenia snu wolą postawić na mądry rozwój. Jest to Jagiellonia, Wisła Płock i Nieciecza. Jak tak dalej pójdzie to te drużyny będą cisnąć w pucharach.
Cieszy też zmiana myśli szkoleniowej i stawianie na młodzież. Lewandowski ładował bramy w Zniczu Pruszków a nie był wychowankiem jakiś super klubów, mamy mnóstwo talentów i trzeba ich łowić.

kolo - 25 września 2016, 18:02:01 - *.lublin.mm.pl
Ale powitali Senegalczyków !
Buhahahahahahahha...
A swoją drogą oddać klub za 2 mln złotych ,super interes ,pogratulować negocjatorów.

Liroy - 25 września 2016, 18:02:28 - *.hsd1.il.comcast.net
I nie pytaj dlaczego, bo jestem gosciem z Kielc, z ulicy Wojska Polskiego

soke - 25 września 2016, 18:16:05 - *.46.214.50 (*.11.203.151)
Jaga, Jaga, Jaga...
Pozdro z LBN.

adamz - 25 września 2016, 18:16:45 - *.dynamic.chello.pl
Jaga super wygrana, przegrywać by na koniec wygrać, to tak umie tylko dobra drużyna, a na tych paru, co tutaj czują ból po przegranej, szkoda czasu, bo to Jaga rządzi.

Jjj - 25 września 2016, 18:18:43 - *.play-internet.pl
Jestem białoruskim Polakiem i kibicuję Jagiellonii. Jestem polskim Białorusinem i jestem dumny że Jagiellonia to mój klub.

Kamcio - 25 września 2016, 18:19:35 - *.gdansk.vectranet.pl
Coś się ostatnio zmieniło w regulaminie że mecze bezpośrednie się nie liczą?

@kamcio - 25 września 2016, 18:21:44 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Liczą się na koniec fazy zasadniczej.

Kozi - 25 września 2016, 18:22:16 - *.dynamic.chello.pl
Czemu w tabeli Jagiellonia jest przed Lechią skoro w spotkaniu bezpośrednim to Lechia wygrała ?

@kozi - 25 września 2016, 18:23:21 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Bo fuksy się nie liczą :p

emigrat - 25 września 2016, 18:41:40 - *.55.199.109
Gdyby Korona w pierwszej połowie była bardziej skuteczna byłoby 2:0 i gra potoczyłaby się inaczej. Niedługo gaz Jagiellonii się skończy i będzie dołować.

normalny - 25 września 2016, 18:45:00 - *.adsl.szeptel.net.pl
Do CK i Irtysz wy znający kraj i jego historię. Czy wy wiecie, że białostoczyzna jest regionem najbardziej doświadczonym przez wszystkie zawieruchy wojenne i społeczne. Z którego regionu wywieziono tylu na Sybir, gdzie najdłużej walczono z komuną po II wojnie, gdzie było najwięcej żołnierzy AK. Czy wiecie kto to był Huzar, Młot, Łupaszka skąd pochodzili i gdzie walczyli

kleryk - 25 września 2016, 18:49:46 - *.dynamic.chello.pl
Pozdro Jaga z LBN!

artuur,,, - 25 września 2016, 18:54:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@normalny,,,zgadzam sie z toba.U Was bylo AK a w Kieleckim AL. tyle w temacie. Chwala bochaterom Ave Silesia!!

CK - 25 września 2016, 18:55:16 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda meczu i punktów, ale wolę Jagę na pierwszym miejscu w tabeli niż niemiecką Lechię ....

ted - 25 września 2016, 19:07:02 - *.centertel.pl
qwerqwer ale żal dupe ściska co? Macie kompleks Białegostoku

y - 25 września 2016, 19:12:14 - *.146.1.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
7000 widzów?... Od kiedy tyle w szKielcach na mecze chodzi?
W tv trybuny wyglądały na pustawe.

pipi - 25 września 2016, 19:19:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
artuur tak chwała, "bochaterom"...
Tak uczą w twoich Kiełcach?
JagaOnlyONE.

@pipi - 25 września 2016, 19:23:23 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Z czytaniem masz problem? Sama treść ważniejsza od jakiejś literki. W ogóle kontaktujesz o czym aruur pisze?

Bojkot - 25 września 2016, 19:27:42 - *.centertel.pl
Sędzia Raczkowski 12 zawodnik Jagiellonii. Korona zasłużyła na remis. Ale Raczkowski trzymał rękę na pulsie. Co to za lider, któremu trzeba pomagać, żeby wygrał.

scyzor - 25 września 2016, 19:30:21 - *.adsl.inetia.pl
Do normalny - wiesz kim byli i gdzie walczyli Jan "Ponury" Piwnik, Henryk "Hubal" Dobrzański, Antoni Heda "Szary"??? Gdzie spalono całą wieś za pomoc partyzantom - Michniów. W Kielcach po zmroku Niemcy nie wychodzili ze swoich koszar bo bali się codziennych zamachów.

Myk - 25 września 2016, 19:32:18 - *.231.6.17.koba.pl
Korona grała tylko pierwszą połowę - to zbyt mało na Jagiellonię. Jaga nie zagrała wielkich zawodów ale dwa gole wystarczyły aby wygrać w Kielcach.
Brawo Probierz, brawo Jagiellonia Białystok

Dramat - 25 września 2016, 19:38:44 - *.146.6.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Poziom ligi dramatyczny w tym sezonie Polska nie ma kogo wystawic w pucharach.dalej zatrudniajcie obcokrajowcow.a nasi grzeja lawe.

Ryba - 25 września 2016, 19:41:41 - *.centertel.pl
Hej.Widac CK ze edukację szybko skończyłeś skoro dla Ciebie Białystok to Białoruś.A teraz piszesz z dziupli czy poprawczaka,pochwal się?

szczery - 25 września 2016, 19:41:56 - *.dynamic.chello.pl
Jaka liga, taki lider.

bobson - 25 września 2016, 19:42:44 - *.tvk-net.pl
do Bojkot czlowieku bramka dla korony ze spalonego

Moryc - 25 września 2016, 19:56:49 - *.dynamic.chello.pl
Jagiellonia Białystok - DUMA POLAKÓW !!!

Jaga - 25 września 2016, 19:58:45 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
A odp..... się od Jagiellonii ,że jest liderem.Taki jej przywilej jeżeli wygrywa w lidze.Cieszmy się tą naszą ekstraklasą.Ja tam życzę wszystkim dobrze i nie ważne kto na koniec wygra,w tej chwili bardzo się cieszę tą chwilą wiktorii.

pipi - 25 września 2016, 20:20:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@@pipi: a ty co adwokat? Pozdrowienia z Białorusi...

xyz - 25 września 2016, 20:59:47 - *.play-internet.pl
Korona jest złocisto-krwista. Tacy kibice w Kielcach...

a - 25 września 2016, 21:18:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Akurat co do lupaszki to bym sie zastanowil, bo zabijal tez Polakow ale o tym sie nie mowi bo teraz taka moda na bohaterow 1 strony medalu, wiec prosze nie szarzowac z ta osoba

mkjsb - 25 września 2016, 21:44:42 - *.7.127.207
do scyzor...Wiesz skąd przybył Hubal na ziemie kieleckie.Sprawdź taką miejscowość Lipsk i kto tam stacjonował zresztą na początku filmu jest gdzie się porusz na początku wojny.Lipsk Goniądz Rajgród to macierzysta siedziba jego.Jak się przypatrzysz to bedzie 40-50 km od Białegostoku

BadBoy - 25 września 2016, 21:45:50 - *.col.wideopenwest.com
Wracamy do Bstoku, czy prosto do Szczecina?

@BadBoy - 25 września 2016, 22:02:39 - *.96.130.160.ipv4.supernova.orange.pl
Z Kielc do Katowic, a potem pociągiem z Katowic do Szczecina.

muerte99 - 25 września 2016, 22:23:22 - *.183.247.67.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Witam wszystkich kibiców!!!
Zastanawiające jest jedno, dlaczego tak was boli że Białystok jest na wschodzie ?
Po co porównania do Białorusi i Łukaszenki?
Wrocław pewnie określicie mianem Niemiec?
Zastanówcie się, odróbcie lekcje i zejdzcie z neta,szkoda czasu .
Szanujcie lokalizację i historię innych miast czy to wschodnich czy też zachodnich...wszyscy żyjemy w Polsce...równej dla wszystkich
A że Jagiellonia rządzi ? chwała jej za to ,zapracowali na swój sukces.
Nie mówcie że sędzia Raczkowski pomógł....z tym panem od dawna mamy nie po drodze....
Pozdrawiam normalnych

Bumar - 25 września 2016, 22:53:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Jaga Najlepszy Atack!!

Jaga - 25 września 2016, 23:15:16 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
A tak swoją drogą to żal mi Korony.Zawsze byli niesamowitymi walczakami.Po wycofaniu się Kolporteru walczą o sponsora.Na domiar złego gdy już znaleźli okazali się nimi krętacze z Senegalu.Czy naprawde w okolicach Kielc nie można znależć porządnego sponsora?

artuur,,, - 25 września 2016, 23:28:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@pipi,,zle kontaktujesz po pierwsze Ave Silesja jest we Wroclawiu a po drugie czytaj ze zrozumieniem

Ja - 26 września 2016, 3:34:13 - *.play-internet.pl
Pytanie do kibicow Korony z mlyna:
Wiadomo juz na 100procent ze jest nowy wlasciciel wiec kiedy wracacie z dopingiem?
I czy rozmawialiscie juz z nowymi wlascicielami na temat stosunkow z kibicami? (np czy pozwola na odpalanie rac albo wywieszwnie starych flag takich jak BHBD?)

RDM1910 - 26 września 2016, 8:40:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Senegal Kielce do spadku hahahahahaha

pipi - 26 września 2016, 9:20:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ok artuur. Ja mam problem z czytaniem. Ty nie masz problemu z pisaniem. End.
JO1.

rafalski - 26 września 2016, 10:27:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co z tego jak oni pod siebie narobią w eliminacjach z Dundalk ta Jaga cała i Vasiliev z Probieżem

Czak - 26 września 2016, 10:41:01 - *.centertel.pl
Nigdzie nie ma więcej meczetów i "prawych" niż w tym Biołym Stoku...

Cekin - 26 września 2016, 11:02:02 - *.centertel.pl
Kielecczyzna jako jeden z nielicznych regionów zawsze była ostoją Polskości i ruchów narodowo wyzwoleńczych, poprzez powstania styczniowe,listopadowe, legiony Piłsudskiego, nie wspominając okresu II wojny gdzie był najsilniejszy opór partyzancki.

Hujaobang - 26 września 2016, 11:56:57 - *.bb.sky.com
Brawo Jaga. Tak gra nasz przyszly MISTRZ

zawiedzion - 26 września 2016, 12:06:01 - *.bialnet.pl
oj dyrovski nie chciało się pogłówkować z ciekawszymi rymami?

Rokitz - 26 września 2016, 14:48:21 - *.star.net.uk
Wytransferować cały klub z Kielc do Senegalu,tam na pastwiskach zwanych boiskami będziecie wypasać kozy bądź inne żyrafy i nosorożce!

LEO - 26 września 2016, 15:41:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nic dziwnego że biznesmeni z Senegalu się rozmyślili

KumnyCK - 26 września 2016, 16:30:44 - *.146.136.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Całe szczęście szemrani sponsorzy się wycofali.Co do meczu,to szkoda drugiej połowy,bo do przerwy było całkiem nieźle.No cóż-raz na wozie,raz pod wozem.A jeśli chodzi o historię,to w całej Polsce trwały walki o niepodległość.

cc - 26 września 2016, 18:03:34 - *.84.113.171
Frekwencja na plus, chociaż. Jaga w zabójczej formie.