Tauzen - 25 września 2016, 19:53:22 - *.dynamic.chello.pl
Brawo za wygraną ale gra w drugiej połowie dramat!

hammerblow - 25 września 2016, 19:53:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Katowice Katowice Katowice Katowice Katowice Katowice Katowice Katowice Katowice Katowice Katowice GKS

siara1975 - 25 września 2016, 19:55:24 - *.153.53.185.ajc.com.pl

ZS1906 - 25 września 2016, 19:56:13 - *.xdsl.centertel.pl
Szkoda Stali M.

max - 25 września 2016, 19:56:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
sektor Gosci w Katowicach otwarty?

Www - 25 września 2016, 19:56:46 - *.play-internet.pl
Brawo Mielec w drugiej połowie byliście raz lepsi Szkoda że pierwsza połowa wam nie wyszła cygankom się po prostu ten mecz picnol

slawo66 - 25 września 2016, 19:57:20 - *.134.246.94.ip4.artcom.pl
grzesiu co ty na sile 1 liga hehe oj fonfi

Marq - 25 września 2016, 19:57:32 - *.static.icpnet.pl
Wszyscy do Tychów!!!

matrix - 25 września 2016, 19:58:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Gieksa a mielcu lepiej zwolnić zarzad piłkarzy a stadion zaorać i postawić bloki .
Mielec pośmiewiskiem Polski i Podkarpacia.
PGE wycofajcie się ponieważ szkoda waszej kasy tu sukcesów nie będzie .

123 albani - 25 września 2016, 19:58:26 - *.static.korbank.pl
Stal dno kompletne dziadostwo pozdro dla patałachów z Mielca i ich śmiesznych kibiców którzy wszystkich obrażają. 4 liga pewne info.

togo - 25 września 2016, 19:58:31 - *.dynamic.chello.pl
Ha ha, strzelili w 3' i fajrant :P

gawron211 - 25 września 2016, 19:58:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Stal za drugą połowe. Jak widać mozna. GKS jeden z głównych kandydatów do awansu nie istniał, był dużo gorszą drużyną od Mielca. Wystarczy wyjść trochę wyżej do przeciwnika i gra wygląda zupełnie inaczej. Życze powodzenie nowemu trenerowi, bo tymi zawodnikami można sie utrzymać

fere - 25 września 2016, 19:58:55 - *.246.40.164-rev.hti.pl
Ekstraklasa albo ŚMIERĆ !!!

ja - 25 września 2016, 20:02:25 - *.dynamic.chello.pl
Widzę że niektórych tutaj strasznie boli Stal
Kolejna porażka ale druga połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu.

kibic - 25 września 2016, 20:05:35 - *.dynamic.chello.pl
pytam co stal robi w 1 libze wstyd i zenada

f.c.d.g. - 25 września 2016, 20:06:29 - *.bb.sky.com
Pozdrowienia dla syBEERki.Mydlice drugą stolica Polski.

Zbyszek - 25 września 2016, 20:07:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
GKS grało straszne dziadostwo. Oni chca do extraklasy? Taki stadion to tylko zaorsc i nowa kopalnie wykopac. Wstyd dla całego Skaska z taka gra. Bylem ciekawy gry Prokicia, ale niestety byl jednym z najgirszych.

f.c.d.g. - 25 września 2016, 20:07:50 - *.bb.sky.com
Stolicą Śląska ...

Kamil84IKS - 25 września 2016, 20:09:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo GKS Katowice kolejne trzy punkty tak trzymać tak dalej po zwycięstwa pozdro z Iławy kibic

zielak69 - 25 września 2016, 20:11:37 - *.42.26.24
Szkoda niewykorzystanych sytuacji przez Stal. Życzę powodzenia trenerowi Serafińskiemu, którego pozdrawiam.

gogo - 25 września 2016, 20:18:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
brawa dla trenera serafinskiego,w drugiej połowie odmieniony zespoł,presing,odwaga,zaangarzowanie,dało sie to ogladac!grajac w 10 zepchnelismy gks do obrony,kiercza nie licze bo to całkowite dno i oczywiscie kolejna bramka na jego konto,przez cały mecz był zenujacy,wolny ,ospały,spozniony,mam nadzieje ze w nastepnym meczy juz nie wystapi!!!brawo dla chłopakow za walke,bedzie dobrze!

kibic - 25 września 2016, 20:19:39 - *.10.205.28
co sie dzieje ze Stalą Mielec w tym sezonie? czy zespol sie oslabil wzgledem ubieglego sezonu w II lidze?
GKs Tychy wyraznie z wami przegral w II lidze a teraz w I lidze stoi o wiele lepiej od was. co sie dzieje?

Rks - 25 września 2016, 20:19:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Będę wdzieczny GKS Katowice jak za tydzien zniszszy tyskie dzbany sportowo i kibicowsko,a na to sie zanosi

ksS - 25 września 2016, 20:20:04 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Pytanie czy GKS taki słaby w 2 połowie czy Stal taka mocna? Powodzenia ze Zniczem, bo z kim jak nie z nimi?

Tauzen - 25 września 2016, 20:22:14 - *.play-internet.pl
Jak gra Duda , Wolkowicz, Bebenek to tak wyglada druga polowa tych trzeba pozegnac bo z tego nic nie bedzie, juz nawet Pielorz sie ogarnia. Niech kompleksiarze z zeglymbia ibiegnego chorzowa patrza na siebie a my dalej swoje GKS KATOWICE

zxc - 25 września 2016, 20:23:55 - *.mielec.mm.pl
Arbuz i Józek, nasi napastnicy na 1 lige, grają w okręgówce w Stali II i nawet tam nie potrafią stworzyć zagrożenia. 0-2 z Kolbuszową Dolną.
Józek, brazylijski diament, wypatrzony na Copacabanie na Słowacji, przez czujne oko "Harrego" Hariasza, znanego łowce talentów, nie potrafi nawet piłki przyjąć. Wielka nadzieja piłki brazylijskiej, wielokrotny król strzelców w juniorach "Flumineze" nie potrafi ograć obrońców z 6 Ligi Mistrzów. A co dopiero na zapleczu Ekstraklapy, gdzie miał docelowo grać.
I to wszystko w kraju, którego mistrz, w pierwszym po 20 latach meczu w rozgrywkach U-E-eF-A dostaje "szóstkę" na dzień dobry.
Józka razem z Hariaszem zapakować na statek i odesłać do Brazylii. A w przerwie meczu ze Zniczem, Harry powinien wyjść na środek boiska, wziąć mikrofon i przeprosić wszystkich kibiców, przyznać, że się wygłupił. To są męskie zachowania.
Pozytyw jest taki, że Arbuz chyba schudł.

kamilev - 25 września 2016, 20:24:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kibic: Między innymi odejście kluczowych zawodników połączone z brakiem wzmocnień dało takowy rezultat

maxchorzow - 25 września 2016, 20:28:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
śmiejecie się że stadionu gieksy...czy ktoś kiedyś był w Chorzowie

OldSchool - 25 września 2016, 20:35:23 - *.dynamic.mm.pl
do@kibic-tak,względem poprzedniego sezonu,gdzie Stal bez problemu wygrała II ligę,zespół osłabił się.Odeszło 2 najlepszych zawodników.W ich miejsce nie ma wartościowych zmienników.Przed sezonem zespół nie został wzmocniony,tylko osłabiony.Sponsor i większe pieniądze pojawiły się w Mielcu w czasie,gdy okno transferowe zostało już zamknięte.Musimy więc radzić sobie tym,co mamy i czekać na koniec rundy...W klubie są pieniądze,trzeba tylko zimą dokonać rozsądnych zakupów i na wiosnę odrabiać straty tak,by utrzymać w Mielcu I ligę.Wierzę,że będzie dobrze

kibic - 25 września 2016, 20:35:28 - *.75.50.29.mielec50.tnp.pl
nie mamy napastnika CHOLEWIAK dramat ten chlopak nie umie grac co za zmiany zrobil trener a ten murzyn jakas katastrofa ludzie kto tu tak miesza

dam - 25 września 2016, 20:36:58 - *.136.244.91
To jest gra nawet nie na 2 lige o żaden trener nie pomoże z takimi grajkami

rysiek - 25 września 2016, 20:38:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prosba do Polsatu - nie pokazujcie więcej meczy z Katowic, bo to wstyd by tak duże miasto grało na takim postkomunistycznym stadionie. Już nie mówie o grze, bo w drugiej połowie Stal dużo lepsza.

Kodend79 - 25 września 2016, 20:40:35 - *.toya.net.pl
Na Tychy jadą wyjazdowicze a nie pikniki.
A biletów dla zwykłych kibiców na wyjazdy nie ma .

Kodend79 - 25 września 2016, 20:43:26 - *.toya.net.pl
Rysiek...może prośbą do ciebie jeśli nie pasuje mecz przełącz się na radio Maryja.
Zobacz sobie stadion w Chorzowie...
Miłego oglądania kolejnych meczy z Katowic i nie tylko

ksS - 25 września 2016, 20:45:34 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
ps. Od 13 kolejki Stal gra 4 mecze z rzędu u siebie, jest to spowodowane jakimiś wydarzeniami, czy zwykłe 'widzimisię' ustalaczy terminów w związku?

zxc - 25 września 2016, 20:51:25 - *.mielec.mm.pl
Z Legnicą przeniesiony do nas. Ponoć będą montować podgrzewanie murawy. Na wiosnę, jak trzeba będzie gonić 4 na 5 ostatnich meczy to będą wyjazdy + Siedlce na Solskiego w 34 kolejce. Jak szybko nie zaczniemy punktować, to się obudzimy z ręką w nocniku.

OldSchool - 25 września 2016, 20:51:45 - *.dynamic.mm.pl
do@ksS-była prośba do Mielca o zmianę gospodarza z Miedzi Legnica,Stal się zgodziła,więc wszystko jest OK.

Sm - 25 września 2016, 21:10:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pytanie do trenerow Stalo. Czego nie gramy tak pd poczatku meczu czego my misimy bronic przy 0 0 .

Kame - 25 września 2016, 21:11:06 - *.dynamic.chello.pl
@Zbyszek
@Rysiek
Ty trollu z Sosnowca, nie udawaj kibica Stali. Myślisz, że nikt nie widzi, że piszesz z jednego IP ???
GieKSa w pierwszej połowie za wolno, za spokojnie, jakby byli już pewni swego, w drugiej wejście Wołka i dramat, trzymamy go tu chyba na siłe, ale lepsza gra w odbiorze Stali. Widać brak Czerwińskiego i Zejdlera, Fosa po kontuzji jeszcze nie jest sobą.
Cóż, cieszy zwycięstwo, bo szczęście sprzyja lepszym, a Stali życzę utrzymania

kibic - 25 września 2016, 21:11:54 - *.75.50.29.mielec50.tnp.pl
teraz widac jakich ludzi grajkow BIALEK sprowadzil porazka ,dawno mogli go zwolnic a nie czekac do konca w tym klobie to sa smieszni ludzie w zarzadzie ktorzy nie maja pojecia o pilce pozdrawiam

Sm - 25 września 2016, 21:14:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
I zwracam uwage ze stal od poczatku sezonu chyba nie grala pelnym skladem i caly czas bez napastnila

St - 25 września 2016, 21:15:43 - *.centertel.pl
czy mecz GKS Stal był zaliczony do imprez masowych ?

Sm - 25 września 2016, 21:16:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
I chyba jutro nazwisko trenera czas ucieka

HESS - 25 września 2016, 21:17:09 - *.dynamic.chello.pl
BRAWO GIEKSA ! Słabo Wołkowicz i Bębenek.Stal fajnie w drugiej połowie.

do OldScho - 25 września 2016, 21:20:58 - *.10.205.28
dzieki za rzeczową wypowiedz. Mam nadzieje ze sie utrzymacie a my za rok do Was dołączymy. Pozdro z Radomia bez spiny

HESS - 25 września 2016, 21:23:54 - *.dynamic.chello.pl
Pozdrowienia dla JKS Jarosław.

Bumar - 25 września 2016, 21:25:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powinni wejść Zagłębie I Gieksa Kluby Legendarne!!! Pzodro Od Old Warta 1912 !!!

HESS - 25 września 2016, 21:30:51 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze duzo szpili do rozegrania.Więc nie ma się co napalac.

bociek - 25 września 2016, 21:33:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rapid Wełnowiec Gola !

Tom - 25 września 2016, 21:36:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miasto 300 tys mieszkańców niedziela 18 dobre wyniki a na stadionie niecałe 3000 widzow z czym do ludzi

Pablo - 25 września 2016, 21:38:58 - *.136.244.91
Jak wy w mielcu chcecie mecze wygrywać kak nie macie napastnika

Kibic - 25 września 2016, 21:58:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Teraz wrócą "chorzy" i znowu kicha, dać młodemu trenerowi szansę, druga połowa super. Poukładał skład i STAL grała super. Dalej trzymam kciuki.

StalM71 - 25 września 2016, 22:02:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spoko, spoko. Po kontuzjach wrocimy duuuuzo mocniejsi. Nie wiem ile Do tego czasu uciulamy punktow, nie wiem jaki trener Jak druzyne przygotuje Do rundy wiosennej, ale zobaczycie, jeszcze Stal namiesza, no chyba, ze wszyscy seryjnie beda lapac czerwone kartki i zrywac wiezadla.

Śląskie - 25 września 2016, 22:07:11 - *.opera-mini.net (*.68.44.183)
RKS nie podlizuj się i tak jesteście fc Legii :-)

Tomiko76 - 25 września 2016, 22:09:30 - *.95.237.149
Uważam że dobrze mecz zagrał zawodnik stali z nr7 Szymon Sobczak to po jego strzale był słupek. Trochę wiary w trenera Stali bo to młody chłopak i widać że będą z niego ludzie. Pozdro dla GKS brawo GGoncerz za kolejną bramkę tak trzymać!

Bumar - 25 września 2016, 22:11:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do tom Poznań Sobota 16/00 Miasto 600000 Mecz Warta -Legionovia 3 liga Ludzi 1000 płaća 15 zl za Bilet i Som na Każdym Szpilu jak Gieksiorze Szacun Gieksa!!! Dziś lech -arka 25000 ludzi przywiezionych za darmo z wsi i robionie sztucznej frekwencji !!! Wole te 3000 i 1000 na Warcie niż 25000 dzieci z landu za darmo i robienie z amica lecha potęgi!!!

Klops - 25 września 2016, 22:26:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Cóż, znów kicha. Nie bardzo rozumiem brak Głowackiego. Prejs mnie zawiódł a poprzednio zastępując Sulewskiego zagrał naprawdę świetnie. Sobczak... no kurde czemu on nie widzi kolegów z zespołu?????

Turuk - 25 września 2016, 22:37:15 - *.centertel.pl
Druga połowa stali była porządna i daje pewien optymizm. Gra jest lepsza niż parę tygodni temu więc to powinno iść w dobrym kierunku. Wrócą kontuzjowani i będzie dobrze. Przegraliśmy ale nie odpuściliśmy i walczyliśmy do końca. Teraz mecz ze zniczem i oby pierwsze zwycięstwo. Stal się utrzyma. Damy radę.

krzyś - 25 września 2016, 23:15:05 - *.play-internet.pl
Pierwsza połowa dobra gra Gieksy choć prowadzenie mogło być wyższe. Reszta meczu już wyrównana ze wskazaniem na Stal. Biorąc pod uwagę eksperymentalny skład GKSu i to, że w drugiej połowie pachniało remisem to tym bardziej trzeba docenić te 3 punkty.

Erich - 26 września 2016, 0:26:47 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Po 6 meczach świetnej gry przyszła słaba. Stal zasługiwała dziś na 1 pkt. Ale jeśli się myśli o awansie trzeba takie mecze wygrywać, to też jest sztuka. Jako kibic GieKSy życzę Stali utrzymania, fajnie widzieć na tym szczeblu kluby zasłużone i z kibicami a nie wioski.

sm - 26 września 2016, 0:34:44 - *.dynamic.chello.pl
Damy radę. Przyjdzie Szatałow i wszystko poukłada.

olaf - 26 września 2016, 7:50:45 - *.dynamic.mm.pl
w Mielcu potrzebni napastnicy na gwałt. Tylko skąd ich wziąć? I skąd na nich wziąć kasę? Bez tego nie pojedziemy. Nie da się.

luki - 26 września 2016, 7:59:35 - *.welektr.3s.pl
Gratulacje za 3 pkt. i oby tak w derbach za tydzień
Dla Stali szacunek za grę do końca i stworzenie ciekawego widowiska Z taką grą macie szansę na utrzymanie w 1 lidze

122`12 - 26 września 2016, 8:52:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
KTO Trenerem Stal???
Czy bedą jakieś wzmocnienia w ofensywie???

sm - 26 września 2016, 9:08:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
Bez napastnika Stal nie ruszy , nie odpali . Także bez doświadczonego trenera ( z całym szacunkiem dla obecnego " trenera "masz pan za małe doświadczenie na 1 ligę ) , który to poukłada !!!
Na co czeka zarząd , z meczu na mecz tracimy punkty , a do końca coraz mniej meczy ( niektórzy mówią że czas , ale żeby potem na końcu nie zabrakło np. 1 punktu ) .

Stal - 26 września 2016, 9:13:59 - *.play-internet.pl
Co chcecie od tego trenera takiej walczącej Stali nie widziałem za Białka.Dać mu szansę zna chłopaków przyjdzie nowa mjotła ściągnie skrót i nic z tego nie będzie

sm - 26 września 2016, 9:15:41 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ale popełnia błąd jak Białek nie gra napastnikiem !!!

olaf - 26 września 2016, 9:26:07 - *.dynamic.mm.pl
sm - nie gra napastnikiem bo go nie ma, jeśli ma to wskaż, który to bo ja takiego nie widzę, może ślepy jestem

sm - 26 września 2016, 9:37:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
do olaf - Jest t6ylu wolnych napastników bez umowy , chyba siedzi ktoś w tym klubie , zamiast pić kawe niech pogrzebią i poszukaja !!!

olaf - 26 września 2016, 9:44:27 - *.dynamic.mm.pl
ilu? tu nie chodzi żeby ściągnąć napastnika , który jest napastnikiem na papierze. Tacy to w rezerwach mogą grać. Jaka nasza liga jest to jest ale jakiś poziom prezentuje. Tu chodzi o napastnika, który może zagwarantować pewną ilość zdobytych bramek, a nie tylko sztukę dla sztuki. A tacy kosztują i wątpię że są bez kontraktów.

sm - 26 września 2016, 10:02:23 - *.internetdsl.tpnet.pl
No to nie bedziemy zdobywac bramek bo takiego nie mamy

SM - 26 września 2016, 10:13:01 - *.play-internet.pl
Talk zamiast Kiercza od 1 minuty Radulj na pozycji Żubrowskiego i będzie z pewnością lepiej. Bramka Kiercza nie Zalepy. Komentarz Polsatu dno. Przybysz i Iwan i ich czerwona latarnia. Do tego w całym meczu było czuć komu kibicują.

krzynek3@w - 26 września 2016, 10:20:54 - *.centertel.pl
Dajcie szansę Serafinskiemu, wychowanek niech próbuje, Legia przeprosiła się z Magierą, albo trenera z górnej półki przy którym on zostaje 2 trenerem i dalej się uczy albo jego zostawić, my jesteśmy Stal Mielec nie żadne Rzeszowy Tarnobrzeg czy stalowa gdzie biorą naszych trenerów, bo tam pustynie

100%spadek - 26 września 2016, 11:51:15 - *.limes.com.pl
Po co się było pchać mieleckiego miernoty tam gdzie nie jest wasze miejsce no po co? Za rok wrócicie do macierzy a za dwa lata do4ligi tam zaktowiczycie na stałe

sm - 26 września 2016, 12:04:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
100%spadek - Siarka czy Stalowa ? Wieczne poniżej 1 ligi !!!

coco64 - 26 września 2016, 12:32:37 - *.dynamic.chello.pl
gieksa tak ale z gornikiem,ktory sie kiedys obudzi...sosnowiec do ex!chyba zart...walic goroli!!!

bis - 26 września 2016, 16:09:15 - *.146.72.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stalo- może 1.10. zdmuchniesz po raz 1 -Znicz?

LEO - 26 września 2016, 19:19:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwolnienie Białka to chyba nie był dobry pomysł

Stal - 26 września 2016, 20:51:55 - *.play-internet.pl
Zwolnienie Białka powinno być po piątej kolejce, ale szlag mnie trafia jak słyszę, że Getinger i Press grali w meczu ze Stomilem z kontuzjami a później kapitanek ma katarek lub " albo " boi się jechać na mecz do GKS. Press zachował się super. Przeziębienie to nie kontuzja. Kiercz i Getinger to najsłabsi obrońcy w tej lidze.

Hess - 26 września 2016, 21:35:49 - *.dynamic.chello.pl
teraz dzbany!!!!!!!!

ST 1971 - 26 września 2016, 22:53:59 - *.play-internet.pl
He he FC Lędziny szykujcie się he he he

GórneTZN - 26 września 2016, 22:54:51 - *.dynamic.chello.pl
Lecimi dalej Hej GieKaeSSSSSS Katowice Aeaeaoooo!

młody - 26 września 2016, 23:13:35 - *.75.50.28.mielec50.tnp.pl
Nie wiem czy zwolnienie białka było najlepszym rozwiązaniem?
Oby była walka jak w 2 połowie to jestem spokojny o utrzymanie.
Oglądałem mecz.
Najsłabszy na boisku Sulewski, Liberacki i Kiercz.
Cała trójka jest do wymiany.
Niech wracają kontuzjowani a będzie dobrze.

Stal - 27 września 2016, 9:54:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Młody głową boli boisz się

Stalmie - 27 września 2016, 17:25:23 - *.146.7.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
młody ty oglądałeś chyba inny mecz , najsłabszy to był zalepa i on bramkę zawalił drugim najslabszym był Kiercz a nie Sulewski czy Liberacki. Ci dwaj zagrali bardzo dobry mecz pewnie w obronie , prokic nic nie zrobił na lewej stronie był tak dobrze kryty. Zalepa to jest katastrofa

Stalmie - 27 września 2016, 17:31:56 - *.146.7.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Młody ty chyba inny mecz oglądałeś, na boisko najsłabszy był zalepa i Kiercz a pozniej radujl. Nasi boczni obrony dobrze zagrali. Prokic lewa strona nic nie zrobił a ty piszesz ze Sulewski i Liberacki najsłabsi. Inny mecz oglądaliśmy

XRumerTest - 23 sierpnia 2021, 21:21:20 - *.114.170.36