28 września 2016, 15:06:10 - koofel
I liga: Mecz Sandecja - Chojniczanka 4 października

Spotkanie 11. kolejki I ligi Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice zostało przełożone na wtorek 4 października o 17:00.

Pierwotnie mecz miał odbyć się w sobotę 1 października o 17:00.

źródło: własne / Chojniczanka Chojnice

arti - 28 września 2016, 15:13:01 - *.174.66.204
Jaki powód przełożenia meczu?

ros93 - 28 września 2016, 15:15:44 - *.internetdsl.tpnet.pl
@arti Epidemia w Sandecji.

xlxlx - 28 września 2016, 15:17:28 - *.play-internet.pl
W środkun tygodnia o 17 to moim zdaniem za wcześnie.

amd - 28 września 2016, 15:31:36 - *.dynamic.chello.pl
Do Arti ma być powtórzony mecz z wISLA w PP od 90minuty. Mecz ma się zacząć rzutem karnym sprawiedliwym dla Chojnic

@amd - 28 września 2016, 15:34:34 - *.adsl.inetia.pl
chyba śnisz przesiedleńcu xD

Biletomat - 28 września 2016, 15:43:14 - *.satfilm.pl
A co chojniczanka jest biedna,że nie ma narazie na wyjazd?

Sączers - 28 września 2016, 16:04:58 - *.8.182.66
Wtorek o 17.00? Powiedzcie mi po cholere montowali to oświetlenie skoro gra się mecze tak samo jak w A klasie? Parodia...

kibic - 28 września 2016, 16:24:46 - *.dynamic.chello.pl
,, Do Pana amd,,
,, uprzejmie poproszę o odniesienie się do sytuacji w ostatnim meczu Wisła- Legia,, gdy około 78 minuty Pan Pazdan zbija w polu karnym r ę k ą ! piłkę nad głową i nie ma rzutu karnego,, wczoraj w spornej sytuacji w 90 min sędzia Pan Dobrynin mógł podyktować rzut karny ale nie podyktował,, jeżeli Pan przyjrzy się dokładnie tej sytuacji ,,,,,to piłka uderzyła nastrzelona w rękę i zawodnika Wisły i Chojniczanki,, napewno sytuacja bardzo sporna ,,ale sądzę , że sędzia wytłumaczy się z tego!! pozdrawiam!

lukasz404 - 28 września 2016, 16:27:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
Co za kretyn wymyślił mecz w tygodniu o 17-stej!!!

j23 - 28 września 2016, 16:33:47 - *.petrus.pl
Chojnice są zmęczone po PP...

Witkowski - 28 września 2016, 16:38:46 - *.compower.pl
Jest epidemii grypy żołądkowej w Sandecji. Chojniczanka się zgodziła, PZPN się zgodził, ale niektórzy będą szczekać i szydzić.

aaa - 28 września 2016, 16:46:06 - *.petrus.pl
Epidemia grypy żołądkowej w Sandecji jest przyczyną przełożenia meczu... no, ale niektórzy wolą się ponaśmiewać, bo po co przeczytać co jest powodem przełożenia.

Led - 28 września 2016, 16:59:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chyba po Napietym Meczu w Glogowie z ChG ?

amd - 28 września 2016, 17:14:13 - *.dynamic.chello.pl
do kibic. W tamtym meczu sędzia również popełnił błąd i powinien podyktować rzut karny. Natomiast nie można jednego meczu porównywać z drugim, że w tamtym sędzia ich oszukał to w tym ma im oddać?? Bo nie rozumiem? Prawda jest taka, że Mójta nie dość że ciągnął Rybskiego to w dodatku piłka spadła na jego rękę, która ręka ta POWIĘKSZAŁA powierzchnie jego ciała, i bezapelacyjnie karny Chojniczance się należał, a że sędzia był ślepy w tej sytuacji, albo chce być za takiego uważany to stało się jak sie stało, i nigdy w polskiej piłce nie będzie dobrze, dopóki takie sytuacja będą zdarzać się dalej... Jedno jest pewne w dniu wczorajszym ktos był bardzo dobry(nin)m sędzią dla wisły

do kibic - 28 września 2016, 17:37:38 - *.petrus.pl
Tylko, że wczoraj ten sędzia podejmując 90% decyzji podejmował decyzje korzystne dla Wisły. W końcówce w polu karnym Mójta nie dość, że ciągnął za koszulkę Rybskiego, to na dodatek znacznie powiększał powierzchnię swojego ciała. Piłka oczywiście była nastrzeliwana, ale ręka nie znajdowała się w naturalnej pozycji za co jednogłośnie należał się karny. No, a jeżeli nie za rękę to za pociągnięcie Ryby. Szczególnie, że chwile później za takie ciągnięcia zawodnika Wisły przez kogoś z Chojniczanki został podyktowany rzut wolny dla drużyny z Krakowa.

tom - 1 października 2016, 7:58:07 - *.petrus.pl
Chojniczanka jednak jest honorowym klubem zgodziła się na przełożenie meczu nie to co Olimpia Grudziądz