30 września 2016, 22:38:50 - euzi
Kamil Grosicki nie wykorzystał rzutu karnego

Kamil Grosicki zmarnował rzut karny dla Rennes w wygranym 1-0 (0-0) meczu 8. kolejki francuskiej Ligue 1 przeciwko Guingamp.

30 września 2016, 20:45 - Rennes (Roazhon Park)
Stade Rennais FC 1-0 En Avant Guingamp
Adama Diakhaby 90

żółte kartki: Adrien Hunou, Adama Diakhaby - Marcus Coco, Mustapha Diallo.
czerwona kartka: Mustapha Diallo (64. minuta, Guingamp, za drugą żółtą).

sędziował: Nicolas Rainville (Langwedocja-Roussillon).
widzów: 26 118.

W 66. minucie Kamil Grosicki (Rennes) nie wykorzystał rzutu karnego (Karl-Johan Johnsson obronił).

Grosicki rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli i po ośmiu meczach ma 13 punktów.

Cziter - 30 września 2016, 22:42:44 - *.play-internet.pl
Jaki ten grosicki jest słaby ja gram lepiej juz od niego teraz znowu ława strasznie z niego słaby piłkarz

bytom - 30 września 2016, 22:45:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cziter stul R*j bo kazdemu sie zdarza popelnic blad, Grosik jest szybki i dobry ma grac przeciwko Danii i Armeni. Amen!

Cziter - 30 września 2016, 22:46:28 - *.play-internet.pl
Bytom ty matole nie znasz się na futbolu lepiej by na skrzydle grał kapucha bo gra dużo w klubie

Jagr - 30 września 2016, 22:48:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale cienias nie dziwie się, że Burnley go nie chciało.

Cziter - 30 września 2016, 22:49:36 - *.play-internet.pl
Jagr popieram!

kondi192 - 30 września 2016, 22:55:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Fajnie by było jakbyście też napisali o tym, że Glik strzelił bramke dla Monaco w LM, a Jędrzejczyl miał asystę w LE bo chyba komuś ostatnio te njusy umknęły i nie pojawiły się na 90minut.

Witkowski - 30 września 2016, 23:04:07 - *.compower.pl
@kondi192
O asystach 90minut nie pisze, a o bramce Glika tutaj było (link do tej pory wisi jeszcze na głównej stronie).

Krzyś - 30 września 2016, 23:04:37 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
A czy czasem to nie była asysta Grosickiego? Fakt że karnego zmarnował strzelając w środek bramki, ale asysta była bardzo ładna. Poza tym był bardzo aktywny. Ogólnie niezłe tempo meczu.

@Krzyś - 30 września 2016, 23:08:48 - *.51.138.184
nie, Henrique asystował

svb - 30 września 2016, 23:11:05 - *.dynamic.chello.pl
Reddakcja spi bo Parzyszek strzelił bramkę, a kupon zawaliła Breda która przegrała ze słabym i grającym w 10-tkę Volendaam, WSTYD! (Reims,Rennes,Lipsk,Zagłębie ,i w hoku Kazan,Jaroslav spełniły swoje zadanie)

kondi192 - 30 września 2016, 23:14:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Witkowski
Faktycznie mój błąd a co do Jędrzejczyka to chociaż powinni napisać, że wystąpił w tym spotkaniu (bo takich newsów akurat jest mnóstwo).

stefan - 30 września 2016, 23:21:48 - *.dynamic.chello.pl
@svb Przecież Parzyszek nie strzelił dziś

FeelTheBit - 30 września 2016, 23:22:09 - *.dynamic.mm.pl
@kondi192 - załóż swój portal to sobie będziesz decydował co opublikować.

svb - 1 października 2016, 9:06:00 - *.play-internet.pl
Na flashscore sie wyswietliło że Parzyszek strzelił no ale rzeczywiscie chyba był spalony i cofnęli tego gola...

Wschód - 1 października 2016, 9:36:19 - *.adsl.inetia.pl
do Cziter ta jasne to leć do Francji i kop lepiej od niego nie powiem zagraj bo ty pewnie nie umiesz żonglerki zrobić także nie obrażaj jak sam nie umiesz garbaty gimbusku

Wschód - 1 października 2016, 9:40:33 - *.adsl.inetia.pl
do Cziter obrażasz wszystkich a sam piszesz głupoty taka prawda

@Jagr - 1 października 2016, 13:15:30 - *.42.17.249
Ja również się nie dziwię bo Grosicki jest SŁABY. Kamil Grosicki wyróżniał się statystykami to fakt nie można mu zarzucić ale nie jest taki efektywny jak gra w pierwszym składzie. Moim zdaniem, niech pogra w tej Ligue 1 i pokaże że jest na nią za mocny, wtedy można mówić o awansie sportowym do lepszej ligi jaką jest Premier League.

edb - 1 października 2016, 14:20:25 - *.dynamic.chello.pl
dobrze że w reprezentacji nie wykonuje rzutów karnych.

Witkowski - 1 października 2016, 16:05:06 - *.compower.pl
@kondi192
Nie, nie jest mnóstwo. 90minut pisze o: bramkach, rzutach karnych, debiutach, awansach, spadkach i tytułach zdobytych przez Polaków za granicą. Nie kojarzę, żeby pisano o kimkolwiek tylko dlatego, że po prostu zagrał jakiś mecz.

Witkowski - 1 października 2016, 16:06:56 - *.compower.pl