Michał Żebrakowski 38, Daniel Koczon 56, 60 (k), Jakub Głaz 89 - Łukasz Pietroń 21

Siarka: 1. Karol Dybowski - 13. Jan Grzesik, 4. Bartosz Waleńcik, 10. Konrad Stępień, 21. Michał Dawidowicz - 7. Patryk Szewc (72, 20. Grzegorz Płatek), 9. Marcin Stefanik, 16. Mateusz Czyżycki (33, 8. Marcin Stromecki), 11. Daniel Koczon (90, 6. Tomasz Przewoźnik), 17. Hubert Tomalski (84, 23. Jakub Głaz) - 44. Michał Żebrakowski.

Olimpia: 12. Wojciech Daniel - 14. Radosław Bukacki, 23. Dawid Kubowicz, 5. Kamil Wenger, 2. Rafał Maciążek - 17. Jakub Bojas, 8. Patryk Sokołowski, 13. Michał Ressel (59, 25. Filip Burkhardt), 10. Radosław Stępień (82, 24. Bartosz Danowski), 19. Łukasz Pietroń (71, 7. Damian Szuprytowski) - 11. Paweł Piceluk (59, 6. Anton Kołosow).

żółte kartki: Stromecki - Bukacki, Danowski.

Aro - 1 października 2016, 16:51:35 - *.unregistered.net.exatel.pl
Kubeł zimnej wody na rozpalone czaszki elblążan

KaeSiak - 1 października 2016, 16:53:22 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Siarka! Walczyć do końca!

JSrr - 1 października 2016, 16:53:24 - *.elblag.vectranet.pl
Obrona Olimpii dzisiaj naćpana ,to niemożliwe ,że można być takimi kalecznymi cieniami. Pozdrówka tez za zmarnowane dwusetki dla pana Pawła Piceluka i Jakuba Bojasa. Szkoda słów na dzisiejszy występ.

NEC - 1 października 2016, 16:54:38 - *.adsl.xs4all.nl
oo ktos tu ma kompleksy

OE - 1 października 2016, 17:04:19 - *.adsl.inetia.pl
Przykro mi to pisać ale Ressel pomylił poziom ligowy.

21 - 1 października 2016, 17:23:56 - *.146.0.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A jak tam frekwencja w Tarnobrzegu (bo ostatnio 90 minut leci w kulki i coraz częściej nie podaje)?

Dominik - 1 października 2016, 18:03:23 - *.lubonet.net
Kibice z Elblaga obecni?

ks - 1 października 2016, 18:05:04 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
#Dominik obecni. Sami się określą na jaką liczbę.

321 - 1 października 2016, 20:02:29 - *.137.251.237
Buahahahahhaah elblag spadek 100 %

argo - 1 października 2016, 20:47:36 - *.elblag.vectranet.pl
aro dalej kompleksy. A 100 mil niech wygra. Bez pozdrowień.

KibicProst - 1 października 2016, 21:16:03 - *.elblag.vectranet.pl
Tak to się kończy, kiedy się wystawia w środku tygodnia, w spotkaniu pucharowym pierwszy skład drużyny, w meczu w którym teoretycznie powinna grać Olimpia II. Brawo.

Pan Kibic - 1 października 2016, 22:17:43 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Gratulacje Siarka!!! Im więcej podobnych meczów, tym większe prawdopodobieństwo I Ligi!!!

pedros - 1 października 2016, 22:37:24 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Kilka słów na temat meczu- oczami obserwatora
Olimpia mając w składzie dwóch najlepszych strzelców ligi zlekceważyła Siarkę która rozkręcała się z minuty na minutę i tylko nasza niemoc w niektórych sytuacjach spowodowała ze Olimpia wraca tylko z 4 golami- Mieliście dwie sytuację aby zdobyć gola przy stanie 1:0 i w drugiej połowie i jak to sie mówi nie wykorzystane sytuacje się mszczą i Siarka to wykorzystała perfekcyjnie
Wiadomo jest ze najlepszym strzelcom nie udaje się trafiać z prostych sytuacji a strzelają z nieprawdopodobnych
Trener Gąsior umiejętnie ustawił zespół powiedział kilka ostrych słów w szatni i to podziałało rewelacyjnie i dlatego Wielki Szacun dla Niego jako psychologa - Mecz sezonu rozegrał Koczon ( Szacun i Brawa) dwie bramki i asysta przy nim kilku zawodników Olimpii powinno mu czyścić buty a nie popisywać się albo kolorem butów albo niewiadomo czym.
Fajnie ze kolejna ekipa kibiców zawitała do Nas (Szacun) - było ich między 40-50 osób patrząc na rozmiar autobusu ale tak jak ktoś wcześniej napisał najlepiej zapytać u źródła Wielki Brawa należą się Naszym kibicom za fajny i dosadny doping który dodał skrzydeł tej młodej ambitnej drużynie Siarki
Olimpii życzę aby dwaj Jej strzelcy się bardziej odblokowali już w meczu z Radomiakiem a Naszym wspaniałym piłkarzom życzę kolejnych trzech punktów z wyjazdu.

xy - 2 października 2016, 4:22:10 - *.dynamic.chello.pl
Nieeeeeeeeeeeee Walczyc Olimpio! 4-1 z siarka???

zigi - 2 października 2016, 12:15:27 - *.63.202.152
Super mecz i wielki szacunek dla Kocziego - 2 bramki i 2 asysty. Ładny występ młodego Głaza. Ładny mecz w wykonaniu Siarkowców Trener Gąsior to skarb!!

ksS - 2 października 2016, 16:33:30 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Chyba druga po Olimpii Zambrów najsłabsza drużyna, która przyjechała do Tarnobrzega. Niech nikt nikogo nie zmyli 0-1 oraz 1-1 do przerwy, bo nasi w pierwszej połowie grali tak samo statycznie a wystarczyło ich potelepać w przerwie i od 46 minuty robili z Elblążanami co i jak chcieli. Ważne 3 punkty, w najbliższym dwumeczu jak najbardziej realne 6. Kibice Olimpii jak najbardziej na +.