2 października 2016, 18:04:21 - Gladki
Remis Realu w lidze

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Mistrzów Real Madrid CF zremisował na własnym stadionie z SD Eibar 1-1 (1-1) w spotkaniu 7. kolejki hiszpańskiej La Liga.

2 października 2016, 16:15 - Madryt (Estadio Santiago Bernabéu)
Real Madrid CF 1-1 SD Eibar
Gareth Bale 17 - Fran Rico 6

Real: 1. Keylor Navas - 2. Daniel Carvajal, 3. Pepe, 5. Raphaël Varane (46, 6. Nacho Fernández), 23. Danilo - 22. Isco (72, 20. Marco Asensio), 8. Toni Kroos, 16. Mateo Kovačić - 11. Gareth Bale, 9. Karim Benzema (46, 21. Álvaro Morata), 7. Cristiano Ronaldo.

żółte kartki: Daniel Carvajal, Gareth Bale, Álvaro Morata, Toni Kroos - Gonzalo Escalante, Dani García, Florian Lejeune, Rubén Peña, Fran Rico.

sędziował: Juan Martínez Munuera (Walencja).
widzów: 72 103.

Legia zagra z Realem 18 października w Madrycie i 2 listopada w Warszawie.

Real zajmuje obecnie drugie miejsce w lidze z dorobkiem 15 punktów.

LechKolejo - 2 października 2016, 18:20:36 - *.play-internet.pl
Legia w najlepszej formie z calej grupy. Walczyc o 3 miejsce z realem !!! Wi☆la Krakow Pozdro

menager - 2 października 2016, 18:30:06 - *.dip0.t-ipconnect.de
skoro taki Eibar dał rade dziś w Realu to jeśli Legia pokaże taki futbol jak wczoraj to jest szansa na korzystny rezultat

bf - 2 października 2016, 18:43:52 - *.centertel.pl
Wy chyba sobie jaja robicie...???

ziomek - 2 października 2016, 18:49:44 - *.play-internet.pl
Zasłona dymna przed Legią

KKK - 2 października 2016, 19:18:48 - *.stansat.pl
Korzystny rezultat, czyli taki jak osiągnęła w Lizbonie.

Wschód - 2 października 2016, 19:24:42 - *.adsl.inetia.pl
Real ostatnio coś jakby zaczął tracić na sile i polot z początku sezonu ewidentnie są w kryzysie to już czwarty kolejny remis wydają się bardzo zmęczeni chyba sezonem 2015/2016 to już się zaczęło od meczu ze Sportingiem co prawda wygranym ale w ogromnych bólach to się rodziło 2:1 w ostatnich minutach bo tam Portugalczycy byli po prostu lepsi cóż może ta przerwa na reprezentację Królewskim dobrze zrobi choć jako sympatyk Atletico cieszę się że Zremisowali

zoui - 2 października 2016, 19:34:39 - *.28.184.127
Obiektywnie patrząc jak Legia zagra tak jak w sobotę to remis 2-2 najbardziej prawdopodobny

xyz - 2 października 2016, 19:53:51 - *.215.35.206
Odpuścili, szykują się na strzelanie przed Legią. Chcą być lepsi niż BVB. Mogli sobie na to pozwolić wiedząc że nawet po remisie będą mieć Atletico i Barcę w zasięgu.

bru - 2 października 2016, 20:03:39 - *.play-internet.pl
Ja się dziwię,że piłkarze Realu wyszli w ogóle na boisko,po zwycięstwie Legii 3:0 na pewno już nie mogą nawet spać na myśl,że muszą grać aż 2 mecze z Legią

Lkc - 2 października 2016, 20:14:31 - *.dynamic.chello.pl
Real bez formy. Legia w formie. Faworyt jest znany.

zxc - 2 października 2016, 21:30:40 - *.dynamic.chello.pl
Kto był dzisiaj mądry to dał X2 i zarobił, Real od wielu meczy pokazuję że w lidze hiszpanskiej gra kaszane i same remisy ku uciesze obstawiaczy.

nigusy - 3 października 2016, 1:05:09 - *.centertel.pl
przeciez przerwa jest na reprezentacje, do tego czasu real pewnie wroci niestety na odpowiednie tory

Hanys - 3 października 2016, 12:15:00 - *.dynamic.chello.pl
zoui----obiektywnie patrząc to sobie jaj robisz?? ;) Może Real jest zmęczony ale okazji sobie mnóstwo stwarza w każdym meczu i LM to więcej koncentracji niż w ligach swoich , te dwa mecze Realu z Legią są dla Legii w najgorszym okresie bo Real po tych meczach będzie chciał mieć zapewniony awans , szczególnie mecz w Madrycie będzie dla Legii bardzo ciężkim przeżyciem ,tak samo jak w Dortmundzie

LEO - 3 października 2016, 15:34:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl