6 października 2016, 19:18:25 - dyrovski
Reprezentacja młodzieżowa: Polska 2-0 Ukraina U-21

W meczu towarzyskim rozegranym w Bydgoszczy młodzieżowa reprezentacja Polski wygrała 2-0 (1-0) z reprezentacją Ukrainy do lat 21.

6 października 2016, 17:30 - Bydgoszcz (Kompleks Sportowy Zawisza im. Zdzisława Krzyszkowiaka)
Polska 2-0 Ukraina U-21
Mariusz Stępiński 14, Kamil Mazek 85

Polska: 12. Jakub Wrąbel - 2. Sebastian Rudol (89, 23. Przemysław Szymiński), 5. Jan Bednarek, 17. Jarosław Jach, 18. Łukasz Moneta - 11. Przemysław Frankowski (66, 20. Dariusz Formella), 15. Jarosław Kubicki (88, 6. Alan Uryga), 10. Patryk Lipski (72, 14. Dawid Kownacki), 7. Krzysztof Piątek (66, 8. Radosław Murawski), 21. Adam Buksa (72, 13. Kamil Mazek) - 9. Mariusz Stępiński.

Ukraina: 1. Wołodymyr Machańkow - 18. Ołeksandr Tymczyk, 13. Iwan Zotko, 15. Serhij Czobotenko (54, 4. Iwan Łobaj), 2. Wołodymyr Hraczow - 7. Denys Arendaruk (46, 3. Wasyl Kraweć), 9. Ihor Charatin, 8. Andrij Korobenko, 10. Władysław Koczerhin (46, 21. Jehor Nazarina), 19. Maksym Hrysio (69, 11. Mykyta Krawczenko) - 17. Illa Korniew (46, 20. Ołeksij Szczebetun).

żółte kartki: Lipski, Formella - Hraczow.
czerwona kartka: Wołodymyr Hraczow (74. minuta, Ukraina, za drugą żółtą).

sędziował: Adam Lyczmański (Polska).

W 35. minucie Iwan Zotko (Ukraina) nie wykorzystał rzutu karnego (Jakub Wrąbel obronił).
W 84. minucie Mariusz Stępiński (Polska) nie wykorzystał rzutu karnego (Wołodymyr Machańkow obronił).

szczepan - 6 października 2016, 19:22:22 - *.elk.mm.pl
Brawo panowie !!

Robert - 6 października 2016, 19:25:03 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo Panowie! Do Euro coraz bliżej. Grajmy o medal!

kriss - 6 października 2016, 19:32:42 - *.dynamic.chello.pl
made in ruch chorzow

scoutingPL - 6 października 2016, 19:32:43 - *.220.154.34
Brawo Polacy! Najlepsi dziś Moneta i Mazek.

marcin94 - 6 października 2016, 20:04:16 - *.icpnet.pl
ten korupcji nie powien sedziowac meczu miedzypanstwowego bo ten boniek zabije go dozywotnio

chopek - 6 października 2016, 20:18:45 - *.as13285.net
Ale ściema. Ukraina U-21, to grała dzisiaj w eMME z NIR, więc tutaj przyjechali przebierańcy.

Ss - 6 października 2016, 20:24:45 - *.icpnet.pl
Ukraincy pracujacy ze mna na magazynie mysle ze zagraliby podobnie, a moze i strzelili gola, bo ktorys by strzelil karnego.

szczepan - 6 października 2016, 20:42:45 - *.elk.mm.pl
ważne że wygrali i tyle w temacie

lukasz - 6 października 2016, 21:05:09 - *.96.229.222.tvksmp.pl
To była reprezentacja Ukrainy do lat 20 - tak informują serwisy flashscore oraz soccerway, zatem do oficjalnego meczu młodzieżówki tego spotkania nie zaliczymy.

LU - 6 października 2016, 21:32:30 - *.free.aero2.net.pl
Ilu kibiców było?

kamilson - 6 października 2016, 22:11:01 - *.175.84.21
Strasznie to wyglądało dzisaj na tle takiego rywala. Na mistrzostwa przyjadą zespoły dużo lepszej klasy i z taką grą Polska będzie chłopcem do bicia. Potwierdzi do mecz towarzyski z Niemcami.

ant - 6 października 2016, 22:54:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
LU pyta ilu było widzów? - nie dowiemy się, wszystkie mecze w Bydgoszczy są podawane bez ilości widzów, dziwne to i głupie

raf - 6 października 2016, 23:53:03 - *.174.3.4
Byłem, widziałem tę kopaninę. Widzów ok 2000, w tym ok 300 kiboli Zawiszy krzyczących coś o Osuchu i Prezydencie miasta.W drugiej połowie ubyła 1/4 bo dzieci poszły do domów.
Co ciekawe widziałem kilku włoskich skautów notujących coś o biało-czerwonych (stałem obok).
Stępiński sam mógł zdobyć 3 bramki tylko celownik niewyregulowany. Obrona dno. Plus za wybicie piłki z pustej bramki. Komentator nie zauważył czerwonej kartki dla Ukraińca. Przewaga biało-czerwonych w grze Ukraińców w osłabieniu.

santiago - 7 października 2016, 0:14:56 - *.swidnica.mm.pl
reprezentacja mlodziezowa Polski a Polska U21 czym sie rozni ? czy rmPolski to do 23 lat jest?

kibic - 7 października 2016, 0:17:22 - *.adsl.inetia.pl
ja z kolei na meczu zauwazylem i podsluchalem Artura Płatka skauta Borussi z gestykulacji wynikało że byl żywo zainteresowany kubickim

a ja - 7 października 2016, 4:28:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a ja widziałem Dariusza Wdowczyka, notował coś na temat Adama Lyczmańskiego

or - 7 października 2016, 7:32:21 - *.rev.pro-internet.pl
Bardzo źle oglądało się ten mecz,odnosiło się wrażenie że nasi to pseudo gwiazdki którym kazano grać.Brak zaangażowania gdzieś do 70 min.Zresztą to moim zdaniem wina trenera,który nie daje się na trenera takiego zespołu,może ma wiedze i zna się na taktyce ale nie umie współpracować z takimi młodymi ludżmi.Nie oczekuje dobrych wyników na przyszłorocznych ME w Polsce gdy pojawią się dobre reprezentacje zagraniczne.

st - 7 października 2016, 7:57:57 - *.207.111.147
Od oglądania tego meczu oczy krwawiły. Masakra, to ja już wolę poziom pierwszej ligi.

kompnet - 7 października 2016, 8:20:27 - *.oxylion.net.pl
Ukraina U20, drużyna U21 miała zaplanowany sparing u siebie z Irlandią

znawca - 7 października 2016, 8:35:32 - *.tktelekom.pl
I tak najlepszy był komentator wychwalający pod niebiosa naszego selekcjonera DornęZ tego co ja zdążyłem za obserwować to raczej Dyzma,zniszczył już jedną młodzieżówkę a teraz grał już chyba 10 mecz z nową i ani widu ani słychu o organizacji gry.Chłopaku daj już sobie spokój,na tym naprawdę trzeba się znać,to nie spółki skarbu państwa.

U-40 - 7 października 2016, 9:20:35 - *.229.22.11
Po raz kolejny apeluję - nie dawajcie Bydgoszczy prawa gospodarza Młodzieżowego EURO 2017. Stadion kiepski (lekkoatletyczny, za potrzebą trzeba lecieć do TOY-TOYów, kibice - garstka (na poprzednim meczu była ładna pogoda i frekwencja była mizerna), do tego żądzą tam kibole. Żenujące.

LEO - 7 października 2016, 18:54:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl