7 października 2016, 20:35:46 - bartekwr9
eMME: Vanja Milinković-Savić wystąpił w reprezentacji Serbii

Bramkarz Lechii Gdańsk Vanja Milinković-Savić wystąpił w młodzieżowej reprezentacji Serbii w wygranym 3-1 (0-0) meczu eliminacji mistrzostw Europy z Irlandią. 19-letni bramkarz rozegrał cały mecz.

7 października 2016, 18:45 - Waterford (Regional Sports Centre)
Irlandia 1-3 Serbia
Courtney Duffus 49 - Nemanja Mihajlović 64, Mijat Gaćinović 67, Saša Lukić 88

żółte kartki: Alan Browne, Thomas Hoban, Eoghan O'Connell - Uroš Đurđević, Milan Gajić, Darko Lazić.

sędziował: Kiriłł Lewnikow (Rosja).

W 62. minucie Uroš Đurđević (Serbia) nie wykorzystał rzutu karnego (Liam Bossin obronił).

ppp - 7 października 2016, 21:50:05 - *.adsl.inetia.pl
Do Redakcji. Czemu nie uwzględniacie w profilu Vanji, że był on zawodnikiem Manchesteru United? W 2015 MU wydało na niego prawie 2mln euro, więc dziwi mnie to, że pomijacie fakt jego znikomej, ale jednak przygody z tym klubem.

Go - 8 października 2016, 5:15:27 - *.static.ip.netia.com.pl
Savic co?Łęczna savic co? Legia! Kiedy kolejne savicki? Słaba psychika i drewno

LEO - 8 października 2016, 19:06:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo za występ

c6743 - 9 października 2016, 18:40:25 - *.99.210.162
Ciekawy przebieg meczu. Przegrywaja 1:0 maja karny ale marnuja go I zaraz potem 2 gole aplikuja