8 października 2016, 12:51:08 - Gladki
eME U-19: Czerwona kartka Albana Sulejmaniego w reprezentacji Macedonii

Pomocnik Pogoni Siedlce Alban Sulejmani wystąpił w reprezentacji Macedonii do lat 19 w przegranym 1-2 (0-0) meczu z Irlandią Północną w I rundzie eliminacji mistrzostw Europy. 18-letni zawodnik rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, a w 84. minucie został ukarany czerwoną kartką.

8 października 2016, 11:00 - Inowrocław (Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków)
Macedonia 1-2 Irlandia Północna
Elif Elmaz 60 - Mark McКee 59, Kyle McClean 90

żółte kartki: Elif Elmaz, Risto Jankov, Agon Hani, Emil Abaz - Shea Gordon, Matthew Smyth, Cal Templeton.
czerwona kartka: Alban Sulejmani (84. minuta, Macedonia).

sędziował: Erik Lambrechts (Belgia).

W 64. minucie Brendan Glackin (Irlandia Północna) nie wykorzystał rzutu karnego.

Karolek - 8 października 2016, 13:07:54 - *.218.158.62
Gratulacje, sędzia kalosz i tyle

kibic - 8 października 2016, 13:54:51 - *.mlawa.vectranet.pl
Zawodnik rezerw Pogoni Siedlce gdzie nic nie gra i Legii która nie wiem po co go wzięła

!971 - 8 października 2016, 14:02:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czemu w inowroclawiu?

Sref - 8 października 2016, 14:19:01 - *.olsztyn.vectranet.pl
!971 - Polacy są gospodarzami turnieju. Mecze odbywają się w Szubinie, Inowrocławiu i Toruniu.

aa - 8 października 2016, 14:24:16 - *.adsl.inetia.pl