megi - 8 października 2016, 18:03:29 - *.dynamic.chello.pl

opln - 8 października 2016, 18:05:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

opln - 8 października 2016, 18:08:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

opln - 8 października 2016, 18:09:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Odra!

Odrzanin - 8 października 2016, 18:24:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoda po ch... ale najważniejsze są 3 pkt. Hej OKS !!!

opolanin - 8 października 2016, 18:26:23 - *.dynamic.chello.pl
Jaki kibic Odry, ktory był na meczu musze napisać, ze to turbo fart, że wygraliśmy. Obawiam sie, że drużyne dopadł kryzys. Co prawda były 3-4 setki dla nas, ale widac brak pomyslu, ciagle podawanie do bramkarza, rozgyrwanie w obronie, nikt nie idzie za akcją (dwa razy brakowalo kogos kto by sieknal z 17 m gdy byla bezpanska pila), stoją zawodnicy i przegrywaja pilki z gory, boja sie dostawic noge, szczescie ze wygrane, ale trzeba wyciagnac wnioski.

big - 8 października 2016, 18:32:04 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
ależ było zimno, i ta mżawka k..

Do opolani - 8 października 2016, 18:43:09 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Tak kryzysz to masz w swojej glowie. Pisze o kryzysie druzyny ktora jest beniaminkiem, liderem drugiej ligi, zespolem bez porazki, druzyna ktora pokonala bylego pierwszoligowca. Tak to na pewno jest kryzys...

Daro - 8 października 2016, 18:43:45 - *.play-internet.pl
Opolanin idź pooglądaj ligę mistrzów. Gra się na bramki, a Odra strzeliła dwie.

opolanin - 8 października 2016, 18:56:50 - *.dynamic.chello.pl
Bardzo przepraszam Panowie. jak jaracie sie conajmniej ostatnimi 30 minutami drugiej polowy to uszanowanko.

Snajper - 8 października 2016, 19:17:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Faktycznie bylo Ciezko, zimno, nie kleilo sie, troche nerwow na krytej,ale znowu Odra udowadnia,ze jak zadna inna druzyny gra do konca. A Rozwoj od nowej kolejki idzie w gore, stawiam na nich duzo kase. Niepokonana nasza Oderka kochana. Inne druzyny traca punkty, przegrywaja a my I Rakow gramy swoje. Brawo

Karollo - 8 października 2016, 19:21:42 - *.117.86.77
Dobry wynik Odry. Zasluzone zwycięstwo. Tylko kto ten doping prowadził w pierwszej połowie?????

do opolani - 8 października 2016, 19:22:19 - *.dynamic.chello.pl
Czlowieku idz sobie ogladnij barcelone pociesz jak tam graja a jak masz problem z gra Odry to nie przychodz na mecze.Dla mnie moga grac tak do konca sezonu wazne aby awansowali.

opolanin - 8 października 2016, 19:30:49 - *.dynamic.chello.pl
Poczekajmy na opinie trenera, bo wydaje mi sie ze nie tylko ja mam z tym porblem. I nie spinaj sie tak czlowieku. Troche obiektywnego spojrzenia. Rozwoj mial poprzeczke i kilka sytuacji, ale mogles to przegapic, olac. Wazne 3 pkt.

OKS - 8 października 2016, 19:39:40 - *.dynamic.chello.pl
Też mieliśmy poprzeczkę i więcej akcji.
Gra się nie kleiła, ale obu stronom, a pogoda nie zachęcała - zimno, mocny deszcz, boisko bardzo ciężkie. Takie mecze trzeba wygrywać i tyle. Było, minęło.
Nie ma co mówić o kryzysie.

vito74 - 8 października 2016, 19:40:47 - *.dynamic.chello.pl
Panowie, nie ma się co na forum kłócić. Mecz był niezły moim zdaniem, o kryzysie nie ma mowy, a jedynym mankamentem była dziś skuteczność. Zwłaszcza Marka Gancarczyka. Ale wynik jest znakomity i oby tak dalej. Rozwojowi życzę utrzymania bo ich gra jest o wiele lepsza niż pozycja w tabeli. Grali dużo lepiej niż np. Radomiak

opolanin - 8 października 2016, 19:42:44 - *.dynamic.chello.pl

Oks Odra - 8 października 2016, 20:10:23 - *.play-internet.pl
Moim zdaniem Rozwoj to jedna z najslabszych druzyn jakie tu przyjechaly.Duzo chaosu na boisku ale wazne 3 punkty.Mecz nie najlepszy ale kto o tym przy awansie bedzie pamietal.Brak jest u Nas napastnika i jest to widoczne.Hej Oks

ta - 8 października 2016, 20:18:28 - *.dynamic.chello.pl
cytujac trenera: To nie jest ta Odra z pierwszych meczów.

ja - 8 października 2016, 20:35:51 - *.29.180.114
ZnaFcy od 3 kolejki prewiduja kryzys Odry,ZnaFcom dziekujemy.OKS

14/88 - 8 października 2016, 21:32:27 - *.dynamic.chello.pl
Tylko najlepsze drużyny zdobywają punkty w kryzysie.

Snajper - 8 października 2016, 21:49:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No wlasnie,najlepsi punktuja nawet w kryzysie, a przeciez cala czolowka potracila punkty. Brawo za konsekwencje w grze

abc - 8 października 2016, 22:01:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Odra do 1 ligi!!! Odra&Zagłębie

grubiorz - 9 października 2016, 3:12:23 - *.internetia.net.pl
Był ktoś z Rozwoju? Jak to wyglądało z naszej strony? Jak napastnicy Adamowie?

luki - 9 października 2016, 7:52:51 - *.welektr.3s.pl
Dziękujemy osobom z biura Odry Opole,które pomogły nam w załatwieniu wejściówek na mecz a szczególnie jednej pani z tego biura, którą serdecznie pozdrawiamy. Pozdrowienia także dla bardzo fajnych kibiców Odry Opole jakich mieliśmy okazję spotkać i rozmawiać w czasie meczu i jego przerwie. Zapraszamy na mecz rewanżowy wiosną w Katowicach. A co do meczu
Rzut karny w dużym stopniu ustawił dalszy jego przebieg. Drugi gol był konsekwencją odkrycia się w końcówce i chęcią wyrównania. Niestety sytuacji bramkowych jak na lekarstwo. Najlepsza to chyba strzał w poprzeczkę. Bartek Golik bardzo dobra postawa w bramce. Oby tak dalej W klubie muszą zostać podjęte jakieś decyzje bo nieprzyjemne widmo zaczyna coraz bardziej zaglądać w oczy Mamy nadzieję, że w meczu z Polonią Warszawa będzie już o wiele lepiej.

oks - 9 października 2016, 15:08:18 - *.dynamic.chello.pl
luki również pozdrawiam i życzę Wam (a w szczególności temu maluchowi) zaliczenia wszystkich wyjazdów, a w szczególności na Flote ;)

Zagłębie L - 9 października 2016, 16:37:57 - *.free.aero2.net.pl