Chrobry: 12. Sławomir Janicki - 18. Michał Ilków-Gołąb, 42. Seweryn Michalski, 99. Bartosz Kwiecień, 26. Kamil Szubertowski - 9. Bartosz Machaj (65, 23. Dominik Kościelniak), 7. Sebastian Bonecki, 10. Marcel Gąsior, 89. Mateusz Machaj (71, 96. Maciej Kona), 2. Łukasz Szczepaniak - 11. Paweł Wojciechowski (77, 19. Michał Bednarski).

MKS: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz, 31. Bartosz Brodziński, 97. Piotr Kwaśniewski - 90. Patryk Gondek (74, 9. Bartłomiej Olszewski), 5. Rafał Niziołek, 77. Sebastian Deja, 10. Tomasz Swędrowski, 39. Paweł Kubiak (75, 27. Adam Setla) - 6. Michał Szewczyk (84, 14. Robert Brzęczek).

żółte kartki: Kościelniak, Michalski, Gąsior - Gondek, Olszewski.

Dgl - 8 października 2016, 18:54:22 - *.play-internet.pl
I tak trzymać Chrobry😆😆

Led - 8 października 2016, 19:01:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry Ladny Mecz .

andi - 8 października 2016, 19:03:28 - *.vodafone-net.de
i tak o to Kluczbork zameldowal sie na 1 miejscu w tabeli,patrzac od konca:P.....brawo,2 liga na bank

big - 8 października 2016, 19:07:18 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
no i po co komu taka drużyna

Józek - 8 października 2016, 19:12:47 - *.play-internet.pl
Spadku nie będzie.Będzie koniec MKS jeszcze w tym roku.

Kolo - 8 października 2016, 19:15:38 - *.centertel.pl
To już agonia! Niestety to już chyba koniec kluczborskich potoczkow, gościnności, dobrego zaplecza. Bez strategicznego sponsora nie ma szans na byt w 1 lidze. Smutne to, że mimo dobrej jakości klubu bez kasy, nic nie mozna z tym zrobic.

Grundole - 8 października 2016, 19:17:16 - *.244.protonet.pl
Trener Dymek co mecz rotuje składem, kombinuje, widać, że szuka optymalnego rozwiązania. Ale wszystko na razie o kant potrzaskać. Coś jest nie tak. Mecz z Chojniczanką w sobotę to będzie mecz o resztki nadziei.

xxx - 8 października 2016, 19:24:06 - *.ipv.net.pl
Jakby to powiedział trener Wójcik: ,,tu już nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić". Dymek out!!!

krzysiek - 8 października 2016, 19:31:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mamrot na trenera Śląska! Facet z regionu, roumiejący piłkarzy, który doszedł do 1 ligi od B klasy... Nie jest na tym poziomie za nazwisko - broni go wyniki.

On - 8 października 2016, 19:41:05 - *.ipv.net.pl
Lepiej niech Mks spadnie niż się wycofa z rozgrywek.Wycofanie się oznacza spadek o 3 klasy.

olo - 8 października 2016, 19:47:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale czy Mamrota zrozumie Ta zbieranina grajkow z dalej Europy, watpie a po 3 miesiacach go zwolnicie. Chlop sie tam tylko zmarnuje z kiepskimi dzialaczami I grajkami

kopernik - 8 października 2016, 20:18:43 - *.ssp.dialog.net.pl
Mecz pod kontrolą Chrobrego,w zasadzie3 akcję i 2 zdobyte gole,goście w pierwszej połowie jedna poważniejsza sytuacja,Druga połowa to ruszenie do przodu druzyny Kluczborka lecz ataki rozbijała sprawnie defensywa Chrobrego,goście próbowali strzałów z daleka lecz dobrze bronił Janicki,Chrobry mimo zapędów gościi kontrolował grę i miał posiadanie piłki-Trzecia bramka padła po znakomitej kontrze Chrobrego,wynik mógł być wyższy ponieważ gospodarze mieli słupek i poprzeczkę.Dziwi mnie wypowiedz trenera gości na pomeczowej konferencji bo chyba oglądaliśmy dwa różne mecze hehe

kolo - 8 października 2016, 21:09:40 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Kluczbork najgorszy jak narazie zespół W tej rundzie. 3-0 to najniższy wymiar kary a trener ich bredzi o jakiś setkach w pierwszej połowie. Niestety ale macie drużynę do spadku panie Dymek

ja - 8 października 2016, 21:47:29 - *.29.180.114
Jak sie nie ma miedzi to sie w 3 lidze siedzi.Niestety Kluczbork

Do ja - 8 października 2016, 21:51:54 - *.play-internet.pl
Rozj...... mi konstrukcje

MKS - 8 października 2016, 22:32:17 - *.ipv.net.pl
Graty Chrobry. Niestety my spadamy. Kasa pusta. Zawsze mieliśmy do Was duży sentyment. Kluczborscy rezydenci życzą sukcesów.

JohnyKSG - 8 października 2016, 23:15:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry dobry,gdy sie ustawi w 10-ciu w polu karnym...W Zabrzu mogli swobodnie przegrać z 1-6,ale mieli farta.Ich kibice-żenada na całego.

karel - 9 października 2016, 0:04:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Do JasiuKSG - mogli, ale nie przegrali. A o kibicach się nie wypowiadaj bo to przecież w waszej śląskiej koalicji policjanty biegały :D :D :D

Kiela - 9 października 2016, 13:20:44 - *.15-3.cable.virginm.net
Do JohnyKSG : Tak się składa,że oglądałem mecz Górnik - Chrobry i gdyby nie czerwona kartka to przegralibyście z hukiem.Około 60-70 min Chrobry wyszedł z kontrą i na 20 metrze był ewidentny faul na zawodniku Chrobrego.Sędzia Wam pomógł i na Twoim miejscu nie poruszałbym tego spotkania bo śmierdzi prokuraturą z daleka.

Kibol - 9 października 2016, 13:47:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chrobry cały mecz przewaga i ciągłe ataki na bramkę Kluczborka czego efektem 3 bramki i zasłużone 3 pkt

Max - 9 października 2016, 19:54:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl