14 października 2016, 22:22:55 - Adrian10
Remis Borussii w lidze

Borussia Dortmund zremisowała 1-1 (0-0) z Herthą Berlin w meczu 7. kolejki niemieckiej Bundesligi. Poza kadrą gospodarzy znalazł się kontuzjowany Łukasz Piszczek. Borussia jest rywalem Legii Warszawa w grupie F Ligi Mistrzów - obie drużyny zmierzą się ze sobą 22 listopada o godzinie 20:45 w Dortmundzie w spotkaniu 5. kolejki rozgrywek.

14 października 2016, 20:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 Hertha BSC Berlin
Pierre-Emerick Aubameyang 80 - Valentin Stocker 51

Borussia: 38. Roman Bürki - 30. Felix Passlack, 28. Matthias Ginter, 24. Mikel Merino, 29. Marcel Schmelzer (71, 3. Park Joo-ho) - 22. Christian Pulišić, 33. Julian Weigl, 18. Sebastian Rode (60, 7. Ousmane Dembélé), 10. Mario Götze (60, 23. Shinji Kagawa), 9. Emre Mor - 17. Pierre-Emerick Aubameyang.

żółte kartki: Ousmane Dembélé - Niklas Stark, John Brooks, Alexander Esswein, Sebastian Langkamp, Sami Allagui.
czerwone kartki: Emre Mor (84. minuta, Borussia, za uderzenie przeciwnika) - Valentin Stocker (90. minuta, Hertha, za brutalny faul).

sędziował: Patrick Ittrich (Hamburg).
widzów: 80 800.

W 77. minucie Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia) nie wykorzystał rzutu karnego (Rune Jarstein obronił).

Poza kadrą Herthy znalazł się kontuzjowany były pomocnik Legii Warszawa Ondrej Duda.

Borussia zajmuje trzecie miejsce w tabeli Bundesligi z 13 punktami na koncie.

Kibic - 14 października 2016, 22:55:25 - *.as13285.net
Widzów tylko 8800, to w Szczecinie było już więcej

xy - 14 października 2016, 23:08:59 - *.157.37.42
No, na pewno

HSV - 15 października 2016, 1:57:49 - *.customers.d1-online.com
Kibic, poświęć w jakiś dzień swój czas i pieniądze, odwiedź jakiś meczyk Bundesligi, 2Bundesligi,3 3Bundesligi to poznasz atmosferę, stadiony pełne, piwka ile chcesz wypijesz.Po takim wyjeździe już nie będziesz miał ochotę na Polską Ligę nawet tą pseldo EXTRAKLASE.
POZDROWIENIA Z HAMBURGA.

@HSV - 15 października 2016, 3:11:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Byłem, Poczułem. Jakoś mnie to na kolana nie rzuciło.

PL - 15 października 2016, 9:08:53 - *.188.103.pools.vodafone-ip.de
Ciekawe gdzie byles, Hod dogi i piwko bundesligowy klimacik ja to tez lubie, nieporownam tego do PL bo to cos innego, inne tempo gry technika,ale Polski klimat tez lubie i tez mozna piwa sie napic i cos zjesc.

Bromcik - 15 października 2016, 10:15:18 - *.elisa-laajakaista.fi
Polska liga a Bundesliga to jak porównać Malucha to Porsche - inne światy. Zero kibolstwa, zero piłkarskich patologii, tylko wysoki poziom piłki na meczach. Pozdrowienia z Monachium.

Daniel - 15 października 2016, 11:09:05 - *.dynamic.chello.pl
Pozdro z Monachium i fiński internet - pozdro, poćwicz

Adam - 15 października 2016, 11:51:40 - *.088.070.pools.vodafone-ip.de
Od kiedy München jest w Finlandii ??? A z tymi roznicami bym nie przesadzal.To zlozony problem.

@Adam - 15 października 2016, 12:31:24 - *.stargard.vectranet.pl
Spójrz na jego adres IP. Widzisz domenę .fi? To znaczy, że adres IP pochodzi z Finlandii

gf - 15 października 2016, 13:14:29 - *.173.3.21.tesatnet.pl
Bylem jakoś dwa lata temu w Hamburgu i wpadłem na HSV i jakoś nie czuje żebym miał powtarzać ta wycieczkę. Kalectwo piłkarzy HSV (szczególnie obrońców) tego dnia było mega porażające i nie różniło się niczym od wyczynów takiego Rzeźniczaka.

LEO - 15 października 2016, 20:22:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby we Wtorek Legia z nimi grała może by się udało

Bromcik - 16 października 2016, 5:29:15 - *.189.186.33.sta.211.ru
Czy wy wiecie goście co to w ogóle zmiana IP ??? xD Tak, pochodzę z Monachium i nie ma znaczenia, czy miałem fińskie IP czy grenlandzkie. Teraz mam na ten przykład rosyjskie IP i co, ktoś mi zabroni? He, he, he.
BTW. Zapraszam kiedyś ktoś coś na mecz Bundesligi. Ekstraklasa to tylko malutki produkt i mało atrakcyjny produkt, który nie potrafi wykrztałcić hegemona w lidze. :]