15 października 2016, 15:30 - Legionowo (Stadion Miejski)
Legionovia Legionowo 1-0 Stal Stalowa Wola
Michał Płonka 73

Legionovia: 33. Sebastian Madejski - 16. Mikołaj Grzelak (80, 8. Sebastian Milewski), 23. Marek Krotofil, 4. Aleksandar Bajat, 3. Daniel Kutarba - 26. Krystian Wójcik, 17. Patryk Koziara (65, 9. Ivan Jovanović), 6. Michał Płonka, 20. Arkadiusz Ciach (46, 7. Paweł Garyga), 11. Marcin Wodecki - 14. Arkadiusz Madeński (64, 25. Ernest Dzięcioł).

Stal: 12. Bartosz Koncki - 2. Michał Mistrzyk, 19. Szymon Jarosz, 20. Bruno Żołądź, 7. Konrad Korczyński (90, 26. Nicholas Kozdra) - 23. Adrian Dziubiński, 13. Przemysław Stelmach, 22. Bartłomiej Wasiluk, 10. Kamil Bętkowski (74, 5. Kacper Piechniak), 17. Adam Zawierucha (57, 11. Michał Dobkowski) - 9. Adrian Gębalski.

żółte kartki: Jovanović, Bajat.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 126.

Tytus - 15 października 2016, 17:42:52 - *.centertel.pl
A gdzie Smolinski przepraszam bardzo?
Coście uczynili z tym klubem dranie..

Dariusz_of - 15 października 2016, 17:47:32 - *.static.ip.netia.com.pl
Tytus o co Ci chodzi przecież wygraliśmy ?

ssw - 15 października 2016, 17:53:38 - *.dynamic.chello.pl
Eh... odechciewa się wszystkiego po takich wynikach, marazm wszędzie ostatnio zapanował, wśród kibolstwa, wśród piłkarzy i działaczy... oby do wiosny.

do ssw - 15 października 2016, 18:01:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaki marazm piłkarze wygrali przed tym meczem 3 mecze pod rząd jest całkiem nowy odmłodzony skad szczerze myślałem że będzie dużo gorzej to wyglądać ale tragedii nie ma: ) kibice wyjazdowo najlepsza ekipa w 2 lidze u nas może szału nie ma ale pare lat w tej samej lidze te same drużyny i brak wyników mają wpływ na frekwencje zresztą wszędzie tak jest nie jesteśmy jedyni pogrążeni w tym marazmie

HejStal! - 15 października 2016, 18:35:09 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
B Obserwuje poczynania Stali, dzisiaj niestety był zespołem słabszym. W pierwszej połowie Stal nie wychodziła z własnej połówki, na szpicy ustawiony Gębalski -jedyny był bez szans, za nim miał operować Bętkowski, ale wyszedł na mecz z dużym pampersem i aż się prosiło by zostawić go po połówce w szatni. Na wyróżnienie zasłużył Mistrzyk który włożył duże serducho w ten mecz, środek obrony bez zarzutu, lewa obrona nie szczelna, dopiero w drugiej połowie wyglądało to lepiej. Styl gry bez porywu, długie piłki na napastnika, nie przynosiły efektu. Od stracenia bramki Stal sie otrząsnęła, że w tym meczu trzeba zrobić coś więcej niż starać się uprzykrzać życie rywalowi, więc próbowali rzucać długie piły na afere, ale nie dawało to zadnego efektu. Mecz zasłużenie przegrany, brakuje kreatywnego środka, Bętkowski raczej grał z Legionowią w drużynie niż w Stali, stąd nic nie graliśmy a dzięki jego 'kreatowności' w pierwszej połowie mogło się skończyć 2-3 bramkami różnicy na korzyść gospodarzy. Głowa do góry, bez stalowego charakteru tacy piłkarze nie mają prawa reprezentować zielono-czarnych barw.

Do HejStal - 15 października 2016, 18:59:00 - *.centertel.pl
Chyba oglądaliśmy inne spotkanie, mecz na remis z przewaga gospodarzy, ale ani jedna ani druga drużyna nie stworzyły dogodnych sytuacji. Co do Bętkowskigo to w pierwszej połowie pokazał co potrafi, niecelne podania wynikały z tego, ze jest to jedyna osoba, która chce grać do przodu. Dla mnie na minus Zawierucha i Wasiluk, te osoby zatrzymywały każda akcje drużyny i grały do tylu. Wszyscy na Raków!

zigi - 15 października 2016, 18:59:28 - *.63.202.152
no i pięknie oby tak dalej stalówka

stalbyd - 15 października 2016, 19:23:37 - *.wset.do.tpnet.pl
Mecz na remis. Stal nie zasluzyla na porazke. Szczesliwe zwyciestwo gospodarzy ktorzy drzeli o wynik do ostatniej sekundy. Gebalski zdecydowany lider Stali. Caly zespol Stali waleczny pozostawil dobre wrazenie. Oby tak dalej i bedzie dobrze. Brak kibicow Stali !!!, Chyba tylko jeden sympatyk.

stalbyd - 15 października 2016, 19:32:25 - *.wset.do.tpnet.pl

Lipek - 15 października 2016, 19:45:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Zarzad Trener i Piłkarze !!!!!

dsadsa!@wp - 15 października 2016, 19:48:05 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Chyba oglądaliśmy inne spotkanie. W pierwszej połowie przy odrobinie szczęścia mogliśmy 2-3 bramkami przegrywać, nieskuteczność graczy Legionowa, brak ostatniego kluczowego podania, cała drużyna na własnej połowie. Cud że do przerwy dowieźli remis. a Stal? na połowie Legoniowii biegał tylko samotny Gębalski, druga połowa lepsza ale i tak chaotyczna.Długie piły, brak pomysłu.. Jeśli tak grając chcą punktować i wg Ciebie dobrze grali, to ja nie chce myśleć o ich grze gdy grają źle.

Bolo - 15 października 2016, 20:52:33 - *.play-internet.pl
Jeżeli ktoś ocenia która drużyna lepsza przez pryzmat stworzonych sytuacji...to pewnie nazywa się Kowalczyk i twierdzi, że Armenia była ostatnio lepsza od Polski.

HejStal! - 15 października 2016, 21:08:33 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Tylko w tym wypadku to Stalówka grała jak Armenia, tylko... brakowało im sytuacji.. zadnej Kowalczyku.

Bolo - 15 października 2016, 23:26:32 - *.play-internet.pl
HejStal! - ja meczu nie widziałem, ale zgadzam się z Tobą. Chyba źle zrozumiałeś moją wypowiedź?

Klos Novia - 17 października 2016, 12:21:04 - *.jmdi.pl
"Tisze jediesz dalsze budiesz" brzmi rosyjskie przysłowie.Doskonale widać pracę trenera Wieczorka,to co trener nakłada im do głowy zawodnicy powielają w meczu(skrót na facebook miejscowa na weekend).