16 października 2016, 14:21:20 - Adrian10
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił bramkę dla FC Twente w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 9. kolejki holenderskiej Eredivisie przeciwko PEC Zwolle. 26-letni pomocnik w 10. minucie wykorzystał rzut karny i było to dla niego drugie ligowe trafienie w sezonie.

16 października 2016, 12:30 - Enschede (De Grolsch Veste)
FC Twente 2-2 PEC Zwolle
Mateusz Klich 10 (k), Enes Ünal 77 - Youness Mokhtar 40, Django Warmerdam 84

żółte kartki: Mateusz Klich, Dejan Trajkovski, Peet Bijen - Philippe Sandler.

sędziował: Dennis Higler.
widzów: 24 900.

Klich rozegrał całe spotkanie. Drużyna Polaka zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Eredivisie z dorobkiem 14 punktów.

klin - 16 października 2016, 14:32:31 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Miło czytać takie informacje, oby co weekend.

xyz - 16 października 2016, 14:42:19 - *.215.35.206
Jak mnie niesamowicie denerwują te wszystkie newsy że Polak gdzieś strzelił bramkę a przychodzi grać w kadrze to wielka lipa.
PS Wiem że Klich nie był powołany ale to nie zmienia faktu że w klubach strzelają a w kadrze nie. Jedynie Lewandowski ma (chwilowo) na odwrót.

Do xyz - 16 października 2016, 15:46:01 - *.136.204.54
Nie gadaj głupot, jak newsy się nie podobają to nie czytaj. Lewandowski nie strzelał byli źle, strzela też jest źle...

Mądry - 16 października 2016, 17:15:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ważniejsze od tego karnego jest to że ROZEGRAŁ całe spotkanie.

selekcjone - 16 października 2016, 17:24:28 - *.adsl.inetia.pl
Szykuj wątrobę - wracasz do kadry

pipi - 16 października 2016, 18:14:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Mądry :śwíęta racja. W "obecnej" sytuacji zaistniałej w realiach kadry dobrze by było żeby kilka Polaków zaczęło regularnie grać w klubach.
JagaOnlyONE.

pipi - 16 października 2016, 18:16:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
oczywiście "kilku"

do xyz - 16 października 2016, 20:17:41 - *.55.64.170
Polska reprezentacja nie przegrała dziewięciu kolejnych spotkań, w meczach o punkty w ostatnich trzech latach przegrała tylko raz - we Frankfurcie z Niemcami, w ogóle w 2014, 2015 i 2016 roku przegrywała tylko po jednym razie (w tym roku towarzysko z Holandią), a Ciebie wkurza, że piłkarze strzelają w klubach a nie strzelają w kadrze.
Od kilkudziesięciu lat nie mieliśmy tak dobrej, tak stabilnej kadry, drużyny złożonej z piłkarzy o takim statusie w europejskim i światowym futbolu, a Ty zupełnie bezczelnie walisz taką krytykę pod newsem, który mówi o tym, że piłkarz, który jeszcze niedawno grywał w pierwszej jedenastce kadry, a dziś nie mieści się w 26-tce, strzelił kolejnego gola w tym sezonie w lidze holenderskiej.
Serio niektórym się już w głowach poprzestawiało.

LEO - 16 października 2016, 21:55:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl