16 października 2016, 17:20:41 - dyrovski
Znowu bez goli w meczu Jagiellonii

W meczu na szczycie 12. kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zremisowała na wyjeździe z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza 0-0. Spotkanie nie stało na najwyższym poziomie i mało było w nim klarownych sytuacji bramkowych. Dla Jagiellonii był to drugi bezbramkowy remis z rzędu.

Dwie okazje do strzelenia gola na początku meczu stworzył sobie Bruk-Bet Termalica, jednak obu nie wykorzystał Vladislavs Gutkovskis. Najpierw w 2. minucie Łotysz w dobrej sytuacji nie trafił w bramkę, a następnie cztery minuty później także niecelnie uderzył sprzed pola karnego. W 23. minucie Gutkovskis zagrał do Romana Gergela, a Słowak oddał strzał bez przyjęcia, lecz jemu też nie udało się kopnąć celnie. Dwie minuty później w dobrej sytuacji strzeleckiej znalazł się Kornel Osyra, ale piłka po jego uderzeniu poleciała nad poprzeczką. Goście swoją szansę stworzyli sobie dopiero w 40. minucie meczu. Konstantin Vassiljev zacentrował w szesnastkę, Ivan Runje zgrał futbolówkę wzdłuż bramki do Łukasza Burligi, a boczny defensor Jagiellonii źle trafił głową w piłkę i ta poleciała obok słupka.

W 52. minucie Gergel dośrodkował w szesnastkę z lewej strony boiska, a bez przyjęcia niecelnie uderzył Gutkovskis. W odpowiedzi sprzed pola karnego kopnął Karol Świderski, ale Krzysztof Pilarz nie miał problemu ze złapaniem futbolówki. W 60. minucie z prawej strony zacentrował Dalibor Pleva, a dobrej szansy nie wykorzystał Gergel, którego strzał głową był niecelny. W 79. minucie rozpaczliwą próbę z dalszej odległości podjął Przemysław Frankowski, lecz piłka poleciała obok bramki. Jeszcze w doliczonym czasie gry bramkę mógł zdobyć Damian Szymański, ale jego strzał również był niecelny.

16 października 2016, 15:30 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-0 Jagiellonia Białystok

Bruk-Bet Termalica: 80. Krzysztof Pilarz - 8. Patryk Fryc, 15. Kornel Osyra, 77. Artem Putiwcew, 22. Guilherme - 17. Dalibor Pleva, 25. Mateusz Kupczak, 28. Vlastimir Jovanović (85, 20. Dawid Nowak), 6. Bartłomiej Babiarz (74, 99. Martin Juhar), 10. Roman Gergel - 21. Vladislavs Gutkovskis (67, 24. Wojciech Kędziora).

Jagiellonia: 25. Marián Kelemen - 8. Łukasz Burliga, 17. Ivan Runje, 16. Guti, 77. Piotr Tomasik - 21. Przemysław Frankowski, 4. Jacek Góralski, 6. Taras Romanczuk (81, 23. Damian Szymański), 5. Konstantin Vassiljev, 10. Fedor Černych - 28. Karol Świderski (61, 22. Rafał Grzyb).

żółte kartki: Jovanović, Kupczak, Gergel, Putiwcew - Góralski, Świderski, Burliga.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

Jaga Mistrz!

Kuba - 16 października 2016, 17:22:09 - *.ip-87-98-219.eu (unknown)
lechia miszczem polski!

KCH - 16 października 2016, 17:22:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale kopanina!

Haha - 16 października 2016, 17:22:41 - *.dyn.as47377.net
Tuskolandia liderem ale nie na długo betony

(jankes) - 16 października 2016, 17:23:00 - *.244.219.77
Szymański spierdzielił piłkę meczową... Ale 0:0 w Niecieczy to nie jest zły wynik.

SPQR - 16 października 2016, 17:23:06 - *.dynamic.chello.pl
Niby grały drużyny nr 2 i 3 ale to już ciekawsze 'widowisko' przy remisie zrobiły Łęczna i Arka.

spec - 16 października 2016, 17:24:06 - *.koba.pl
koledzy probierz i michniewicz dogadali się na 0:0, ustawione , to było jasne

żelipapoł - 16 października 2016, 17:24:32 - *.164.133.43
Mecz na szczycie ekstraklasy a kopanina jak w B klasie. Co za żenada. Michniewicz powinien mieć zakaz prowadzenia drużyn w trzech najwyzszych klasach rozgrywkach, meczów jego drużyn nie da się oglądać!

nikt - 16 października 2016, 17:24:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oba zespoły dobrze grały w obronie ale Burliga i Szymański(93 minuta) powinni gole strzelić. Patrząc że Jagiellonii zawsze po przerwie reprezentacyjnej gra się ciężko to dobry wynik.

:-) - 16 października 2016, 17:24:45 - *.146.135.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Siermiężna KOPANINA, od oglądania której bolały zęby.
Dobre odzwierciedlenie poziomu ekstraklaPy.

jb - 16 października 2016, 17:24:50 - *.24.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl
Kto by przewidział przed sezonem, że mecz Nieciecza-Jaga będzie meczem lidera z wiceliderem?

kibic - 16 października 2016, 17:27:24 - *.dynamic.chello.pl
,, Pan sędzia ?? kartkował piłkarzy Termaliki bardzo umiejętnie ,,natomiast bardzo ostre zagrania piłkarzy Jagiellonii pobłażliwie oceniał,,
,, a szczytem jest puszczenie bez kary ręki Pana Burligi .. ha, ha ,, i jeszcze trochę ha? ha?,,,,,,

kulawy zde - 16 października 2016, 17:27:26 - *.101.79.148
Ależ mecz, ależ emocje. Walka, warianty taktyczne, genialne zagrania - było wszystko czego od polskich El Classico oczekiwałem. Brawo dla Polskiego Mourinho i Polskiego Guardioli. Świetny mecz!

mut - 16 października 2016, 17:27:41 - *.adsl.inetia.pl
Nuda kolejki - 5 metrów mułu i wodorosty.

Haha - 16 października 2016, 17:35:56 - *.17-4.cable.virginm.net
Mecz ustawiony na remis.
Obaj trenerzy teraz to winko wypija razem.
1 strzal celny obu klubow i mnostwo kartek zeby zle nie wygladalo.Typowa ustawka jak nic.Probierz i Michniewicz kumple.Esa37 bo kombinowac mozna dwa razy.Przed i po podziale pkt.

MaczetazMe - 16 października 2016, 17:42:50 - *.dip0.t-ipconnect.de
Cieszy tylko zero z tyłu.2pkt po ostatnich dwòch kolejkach trochę słabo.Oby z Lubinkami 3pkt!Jaga!!!!!

Puchacz - 16 października 2016, 17:49:08 - *.opera-mini.net (*.47.142.9)
Ciekawe kto normaln układa mecz na remis ,jak za taki wynik dopisuje się 1pkt. Jakby mieli to wy wygrywacie u siebi ,my u siebie i dopisuje sobie 3 pkt...spece

ONUFRY - 16 października 2016, 17:52:03 - *.static.system77.pl
kibic- poczytaj przepisy a później rozdawaj kartki za rękę,hłepie.

Haha - 16 października 2016, 18:20:21 - *.17-4.cable.virginm.net
@Puchacz
Bo oba kluby nie pchaja sie na mistrza i po punkcie jest ok dla obu stron. Jaga i Brukbet chca tylko jak najszybciej do 8 a po tem niech sie dzieje co chce lub handelek od nowa.

puchoc - 16 października 2016, 18:30:54 - *.centertel.pl
Termalika na mistrza!

zico - 16 października 2016, 19:26:12 - *.dynamic.chello.pl
Czesiu Michniewicz na pierwszego ministra od budownictwa(murowania)!

kibiccc - 16 października 2016, 19:30:45 - *.centertel.pl
Obraz nędzy i rozpaczy ten mecz. Cała ekstraklasa, niby dwie drużyny z czoła tabeli a gra przypominała te z boisk 1-ligi albo i nawet 2-giej.

fffdd - 16 października 2016, 19:51:52 - *.dynamic.chello.pl
mistrzostwa się im zachciewa, a wygrywać nie umieją.

MaczetazMe - 16 października 2016, 19:53:12 - *.dip0.t-ipconnect.de

Oli - 16 października 2016, 21:38:50 - *.170.176.242.kormoran-net.pl
Termalica Bruk-Bet ma świetne maskotki:
194-maskotki-bruk-bet-termalica
Poza tym jeszcze wiele innych rzeczy ma fajnie poukładanych, ech gdyby w moim mieście ktoś to tak ładnie poukładał jak na tej niesamowitej wiosce, która ma nie cały tysiąc mieszkańców a ponad 4 tysiące przychodzi na mecze i zespół jest czubie ekstraklasy. Bajka. Szacunek i słowa uznania z Olsztyna dla wszystkich twórców tego pięknego rezultatu.

enri - 16 października 2016, 21:59:49 - *.215.35.206
Radość kibiców Lechii jest nie do końca uzasadniona bo to 12 kolejka a nie 37

theman - 17 października 2016, 3:38:53 - *.hsd1.il.comcast.net
Te dwa kluby robia wyniki ponad ich stan umiejetnosci,mnie to dziwi ,ze w ataku pozycyjnym nie mozna pograc pod polem karnym przeciwnika kilkunastu podan,rozegrac cos ,przyjac ,kiwnac ,przyspieszyc ,zagrac na wolne pole ,sam jeden Kostia V..nie zagra,inni co robia na treningach ,maja jakis progres w grze ,czy poprostu przychodza jak do pracy z musu?Oglada sie inne ligi potrafia pograc ,wtedy da sie to ogladac a tu to albo zle przyjecie albo zero myslenia ,albo niedokladne podanie,oj duzo pracy przed kazdym zawodnikiem ,ciezko to bylo ogladac

PIOTREK - 17 października 2016, 6:45:08 - *.play-internet.pl
Wstyd dla wszystkich drużyn w ekstraklasie, żeby hit mecz 1 i 2 drużyny oglądało mniej ludzi niż mecz w 3 lidze. Derby w Łodzi na dużo wyższym poziomie i to także sportowym. Super mecz widać było zaangażowanie, walkę i doping kibiców.

brejvik - 17 października 2016, 8:10:08 - *.play-internet.pl
Michniewicz weź nie marnuj Nowaka po co go ściągnąłeś na 5 minutówki!

LEO - 17 października 2016, 19:42:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl