17 października 2016, 21:53:08 - bartekwr9
Gol Piotra Parzyszka

Piotr Parzyszek strzelił gola dla vbv De Graafschap w przegranym 2-4 (1-2) meczu 10. kolejki drugiej ligi holenderskiej z Jong AFC Ajax. Polski napastnik rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie, w 71. minucie został zmieniony przez Anthony'ego van den Hurka. Była to jego ósma bramka w tym sezonie ligowym.

17 października 2016, 20:00 - Amsterdam (Sportpark De Toekomst)
Jong AFC Ajax 4-2 vbv De Graafschap
Václav Černý 18, 31, Adham El Idrissi 55, Abdelhak Nouri 75 - Piotr Parzyszek 1, Elvio van Overbeek 77

żółte kartki: Lion Kaak, Mark Diemers, Bart Straalman (De Graafschap).

sędziował: Richard Martens.
widzów: 2068.

Cały mecz w barwach gości rozegrał Filip Bednarek.

De Graafschap ma na koncie dziesięć punktów i zajmuje szesnaste miejsce w tabeli ligowej.

Kibic - 17 października 2016, 22:29:37 - *.play-internet.pl
W klasyfikacji strzelców jest na razie drugi. Może jeszcze coś z niego będzie. Oby

mietek - 17 października 2016, 22:37:58 - *.ssp.dialog.net.pl
@Kibic: Chłopie, on się odbił od słabej ligi duńskiej. Od LIGI DUŃSKIEJ...

Dyzma - 17 października 2016, 23:38:51 - *.play-internet.pl