20 października 2016, 22:54:13 - dyrovski
LE: Gol Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił bramkę dla RSC Anderlecht w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 3. kolejki grupy C Ligi Europy z 1.FSV Mainz 05. Reprezentant Polski rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie, a w 76. minucie zmienił go Stéphane Badji. Była to czwarta bramka 25-letniego napastnika w tej edycji rozgrywek.

20 października 2016, 21:05 - Moguncja (Opel Arena)
1.FSV Mainz 05 1-1 RSC Anderlecht
Yunus Mallı 10 (k) - Łukasz Teodorczyk 65

żółte kartki: Stefan Bell, Daniel Brosinski - Sofiane Hanni, Bram Nuytinck, Olivier Deschacht, Diego Capel.

sędziował: Jesús Gil Manzano (Hiszpania).

Teo żadnej setki nie zmarnuje

soplica - 20 października 2016, 23:00:26 - *.146.18.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co za gość. Picie mu służy

obserwator - 20 października 2016, 23:00:50 - *.adsl.inetia.pl
Za chwilę sie zlecą i bedą pisać o alkoholu bo to takie śmieszne.

Jutro idę do pracy, ale muszę to napisać. Teodorczyk strzela nawetpo alkoholu

:-) - 20 października 2016, 23:09:00 - *.146.80.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie śpią, tylko olewają.
Bo czym się tu jarać - że w Belgii strzela gole, a na reprezentację przyjeżdża się nażłopać i zataczać na boisku?...

as - 20 października 2016, 23:09:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Podobno Teodorczyka wujkiem jest Kwaśniewski, a bratem ciotecznym Peszko. Fajna rodzina

kris - 20 października 2016, 23:09:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie patrzę na gole strzelone w Anderlechcie. Według mnie trzeba postąpić tak: wywalić ze skutkiem natychmiastowym Boruca, bo to już nie pierwsza taka sytuacja. Teodorczykowi postawić ultimatum albo nie odwala nic takiego albo wypad z kadry. Brawo Teodorczyk za grę w Anderlechcie.

hehe - 20 października 2016, 23:12:00 - *.ennet.pl
A tam, straszne głupoty piszecie. Teo jest świetnym napastnikiem i oby tak dalej W kadrze też dla niego jest miejsce. Nie zesrajcie się z tym alkoholem.

wariat - 20 października 2016, 23:15:56 - *.vtelecom.pl
I jeszcze jeden i jeszcze raz...oczywiście mowa o golach

Szunaj - 20 października 2016, 23:17:54 - *.icpnet.pl
Gratuluję ale on sam musi zrozumieć czym jest granie z orłem na piersi zabawą czy czymś poważnym. Łukasz ja w Ciebie wierzę?

krisperson - 20 października 2016, 23:31:31 - *.197.46.8
w styczniu niech go Ajax wykupuje od Ukraińców albo Sunderland, bo tam by sobie radził i kasiorka dobra na impry by byla :P

xyz - 20 października 2016, 23:34:37 - *.215.35.206
I teraz jeszcze strzeli parę goli w lidze, potem 11 listopada wieczorem w Bukareszcie zrobi sobie przerwę

KK - 20 października 2016, 23:38:50 - *.dynamic.chello.pl
Widać, że dobrze naładował akumulatory na kadrze.

RiN - 20 października 2016, 23:58:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja się nawet nie dziwie chlaniu w kadrze. To było jest i będzie. Tylko, że to robią bez opamiętania... Pyknęli by sobie ze dwa, nawet trzy piwka i do wyra grzecznie o 24 czy 1 w nocy. Rano by spokojnie wstali. To niieee chleją jak młodzi, do porzygu.
Usprawiedliwić tego nie można ale trzeba zauważyć, że tacy piłkarze repry od kilku-kilkunastu lat mają reżim klubowy co do diety i stylu życia, więc jak przyjadą na kadrę mają wakacje. Szef ich nie kontroluje, mogą pobalować, popić i w końcu pogadać w ojczystym języku. Coś jak w domu gdy jest się nastolatkiem :D Tylko, że oni reprezentują kraj i w końcu też samych siebie.

Bol - 21 października 2016, 1:12:54 - *.public.wayport.net
Gadanie durne. Gdzie sa na nich dowody ? To ze pismaki skrobia ? Za to im płacą. Kadra meczy strasznie ale zrobili u siebie 6 pkt i tyle w temacie

Mietalowy - 21 października 2016, 1:36:16 - *.residential.rdsnet.ro
Czy to on narzygał na podłogę w hotelu?

Mietalowy - 21 października 2016, 1:43:14 - *.residential.rdsnet.ro
Narzygał bo nie umie pić. Nie jest obyty ze zgrupowaniami reprezentacji.

Biały Orze - 21 października 2016, 2:30:28 - *.elblag.vectranet.pl
Nikogo gamonie Adam nie powinien wyrzucac. To media i menagery probója go rozgrywac. Adas ma was w tyle i wie ze Artur robi atmosfere w kadze i musi w niej byc. Chlop osiagnal najwyzsze miejsce w historii kadry i juz sie inni slinia na jego stolek i swinie mu rzucaja. Adam, Artur,teo i inni caly swiat kibolski jest z Wami!!! Wasze zdrowie.

Mikigg - 21 października 2016, 6:54:25 - *.adsl.inetia.pl
Bol: zrobili 6 punktow... męcząc się z Armenią grającą w dziesiątkę...

z - 21 października 2016, 8:00:44 - *.range109-154.btcentralplus.com
co do Boruca mysle ze i tak jest 3 bramkarzem a kariere raczej niedlugo bedzie konczyl niz zaczynal , wiec na 3 bramkarza powinien byc ktos mlody dla kogo samo powolanie bylo by ogromna nobilitacja do dalszej pracy

Bolo - 21 października 2016, 8:12:20 - *.38.95.97
A moim zdaniem powinni wam sprawy w sądzie zakładać o zniesławienie. Macie jakieś dowody? Anonimowi nie jesteście!

Do Miking - 21 października 2016, 8:24:15 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Nie interesuje mnie czy sie meczyli, czy wypruwali flaki z Armenia. Wygrali i zrobili to co mieli zrobi. Po awansie na Mistrzostwa w Rosji bedziesz pierwszy sie podniecal i skladal gratulacje nie pamietajac juz jak zagrali z Armenia.

KCH - 21 października 2016, 9:29:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będzie strzelał w klubie ile wlezie a kadra mu nie będzie do szczęścia potrzebna.
Ilu już było takich napastników co w klubie bywali królami strzelców a w kadrze (nawet trzeźwi) grali padakę?
Fajna walka o awans w tej grupie będzie, 3 drużyny po 5 punktów na ten moment. I na zbliżonym poziomie.

ZIENIU - 21 października 2016, 10:50:52 - *.adsl.inetia.pl
Ale idzie z golami...

KKS - 21 października 2016, 10:53:45 - *.146.90.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
On powinien być w kadrze, a jeśli pil to nawalka powinien dac mu kare finansowa tak jak to jest w zagranicznych reprezentacjach

stalbyd - 21 października 2016, 11:57:05 - *.146.19.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Teodorczyk - nigdy więcej w reprezentacji Polski!!!

dgjnvfghn - 21 października 2016, 12:02:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A gola nie strzelił w meczu z Armenia.tam był alkohol przed meczem.nie powinien grac w kadrze tylko i wyłącznie w Anderlechcie.

LEO - 21 października 2016, 15:05:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl