Bełchatów: 12. Kamil Bruchajzer - 22. Robert Pisarczuk, 3. Marcin Grolik, 15. Krzysztof Michalak, 7. Bartłomiej Bartosiak - 9. Paweł Zięba, 20. Patryk Rachwał, 6. Szymon Zgarda, 23. Bartłomiej Kondracki (67, 28. Takeru Okada), 18. Konrad Andrzejczak (82, 19. Maciej Łabędzki) - 27. Dawid Dzięgielewski (63, 26. Marcin Krzywicki).

Radomiak: 27. Adrian Szady - 13. Mateusz Spychała, 2. Michał Grudniewski, 4. Maciej Świdzikowski, 19. Bartosz Sulkowski - 8. Mateusz Stąporski (74, 24. Szymon Stanisławski), 75. Matthieu Bemba, 14. Kamil Kościelny, 32. David Kwiek (66, 17. Maciej Filipowicz), 21. Dariusz Brągiel - 9. Leândro (90, 18. Chinonso Agu).

żółte kartki: Bartosiak, Pisarczuk - Spychała, Filipowicz, Stanisławski.

u44 - 22 października 2016, 16:51:39 - 095160156002.dynamic-ra-09.vectranet.pl

sopel - 22 października 2016, 16:51:48 - 188.146.92.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Radomiaczku!!!

kodi - 22 października 2016, 16:52:20 - 095160157178.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Brawo

cancun - 22 października 2016, 16:52:44 - user-94-254-129-252.play-internet.pl
Pan Bielawski i jego pomagierzy standardowo w Bełchatowie sędziowali na najwyższym, międzynarodowym poziomie.

Wojtas - 22 października 2016, 16:52:48 - aavy49.neoplus.adsl.tpnet.pl
no nareszcie Radomiaczku 3pkt na wyjeździe bo już mało kto pamięta naszą ostatnią wygraną

noordholla - 22 października 2016, 16:53:45 - ip5657c161.direct-adsl.nl
gramy do końca,gramy dalej,dzięki wielkie.

Rks - 22 października 2016, 16:54:58 - aaua44.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssstttttttttttt,
wreszcie 3 punkty brawo panowie, brawo Leo, Tylko Radomiak!

r777 - 22 października 2016, 16:56:08 - aclh100.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia&Radomiak

Rafi - 22 października 2016, 17:00:06 - user-94-254-131-238.play-internet.pl
Brawo Radomiaczek Legionista Pozdrawia! ps Przez Całe zycie byc Radomiaka kibicem!Życzę Awansu.

Zielony - 22 października 2016, 17:05:00 - host-84-13-159-45.opaltelecom.net
Brawo radomiak brawo leo , szady7 spychala7 swidzikowski7 grudniewski7 sulkowski7 bemba7 koscielny7 kwiek6 staporski7 bragiel8 leo8 filipowicz7 Stanisławski6 , pierwsza polowa bardzo słaba tylko jeden celny strzał leo , druga dobra byliśmy lepsi leo był faulowany średnio co 5 minut , słaby kwiek zamienić go na filipowicza w każdym meczu daje więcej , bragiel dobry występ tak samo grudniewski

kodi - 22 października 2016, 17:12:05 - 095160157178.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Brawo

u44 - 22 października 2016, 17:18:26 - 095160156002.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Kwiek od kilku meczy udaje , że gra. Porusza się bardzo wolno po boisku, chodzi. Czasami , dla zmyłki medialnej, BARDZO przyśpiesza.

Wołomin - 22 października 2016, 17:19:00 - fado.algo.radman.pl
Ilu kiboli Radomiaka było ? podobno coś o 400 słyszałem

stachu - 22 października 2016, 17:23:48 - ebb114.neoplus.adsl.tpnet.pl
@wołomin, a w bajki i kopciuszka równiez wierzysz ?

do Wołomin - 22 października 2016, 17:33:38 - aftc203.neoplus.adsl.tpnet.pl
1665524883219.25675.117564318293340/11183739882123
63/?type=3&theater tylu było Brawo Radomiaczek za 3 pkt ! Radomiak & Legia !

Maly - 22 października 2016, 17:44:18 - 85-220-58-243.dsl.dynamic.simnet.is
Hejterzy z Radomia zwalniali juz Liczke a teraz sie podniecaja jak to wspaniale Radomiak gra. Totalna hipokryzja.

Bentinio - 22 października 2016, 17:48:01 - 82-160-88-102.tktelekom.pl
Leandro to jakieś 85% wartości Radomiaka

rocco - 22 października 2016, 17:52:10 - 109.197.46.8
Leandro zimą za Nikolicia do Legii.
pewne info

pynek444 - 22 października 2016, 17:56:07 - cpc69403-oxfd27-2-0-cust344.4-3.cable.virginm.net
niestety hejterów jest wiecej, nie tylko z Radomia, brawo zawodnicy, trener nie gra, moze podpowiedziec a mecz i tak sie potem sam uklada lub nie, skromnie dzis ale najwazniejsze 3pkt Do boju Radomiak! pozdrawiam wszystkich niehejterów i heterów tez

Dzierzkow - 22 października 2016, 17:57:03 - cie140.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo chlopaki! Krok po kroku pniemy sie w gore w kierunku upragnionego awansu!!! Leo dobrze ze jestes z nami!!!! Liczke sam zwalnialem i wychodzi na to ze bede musial odszczekac i zrobie to z wielka przyjemnoscia;) hau hau;)

Polska - 22 października 2016, 18:08:25 - 2.68.115.226.mobile.tre.se
Liczka wont !!! Radomiaka blisko pół tysiąca w taką pogodę pełen szacun !

mobil - 22 października 2016, 18:14:42 - 078088029080.dynamic-ra-06.vectranet.pl
brawo RADOMIAK!BRAWO LEO ,mecz średnio ciekawy,
spiker zawodów nawet fajny...

kinol - 22 października 2016, 18:18:47 - 77-255-198-238.adsl.inetia.pl
Radomiaka ponad 200 osob na wyjezdzie i Rakowiaczki soie placzcie ze Wy nawet nie pojedziecie w wiekszej liczbie niz 100 na wyjazd , hahah

Arturro - 22 października 2016, 18:29:20 - 188.146.79.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bravo. Wynik ok, choć sama gra cieniutko trochę. Zadyszka Odry była do przewidzenia, a Raków sam się wcześniej czy później wyłoży i nawet najświętsza panienka z Jasnej Góry nie pomoże. Moim zdaniem Liczka i tak jest bardzo miernym trenerem.

widzlive - 22 października 2016, 18:30:28 - h-87-199-44-176.dolsat.pl
Mecz na słabiutkim poziomie. W pierwszej połowie minimalnie lepsi gospodarze. Trochę lepsza gra obu zespołów w drugiej połowie mimo wszystko nie kwalifikowała się na poziom wyższy niż 3 liga. Andrzejczak zmarnował "setkę" po błędzie obrońcy Radomiaka. Biegł sam na sam z bramkarzem przez pół boiska. Był popychany, faulowany, ale biegł dalej aż mu przepisowo odebrali piłkę. Gdyby padł Radomiak od 55 minuty grałby w 10tkę. To był punkt zwrotny meczu. Później dobry strzał oddał Krzywicki, ale bramkarz był na miejscu. Radom bez rewelki. Pierwszy strzał w światło bramki ok. 70 minuty, pewnie przerzucony nad poprzeczką przez zwykle rezerwowego bramkarza GKS, a w samej koncówce Leo zrobił to co umie, strzelił z pierwszej piłki w dolny róg i tak Radomiak wygrał, mimo, że absolutnie nie zagrali nic wielkiego. GKS zresztą też. Zmiany w Bełchatowie kiepściutkie. Okada jak Polsilwer, a Łabędzki to nieporozumienie.

u44 - 22 października 2016, 19:01:52 - 095160156002.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Oglądam teraz retransmisję tego meczu, od pseudo profesjonalnej tv dami. Mają ok. 4 sekundy przewagi komentarza audio, do obrazu. Żenada dami Radom .

bielu - 22 października 2016, 19:02:27 - 213-134-132-8.static.ip.netia.com.pl
To jest zastanawiające jak szerokie plecy musi mieć ten Bielawski. Tydzień temu kręcił lody w 4 lidze śląskiej (czerwona kartka za nic, jakieś wydumane karne, wyrzucenie trenera z ławki) i teraz w nagrodę pojechał na 2 ligę i jak czytam też się nie popisał. Ciekawe kto za tym stoi...

luk - 22 października 2016, 19:13:18 - h-87-199-5-177.dolsat.pl
a jaki ten sędzia był opalony. stały klient solarium.

z meczu - 22 października 2016, 19:31:18 - 178-36-18-17.adsl.inetia.pl
Bwlchatowa ok.200-250 w mlynie. Radomiaka ok.300-350 osob. Mecz przecietny ze wskazaniem na Belchatow w 1 polowie. 2 polowa to gra Radomiaka choc GKS B. tez mial swoje sytuacje. Po meczu na zejsciu z VIP GKS furczy do zarzadu?z Radomiaka. Szkoda ze mlodzian z Radomiaka nie poszedl na calosc.

Maks - 22 października 2016, 19:48:47 - ip-31-0-123-7.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dokładnie. Pijani vipy zaatakowali vipow z Radomia. Szacunek dla chłopaków z Radomia ka za to ze się nie przestraszyli i chcieli podjąć walkę na naszym terenie. Pozdrawiam z Bełchatowa.

klakier - 22 października 2016, 20:58:05 - user-94-254-151-70.play-internet.pl
Co znowu awans? Trenera już nie zwalniacie?

ameRRboy - 22 października 2016, 21:03:23 - public-gprs409226.centertel.pl
Pamiętamy zgodę.
Tylko RR.

zomo1 - 22 października 2016, 21:09:49 - 89-66-60-21.dynamic.chello.pl
Radom - jedno z trzech najbardziej patologicznych miast w Polsce (obok Sosnowca, Wałbrzycha - Łódź to nie miasto, to stan umysłu), lepiej niech nie wychylają się poza II ligę

max - 22 października 2016, 21:21:18 - public-gprs352827.centertel.pl
Widac w 76 musieliśmy ci mocno od tylu zaszkodzić ze nawet nick masz ówczesny.

Kojot - 22 października 2016, 21:36:09 - ip-31-0-123-7.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zwycięstwo cieszy, ale jako kibic od 26 lat mam pytanie odnośnie składu? Dlaczego grają najemnicy ściągani z różnych zakątków Polski a na ławce mamy zawodników którzy spokojnie sobie poradzą w wyższej lidze. Banan Filipowicz Strozka?

heh - 23 października 2016, 1:57:53 - fado.algo.radman.pl
@zomo1:
Taka patologia w Radomiu, że z większych miast wskaźnik przestępstw jest mniejszy tylko w Rzeszowie i Białymstoku... Prawdziwa polska patologia to Wrocław i ogólnie cały Dolny Śląsk.

Qazwsx - 23 października 2016, 2:23:06 - dpd121.neoplus.adsl.tpnet.pl
Banan i filipowicz do 1 skladu!!!!!!!

Ajsmen1910 - 23 października 2016, 7:45:44 - user-94-254-129-169.play-internet.pl
Na trybunach teatr jednego aktora RADOMIAK ON TOUR...

palermo - 23 października 2016, 9:47:51 - user-94-254-131-231.play-internet.pl
Gdzie jest Banan i Filipowicz ?.Proponuję zróbcie rotację trzech bramkarzy w kazdym meczu inny bramkarz ...
Banan w każdym meczu 3 punkty Werner ogarnij się...

palermo - 23 października 2016, 9:51:12 - user-94-254-131-231.play-internet.pl
Generalnie Banan ma papiery na grę w pierwszej lidze a Szady to kazdy wie że moze w Broni grac max.

gs1910 - 23 października 2016, 11:57:02 - user-94-254-161-80.play-internet.pl
Nie używa się słowa "GENERALNIE" w mowie potocznej buraku palermo...Pozdro dla ludzi z miasta.AVE RADOMIAK!!!

Mirco - 23 października 2016, 12:30:39 - 078088029001.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Ten mecz był przełomowy. Dla mnie Radomiak z rakowem są pewniakami do awansu

GreenBoy - 23 października 2016, 12:31:41 - cpj137.neoplus.adsl.tpnet.pl
Liczka nadal do zwolnienia, przecież Radomiak grał tragicznie, ile sytuacji przez cały mecz? Dwie? GieKSa dużo lepiej się prezentowała na boisku. Co mecz ciułamy tą jedną bramkę więcej i tak wpadają te punkciki, ale niech sie powtórzy sytuacja z początku sezonu, że Leo doznaje kontuzji i znów nie będzie miał kto strzelać. Gra oparta typowo na jednym zawodniku, uważacie że to mądre? Dlaczego Radomiak z takimi zawodnikami ustawiał się głównie na kontry?
Jeśli chodzi o trybuny to nie ma co się oszukiwać, widać kryzys w Bełchatowie, ciągłe spadki odbiły się na frekwencji, zostali najzagorzalsi. Macie fajny sektor, była dobra zabawa AVE RKS!

greg - 23 października 2016, 13:01:47 - ip-5-172-239-40.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
GreenBoy zwolnij się Ty sam !!! co się liczy w tabeli gra czy wynik ? a napastnik po co jest? żeby strzelal bramki taka prawda i tyle w temacie

snofru - 23 października 2016, 13:07:55 - 095160157061.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Oczywiście waźne pkt ale jakoś nie ma piękna gry nie widzę wszytko toporne

palermo - 23 października 2016, 13:27:44 - user-94-254-131-231.play-internet.pl
Generalnie jestem mega zadowolony

palermo - 23 października 2016, 13:32:15 - user-94-254-131-231.play-internet.pl
Generalnie pozdrawiam GS1910 pomodore...

max - 23 października 2016, 17:02:15 - dvf13.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radomiaka 172 kibiców, w sektor w Bełchatowie wchodzi 380 osób.

u44 - 23 października 2016, 17:03:32 - 095160156002.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Leandro jest wielki, a Liczka nieprzenikniony...

palermo - 23 października 2016, 19:24:07 - user-94-254-131-231.play-internet.pl
Liga Plus Extra za czterdziesci minut pewnie będzie o Radomiaczku jak to Bełchatów pokonał