22 października 2016, 16:50:49 - MichalMKS

22 października 2016, 15:00 - Elbląg (Stadion Miejski)

Olimpia: 12. Wojciech Daniel - 14. Radosław Bukacki, 23. Dawid Kubowicz, 4. Krzysztof Iwanowski, 21. Rafał Lisiecki - 6. Anton Kołosow (63, 7. Damian Szuprytowski), 24. Bartosz Danowski, 8. Patryk Sokołowski, 10. Radosław Stępień, 19. Łukasz Pietroń (63, 17. Jakub Bojas) - 11. Paweł Piceluk.

Rozwój: 12. Bartosz Golik - 6. Damian Mielnik, 5. Łukasz Kopczyk, 13. Przemysław Gałecki, 18. Marcin Kowalski - 9. Tomasz Wróbel, 14. Bartosz Jaroszek (79, 4. Dawid Domański), 19. Tomasz Szatan (75, 27. Dawid Kaszok), 17. Mateusz Ostaszewski, 26. Bartosz Sobotka - 7. Adam Żak (68, 11. Mateusz Wrzesień).

żółte kartki: Stępień - Jaroszek, Kopczyk, Ostaszewski.

widzów: 350.

xyz - 22 października 2016, 16:53:21 - *.mtm-info.pl
mistrzowie swiata w remisowaniu -olimpia hehe

grubiorz - 22 października 2016, 16:57:15 - *.85-194-240-13.net.eco.atman.pl
Powoli przestaję mieć wątpliwości, że zimę spędzimy na ostatnim miejscu. Każdy mecz jest jak na razie meczem o przełamanie. Będzie ciężko.

WUJEK - 22 października 2016, 17:12:57 - *.dynamic.chello.pl
Rozwój jeszcze 9 - 10 punktów i będzie w miarę . Tylko trzeba w to uwierzyć ... DO PRZODU !!!!!

luki - 22 października 2016, 17:16:31 - *.welektr.3s.pl
grubiorz o przełamaniu to jest godka z mecz na mecz ino skuteczności ni ma Dziś zaś były szanse ino zaś niewykorzystane Zoboczymy co na konferencji powie trener

Marcus - 22 października 2016, 17:43:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem z Elblaga i napisze tak.Rozwój nie zasługuje na ostatnie miejsce w tabeli.Fajnie grali.Duzo wiatru robi Wróbel.Widac dobry bramkarz i ten łysy obronca i ten z nr 14.Moim zdaniem Rozwój sie utrzyma .Sa duzo gorsze zespoły od Rozwoju nawet w czubie tabeli.

grubiorz - 22 października 2016, 17:46:52 - *.85-194-240-13.net.eco.atman.pl
Luki, problem ze skutecznością akurat mamy już co najmniej od początku ubiegłego sezonu. W I lidze sytuacji też było sporo, bramek już znacznie mniej. Być może to po prostu gigantyczny pech, a może jednak Sport słusznie pisze o naszych problemach z napastnikami. Przede wszystkim Duda prezentuje zbyt niski poziom jak na zawodnika z ekstraklasową przeszłością.

pynek444 - 22 października 2016, 17:47:56 - *.4-3.cable.virginm.net
ciekawe kto?

kokesz - 22 października 2016, 18:30:03 - *.dynamic.chello.pl
smyła mówił źe to býł najlepszy mecz rozwoju u niego kaźdy mecz jest dobry a punktów niema facet traci kontakt z rzeczywistością a prawda jest taka że zawodnicy są po prostu słabi i bliżej im do 3 ligi

luki - 22 października 2016, 18:32:21 - *.welektr.3s.pl
Marcus nie jesteś pierwszy, który tak pisze To samo słyszałem od Olimpii Zambrów czy Polonii Warszawa, że z taką grą się utrzymamy To prawda, że sytuacje są ale z nich nie ma goli i tracone są kolejne punkty i miejsce w tabeli jest niestety takie jakie jest. Szkoda, że nie było nas na meczu. Chcieliśmy być niestety niektórych zatrzymała w Katowicach konieczność wyższa Może uda nam się przyjechać w przyszłym sezonie Póki co zapraszamy serdecznie kibiców z Elbląga na mecz rewanżowy w Katowicach. Grubiorz w pierwszej lidze też nie było skuteczności zwłaszcza na koniec A wtedy to 3 mecze Rozwój przegrał po rzutach karnych (Płock, GKS Katowice i Kluczbork) Czasami też Rozwojowi sprzyjało gigantycze szczęście jak choćby w meczu z Miedzią w Katowicach Pozdroienia

KibicProst - 22 października 2016, 22:34:11 - *.elblag.vectranet.pl
Szczęśliwy remis dla Olimpii. Rozwój był dwa razy szybszy, myśleliśmy, że do czasu, czyli do jakiejś 60 minuty. Ale oni biegali szybciej od naszych praktycznie do końca meczu. Nie wiem, jakim cudem są ostatni, w Elblągu zagrali na pewno lepiej niż Stalówka, Warta czy nawet Radomiak. Nasi też mieli sytuacje (np. Picek po minięciu bramkarza) ale grę prowadziły Katowice.Potrafili zagrać kombinacyjnie i pressingiem, w przeciwieństwie do nas. Pierdzielę, kolejny remis.