22 października 2016, 21:52:23 - miszel
Dwa gole Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki zdobył dwie bramki dla Stade Rennais FC w wygranym 2-1 (0-1) meczu 10. kolejki francuskiej Ligue 1 z FC Nantes. To kolejno drugie i trzecie trafienie 28-letniego pomocnika w tym sezonie ligowym. Polak pojawił się na boisku w 51. minucie w miejsce Gelsona Fernandesa.

22 października 2016, 20:00 - Nantes (Stade de la Beaujoire)
FC Nantes 1-2 Stade Rennais FC
Emiliano Sala 42 - Kamil Grosicki 58, 75

żółte kartki: Adrien Thomasson - Paul-Georges Ntep, Adrien Hunou, Benjamin André.

sędziował: Johan Hamel (Langwedocja-Roussillon).
widzów: 29 015.

W drużynie gospodarzy do 84. minuty grał Mariusz Stępiński, kiedy to zmienił go Fernando Aristeguieta. Zespół Kamila Grosickiego plasuje się na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem 17 punktów, natomiast Nantes zajmuje 14. miejsce z 11 punktami na koncie.

xx - 22 października 2016, 21:52:57 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Brawo Kamil, marnujesz sie tam

xyz - 22 października 2016, 21:56:46 - *.215.35.206
Ile on jeszcze musi udowadniać że należy mu się w klubie pierwszy skład?

Tomasz Haj - 22 października 2016, 22:01:54 - *.adsl.inetia.pl
Grosik pojawia się i znika.
To powinien być hit Disco Polo.

Mariusz - 22 października 2016, 22:03:24 - *.dynamic.chello.pl
Im więcej piją tym lepiej grają Szacuneczek

KCH - 22 października 2016, 22:10:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy on jak gra od początku to zazwyczaj zawodzi. A jak wchodzi po przerwie z ławki to albo brama albo asysta. Typowy joker.

Giovanni - 22 października 2016, 22:31:57 - *.centertel.pl
Grosik nie pije to strzela

sbn - 22 października 2016, 22:43:51 - *.dynamic.chello.pl
To może niech Grosicki zagra na ataku z Rumunią?, Teo mimo goli dla Anderlechtu jest bardzo słabo skoordynowany, powiem szczerze że Anderlecht mnie zawiódł grając tylko na remis ze słabym Mainz.

ok - 23 października 2016, 7:18:34 - *.146.88.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kibice zezwalają ci pić,ale musisz strzelać!

Bolek - 23 października 2016, 8:46:15 - *.ssp.dialog.net.pl
W rennes nie ma boruca i teodorczyka więc grosik nie z kim grać w karty przy piwku

321 - 23 października 2016, 8:53:40 - *.137.251.202
"Pojawia sie i znika" ogolnie poziom "komentatorski" Hajty to slabizna jest bardzo slaby.

Mądry - 23 października 2016, 9:43:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fabiański-
Piszczek,Glik,Cionek,Jędrzejczyk-
Błaszczykowski,Krychowiak,Zieliński,Rybus-
GROSICKI,Lewandowski-
Oczywiście że można tak ustawić zespół...to nic nie kosztuje.

mario255 - 23 października 2016, 10:29:19 - *.adsl.inetia.pl
A jak dla mnie dużo lepsze wrażenie na boisku pozostawił Stępiński...Przy bramce dla swojego zespołu najpierw wywalczył piłkę a potem absorbował obrońców. Poza tym miał akcję, w której podawał koledze praktycznie na pustą bramkę, ale ten nie trafił. No i jego strzał "nożycami" oddany pomiędzy dwoma obrońcami. Stempel nie podpala się, gra zespołowo, ma świetną technikę użytkową i jest regularny (praktycznie co mecz bierze udział w akcji bramkowej swojego zespołu). Myślę, że z Lewym nieźle by się rozumieli. A Grosik jak to Grosik - jeździec bez głowy, raz na jakiś czas wyjdzie mu jakieś zagranie, a zawali najłatwiejsze. Poza tym media go promują (np. komentarz w jednym z portali: świetny mecz Grosickiego, Stępiński niewidoczny). Ps. Drugiej bramki być nie powinno, ponieważ zawodnik Rennes stał za blisko i przeszkodził w wykonaniu rzutu wolnego.

kustosz - 23 października 2016, 11:05:28 - *.236.130.173
Słabiutko Grosik, hejterzy umieliby lepiej ;)

mcfc - 23 października 2016, 13:23:26 - *.dynamic.mm.pl
Brawo za bramki... pierwszego składu nie dadzą zawodnikowi, który uciekał z klubu do Anglii.. w sumie niech sie cieszy, że gra...