23 października 2016, 22:35:49 - Gladki
Wygrana Realu w lidze

Real Madrid CF wygrał z Athletic Club de Bilbao 2-1 (1-1) w meczu 9. kolejki hiszpańskiej Primera División. Real jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

23 października 2016, 20:45 - Madryt (Estadio Santiago Bernabéu)
Real Madrid CF 2-1 Athletic Club de Bilbao
Karim Benzema 7, Álvaro Morata 83 - Sabin Merino 27

Real: 1. Keylor Navas - 2. Daniel Carvajal, 3. Pepe, 5. Raphaël Varane, 12. Marcelo - 16. Mateo Kovačić, 8. Toni Kroos, 22. Isco (65, 17. Lucas Vázquez) - 11. Gareth Bale, 9. Karim Benzema (75, 21. Álvaro Morata), 7. Cristiano Ronaldo.

żółte kartki: Álvaro Morata, Daniel Carvajal - Xabier Etxeita, Raúl García, Aymeric Laporte.

sędziował: Ignacio Iglesias Villanueva (Galicia).
widzów: 72 910.

Legia zmierzy się z Realem 2 listopada w Warszawie.

Real zajmuje obecnie pierwsze miejsce w lidze z dorobkiem 21 punktów.

ŁęcznaRzad - 23 października 2016, 22:39:37 - *.adsl.inetia.pl
I Legia i tak dostanie 0-7 Real na 1 biegu grał u siebie, tak jakby grali na fulla to by LEgia dostała 40-0 już po połowie. Taka prawda !

M - 23 października 2016, 22:43:25 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
70-0.

janek - 23 października 2016, 22:46:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Real jest do ukłucia w Warszawie

Kuba - 23 października 2016, 22:54:09 - *.ip-87-98-219.eu (unknown)
Real wygra 3 bramkami bo boi się kontuzji. Oni wiedzą, że dla L to mecz 100.lecia i będą się pruć na maxa bo nie mają nic do stracenia. Nogi każdego zawodnika Realu są ubezpieczone na więcej niż wartość całej L. Real gra na max asekurację. Strzelą tylko takie pewniaki czyli około 0-3 będzie.

KaRot - 23 października 2016, 23:39:36 - *.red-80-38-105.staticip.rima-tde.net (*.0.26.240)
Byłem na meczu, widziałem: pełny stadion, zamknięte kasy; mocny, momentami całostadionowy doping, cały czas żywe reakcje trybun; na Real Legia też byłem, mogę potwierdzić, jeśli ktoś się nie domyślał - Legia została totalnie przez Real olana.

Kartuz - 24 października 2016, 8:38:12 - *.dynamic.chello.pl
Legia - Real 0:1. Taki będzie wynik. Realowi to zupełnie wystarczy a Legia zagra na maksimum swoich możliwości.

kibic - 24 października 2016, 9:23:05 - *.mlawa.vectranet.pl
Te 1 5 było spacerkiem żeby Real chciał by było 10 bramek nie wiem czemu się podniecają obronę mają dziurawą Legii nadal będzie ciężko w naszej lidze o 8 a co mówić o LM no ja bym się nie podniecał a Real jest do ogrania ale nie przez Legię

REAL - 24 października 2016, 9:30:05 - *.icpnet.pl
No ale ta gra Realu coś nie idzie ... :/
Krysia gra tragicznie ... i jeszcze nie gra zespołowo ... Kiedyś to jeszcze można było zrozumieć bo strzelał bramki a wczoraj sam na sam wyszedł i w bramkarza trafił a obok miał wolnego Moratę!Krysia psuje ten Real

Ueo - 24 października 2016, 9:48:51 - *.78.216.230
Dla legii to mecz stulecia o zesz z łóżka spadlem. Wy to mecie wyobrazie. Nędzne mecz i że sportem ma to coraz mniej wspólnego a ten o randze pisze.

arthur - 24 października 2016, 11:26:16 - *.range165-120.btcentralplus.com
Legia wygra u siebie obydwa mecze plus remis z Borusia ,zeby Magiera byl od poczatku to bylaby walka o drugie miejsce a tak zostanie walka w LE na wiosne ,ale za rok pewne mistrzostwo i juz walka na calego w LM

Os - 24 października 2016, 15:10:45 - *.10.208.136
Z sędzią Marciniakiem to wygraną całą LM

fxvxc - 24 października 2016, 15:40:45 - *.tvkstella.pl
W pierwszym meczu Real robil jakies jaja, Marcelo chyba ani razu nie wrocil sie do obrony, pomocnicy to samo na stojaco bo Legia i tak nie moze nic zrobic; mieli pare szans ale zjadani sa jak dzieci nawet jak Real broni w dwojke. Rewaz spodziewam sie to samo - mecz na stojaco wersja mega ekonomiczna bo graja po 70-80 spotkan w roku nie jak amatorka w Polsce po 30 meczu i wakacje.

LEO - 24 października 2016, 17:53:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl