29 października 2016, 14:52:02 - dyrovski

29 października 2016, 13:00 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)
Błękitni Stargard Szczeciński 4-0 Olimpia Elbląg

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 7. Maciej Liśkiewicz, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski - 17. Maciej Więcek, 6. Filip Karmański (87, 21. Kacper Pluta), 11. Paweł Lisowski (83, 8. Maciej Kazimierowicz), 10. Bartosz Flis, 18. Wojciech Fadecki (65, 5. Bartłomiej Zdunek) - 20. Michał Magnuski (77, 3. Piotr Wojtasiak).

Olimpia: 12. Wojciech Daniel - 2. Rafał Maciążek (66, 14. Radosław Bukacki), 23. Dawid Kubowicz, 4. Krzysztof Iwanowski, 21. Rafał Lisiecki (64, 5. Kamil Wenger) - 6. Anton Kołosow (46, 19. Łukasz Pietroń), 24. Bartosz Danowski, 8. Patryk Sokołowski, 13. Michał Ressel (46, 7. Damian Szuprytowski), 17. Jakub Bojas - 11. Paweł Piceluk.

żółte kartki: Zdunek - Sokołowski.

sędziował: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).
widzów: 346.

W 90. minucie Łukasz Pietroń (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Wróbel obronił).

cx - 29 października 2016, 14:54:04 - *.quintex.com
Ta Olimpia to jakiś żart i to niesmaczny.

KRZYSZTOF - 29 października 2016, 14:58:26 - *.tmf.net.pl
BRAWO BŁĘKITNI !!! Świetnie się oglądało

OKS - 29 października 2016, 15:00:17 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Błękitni, pozdro z Opola

STARRAD - 29 października 2016, 15:01:39 - *.radom.vectranet.pl
Brawooooooo Błękit! Gdyby zliczyć wszystkie okazje powinno być 7-2. Piękny dzisiaj był mecz w Stargardzie, wszystko wychodziło. Gratulacje i chcemy więcej!

kibic - 29 października 2016, 15:01:44 - *.dynamic.mm.pl
Czy mógłby ktoś podać strone internetową gdzie można na żywo oglądać mecze ekstraklasy ?

obywatel - 29 października 2016, 15:02:31 - *.dynamic.mm.pl
Znakomity mecz Błękitnych dominacja totalna. FORZA BŁĘKITNI

bee - 29 października 2016, 15:30:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdy nie stawiam na remisy, to wiecznie mi jakiś mecz jakaś drużyna zremisuje, a jak stawiam na remis na mistrza remisów OE - to Ci obrywają 4:0. Co za przekleństwo

Ragnar - 29 października 2016, 16:03:13 - *.olsztyn.vectranet.pl
I nastała cisza ze strony fc legia

Waldi - 29 października 2016, 16:23:51 - *.net-el.pl
Ragnar!!! Widzimy się w przyszłym sezonie w II lidze z gumowcami!!!

Do Ragnar - 29 października 2016, 17:09:59 - *.metronet-uk.com
Bo jestesmy zajeci soba, a Ty tam lap swoje kaczki po drogach

ojoj - 29 października 2016, 17:19:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pieknie!

Oli.El - 29 października 2016, 18:57:16 - *.play-internet.pl
Dalej boli nasza zgoda z Legia, panie gumak? Jako ukladowicze Lechii musicie się bardziej starać, aby zostać ich fc.
Olimpii dziś 0 skuteczności, nawet przy karnym, a swoje 3 100% na bramkę mieli i wynik nie oddaje przebiegu meczu. Jeszcze 4 mecze , więc brać się w garść, bo potencjał jest, ale go piłkarze nie wykorzystują. Olimpia walczyć do końca!!!

Lechia G-s - 30 października 2016, 5:32:33 - *.centertel.pl
Przestańcie z tym Stomil elblazaki bo nam gdanszczanom wstyd że ktoś się ułożył że wschodnia Polską c.

zico - 30 października 2016, 14:29:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Błękitni też jeszcze mogli strzelić spokojnie przynajmniej 3 bramki.Całkowicie zdominowali rywala. Bardzo dobrze, że wrócił Gutek na lewą obronę a słabo rozgrywający Kazimierowicz usiadł na ławkę rezerwowych. Brawo!

aro - 30 października 2016, 18:38:04 - *.unregistered.net.exatel.pl