29 października 2016, 18:05:25 - koofel
Real wygrał w lidze

Real Madrid CF wygrał 4-1 (2-1) z Deportivo Alavés w 10. kolejce hiszpańskiej Primera División. Real jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

29 października 2016, 16:15 - Vitoria-Gasteiz (Estadio de Mendizorroza)
Deportivo Alavés 1-4 Real Madrid CF
Deyverson 7 - Cristiano Ronaldo 17 (k), 33, 88, Álvaro Morata 84

Real: 1. Keylor Navas - 23. Danilo, 3. Pepe (24, 6. Nacho Fernández), 5. Raphaël Varane, 12. Marcelo - 16. Mateo Kovačić, 8. Toni Kroos, 22. Isco - 11. Gareth Bale (87, 17. Lucas Vázquez), 9. Karim Benzema (68, 21. Álvaro Morata), 7. Cristiano Ronaldo.

żółte kartki: Deyverson, Daniel Torres, Theo Hernández, Kiko Femenía, Nenad Krstičić - Gareth Bale.

sędziował: José María Sánchez Martínez.
widzów: 19 840.

W 79. minucie Cristiano Ronaldo (Real) nie wykorzystał rzutu karnego (Fernando Pacheco obronił).

Real jest liderem tabeli z 24 punktami.

mazovia - 29 października 2016, 18:16:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
komplet kibiców

bolo - 29 października 2016, 18:36:57 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
zastanawiam sie dlaczego zizu nie wywali Benzemy na lawe, Morata jest lepszy

KRÓL - 29 października 2016, 19:06:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewne 3 pkt,tak samo będzie już w środe,tylko wynik, znów 5-1 dla królewskich.

ligociarz - 29 października 2016, 19:06:37 - *.adsl.inetia.pl
szykuje sie gwałt w srodę

Bromcik - 29 października 2016, 19:27:32 - *.static.edis.at
Real wszystkich ,co staną mu na drodze kasuje bezlitośnie. Legia i tak wyjątkowo długo i dobrze się trzymała na Santiago Bernabeu. Gdyby nie błąd i strata w środku pola "Fatalnego" to skończyłoby się tylko na 4:1. W środę obstawiam spokojne 0:3 dla Realu, bo Real już będzie sobie na luzie grał i może wystawi sobie rezerwy, mając już teraz pewny awans w kieszeni , nie muszą się wysilać, chociaż nie sądzę, że odpuszczą sobie mecz z Legią - zwycięstwo Realu jest pewne. Pytanie, w jakim rozmiarze, przecież dla nich priorytet to co roku wygranie grupy LM i całych rozgrywek, a teraz akurat rywalizują z BVB o 1. miejsce. Tak łatwo tego 1. miejsca nie odpuszczą.

Bromcik - 29 października 2016, 19:34:49 - *.static.edis.at
Legia - Real 0:3. Real wystawi pół-rezerwy i wygra.

Kartuz - 29 października 2016, 20:50:10 - *.dynamic.chello.pl
Legia - Real 0:1. Przy rezerwowym składzie Realu i grze na 50% tego zespołu oraz optymalnym składzie Legii i jej grze na 100%. Po wyrównanym meczu. Tak będzie.

LEO - 30 października 2016, 13:32:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl